Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Bio. Dve najbolje evropske sezone Partizana (i to jedna uz drugu) od kad ja gledam fudbal. I onda sledeće godine umesto pojačanja pred Artmediu mi se useremo sebi u usta sa Bojom u napadu…
Bio. I slažem se za sve, osim što mi nije Boja direktni krivac za Artmediju nego Bjeković koji nije hteo da dovede krštenog napadača.
Svi smo znali da nam treba, on je znao da nam ne treba.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Pronašao sam gde je ono što sam pisao o Moci... na strani br. 348 ove teme...i ne zamerite mi što to ponovo pominjem...
Ne zamerajte mi ništa na dan kada je otišao Moca...

Pomenuh te postove da oni koji nisu imali priliku da lično vide Mocu na terenu, mogu, ako požele, da se ,,vrate,, do te stranice i tako eventualno dobiju još neki utisak o Velemajstoru...










 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Стадион: Момчило "Моца" Вукотић

164097_stadion12_f.jpg


Или

Спортски центар: Момчило "Моца" Вукотић

ielIMT8.jpg

Нешто се једноставно мора назвати по Моци. Слава му и хвала
 
Top