Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
EDIT:
Prethodno sam kucao na mobilnom pa je to malo teže nego na ,,kompu,, - POENTA je u tome da ,,reper,, treba da nam budu DOBRE utakmice kao ove protiv Intera ili Reala na JNA, i mnoge druge takve iz prošlosti (pohod ka vrhu iz 1966.-e), a ne da se ,,vadimo,, da je i pre bilo loših igara, rezultata, ispadanja, neuspeha, itd...

Da, bilo je, ali valjda treba da se ugledamo na dobre primere a ne da se ,,vadimo,, na loše!

Dakle nije da ja kao i svi starci stalno ,,glorifikujem,, prošlost i ne sećam se šta je u njoj bilo loše, nego iz prošlosti ,,vadim,, ono što je bilo dobro i kažem - ovako treba opet...
Nekoliko puta sam već pisao da bih kao obavezu uveo da mladi i novi igrači Partizana pogledaju snimak ove utakmice protiv Intera i još neke takve primere, pa da znaju šta se od njih očekuje...
TO je Partizan.
TAKAV treba da bude.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Prihvatam da je rezultat prioritet, ali ne može niko da me ubedi da borba i primanje lopte, centaršut, šut, razmena mesta ne mogu da budu normalne stvari oko kojih ne treba da se šokiramo. Ok, nisu svi Mijatović, ali nije ni Vujadin bio Kafu, Spasić pre toga još manje, pa pogledajte kakav prijem lopte i centaršut slabijom nogom pre epskog gola Seltiku...
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Za mene velika legenda i moj najomiljeniji golman
Omerovici su veliki Partizanovci, slucajno sam upaznao jednog Omerovica daljeg rodjaka Omera, pa covek je takav veliki navijac Partizana, da ne bi prestao da prica o Partizanu ceo dan
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Kakvo ludilo na Jugu, jednostavno čuješ i naježiš se...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Top