Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.368
Reaction score
10.232
Локација
okupirana Srbija
FEeY4TfXsAMbanX
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.563
Локација
Beograd
Bio na Jugu, kiša celi bogovetni dan padala, a cigani povukli karte sa prodaje u onim njihovim rupicama na Jugu, ortak i ja nalećemo na Čegija, koji kaže, neću nikad da zaboravim tu rečenicu, čekajte me na ulazu, dolazim za 7(slovima sedam) minuta:D. I stvarno eto njega, uveo nas 20-ak, nikakvo pregledanje, ništa. Ostalo je bilo toliko slatko da je taj crveni bio šlag na tortu...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Bio na Jugu, kiša celi bogovetni dan padala, a cigani povukli karte sa prodaje u onim njihovim rupicama na Jugu, ortak i ja nalećemo na Čegija, koji kaže, neću nikad da zaboravim tu rečenicu, čekajte me na ulazu, dolazim za 7(slovima sedam) minuta:D. I stvarno eto njega, uveo nas 20-ak, nikakvo pregledanje, ništa. Ostalo je bilo toliko slatko da je taj crveni bio šlag na tortu...
Uzimajući u obzir okolnosti, način na koji smo pobedili, atmosferu - verovatno najbolji derbi na kojem sam bio.
Sećam se da jeste bila neka zajebancija sa kartama, ali smo ih nekako kupili i ušli drugar i ja sa malim zakašnjenjem na jug.
Dijara ga u tom trenutku meće, što mi nismo ni videli, svi skaču, ludnica.
Mi gledamo šta se desilo, ko veli, ćuti i raduj se viš da svi oko nas skaču i raduju se. :)
Posle Kleovog gola da ne pričam. Celokupan doživljaj te utakmice mi je i dan danas u glavi.

I da, bilo je ono paljenje stolica, kad su dežurne službe usput polivali vodom i nekog lika koji se svesno zadesio pored plamena.
Čovek od svojih, pa preko 2 metra i jedno 130 kg mišića. Prskaju baju ledenom vodom da se skloni, on bez majice laganica kulira, ne miče se i pokazuje vi ste kurac, ne možete mi ništa (gotovo sigurno pod opijatima) :)
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
Da li ima negde da se pogleda po sezonama spisak projatelhskih
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Bio. Dve najbolje evropske sezone Partizana (i to jedna uz drugu) od kad ja gledam fudbal. I onda sledeće godine umesto pojačanja pred Artmediu mi se useremo sebi u usta sa Bojom u napadu…
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Да смо имали Кежмана или Лазовића тада или Вукића, било кога од њих тројице......ко зна докле би догурали...сигурно бар 30% даље него што јесмо
Иста прича је свако лето од тада, а и пре те сезоне. Имаш Леа, Ђуку, Блекија и Евертона као главне носиоце тима. Продаш Блекија па причаш како си финансијски стабилан и не мораш да продаш никог.....али продаш Леонарда па ти ни то није мало и продаш и Ђурђевића, а Евертона се решиш 6 месеци после поменутих играча и пар година касније дежурни кривац за све је трансфер Суме....а то што су распродали тим за пола године то нема везе. Отарали су се и Тавамбе.....ма свако је овде или на продају или за раскид уговора ако му је плата мало већа.
 
Top