Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.629
Reaction score
22.340
Локација
Beograd
Oni da su tad po svakom stepenu pravde izgubili, Dinamo bi vrlo verovatno bio šampion, mada svašta je moguće da bi bilo do kraja, a onda bi cela slika njihovog kluba bila promenjena. Ne treba zaboraviti da smo ih tukli derbi pre toga u prvom minutu, Dragoljub Brnović...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Utakmica protiv Jagodine i poraz od 1:2 kući. Jug je tada skoro bio pun.

A ono što je još zanimljivo kada smo već kod Vašingtona...

... on je te sezone 2008/09, tačnije u drugom delu te sezone postigao ukupno 4 ligaška gola za nas na 18 utakmica ali ta 4 gola što je postigao bila su u tri vezana kola tada (28,29 i 30.kolo) prvo 2 komada u pobedi protiv OFK-e (4:1), pa gol u Kuli protiv Hajduka (1:2 za nas) i onda taj jedini gol protiv Jagodine u porazu u Humskoj (1:2). Te sezone dao je još jedan gol u kupu protiv Hajduka iz Beograda.

Ali zato naredne sezone samo jedan gol i to na evropskoj sceni i u onom porazu kući od Briža (2:4) i to je to bilo od njega u Partizanu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Hahaha pa naravno ali gde ja to rekoh da je bilo samo do njega?

Ono to je to od njega u Partizanu je bilo samo vezano za tu njegovu statistiku a ne da je trebalo SVE da bude do njega.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.629
Reaction score
22.340
Локација
Beograd
Tek postavljene stolice na Jugu(bio) i delu Severa. Kad je pao gol kakvu sam masnicu na podkolenici zaradio od istih, mislim da se mesec dana tu zadržala. :D
 
Top