Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Kakav zicer Ilieva minut posle gola, otišli bi u LE iz najjače grupe...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Možda nije pitanje za ovu temu, ali šta je bilo drugačije ili bolje u Partizanu, srpskom fudbalu ili državi pa da smo 2003 mogli da igramo tu LŠ, a sada igramo tek LK?

'Ajd' prvo da pobedimo večeras u toj LK, pa onda možemo da dajemo odgovore...na nekoj drugoj temi...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Ne bi bilo ništa da se u Briselu '66 drugačije završila utakmica, pa i da smo odbranili titulu naredne godine za nas sad. Ali...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Ta sezona je ekces a ne pravilo
I ne treba se zavaravati i ako smo i u ligi sampiona odigrali muski i nismo se obrukali ova ekipa je u prvenstvu odigrala smuseno, dobio nas je obilic odma na startu i od smedereva smo izgubili a ni kulu nismo dobili... umela je ekipa da odigra dobro ali nedostajao je kvalitet da se neki protivnici rutiniraju i to se videlo medjutim ulazak u ligu sampiona je pojeo tu sezonu i vecini je ostala u relativno lepom secanju
Naravno da je lova od lige sampiona nestala u akciji a na prolece smo imali jos slabiji tim !!!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Uvek naglašavam ovu utakmicu kada neko pomene loš teren, protivnika i slično! Gledajte na YouTube, ima cela reportaža, iako smo ispali, preponosan sam bio kako su odigrali i sa kojim žarom... Fun fact, mislim da je ona prečka Višnjića neko vreme bila deo najave fudbala na Eurosportu tih godina...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
A dobro, upravu si, ali ne moze se porediti jer danas je 2021.godina, pa zar jos uvek treba da igramo u splacini od terena kao pre 30 godina? :oops:
Grade se novi stadioni, nacionalni stadion, a najveci stadioni i dalje u blatu? Nerealno je da 30 godina kasnije igras skoro pa u istim uslovima cim padne malo jaca kisa ili sneg....:confused-smiley-013:
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Akcenat mi je bio na totalno drugoj strani...
Evo tog linka, pogledajte kombinatoriku i kako su neke tehničke stvari "podrazumevane", bez obzira na podlogu. Podsećanje da je taj Inter osvojio UEFA kup te godine i bio u vrhu one Serije A.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Akcenat mi je bio na totalno drugoj strani...
Evo tog linka, pogledajte kombinatoriku i kako su neke tehničke stvari "podrazumevane", bez obzira na podlogu. Podsećanje da je taj Inter osvojio UEFA kup te godine i bio u vrhu one Serije A.
Akcenat mi je UVEK na tome da je Partizan MOGAO da odigra lepu i borbenu utakmicu sa najjačim evropskim timovima, pa...ako su bolji, nek idu dalje...
Ali je Partizan IGRAO FUDBAL!

I akcenat mi je UVEK na tome da i SADA Partizan treba da igra fudbal!

Dobro, reći će neko, to su bila neka druga vremena, poslednji trzaji velike YU i jake YU lige, jeste, tako je...

Ali mi smo imali i jebene 90e pa se opet jedan tadašnji Partizan nadigravao sa jednim Njukaslom i izbacio ga!

Pa smo imali one tranzicione ,,nulte,, godine, pa je jedan tadašnji Partizan opet izbacio Njukasl i nosio se sa galaktikosima iz Reala, Marsejom i Portom u LŠ!

Pa, hajde, odigrali smo i tu lepu utakmicu na JNA sa MU ne tako davno...

Znači nije baš da je sve do vremena ili neke decenije ili države, nego ima i do toga šta i kako rade ljudi u Partizanu!

Ono što uvek tražimo je:
IGRAJTE FUDBAL!

(mislim na Evropu gde stalno nazadujemo...)
 
Top