Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.491
Reaction score
21.565
Локација
Beograd
Čitajući sad najavu u Mocartu za današnji meč, da li je ovaj Partizan najlošiji po nizu bez pobede na svom stadionu, kažu da nije, da je najlošiji onaj iz sezone 1980/81 koji čak 7 u nizu nije uspeo da pobedi na našem terenu... Prošlo mi je kroz glavu da sam video nešto Mocin gol i bio sam u pravu, to je bilo iz te sezone, uz pregršt njegovih fantastičnih golova kroz karijeru, i nekih daleko značajnijih, uz verovatno i dobar deo onih koje nikad nisam ni video, ovaj mi je nekako posebno drag, kako ih je naslagao kao na ražnjić...
Uz podsećanje da smo te sezone bili 8. na kraju, ali niko nije gubio nadu, kao sada što smo ubijeni u pojam, to može verovatno i @Goran Tomić da potvrdi. Nadam se da većina ima Fb, kvalitetniji je snimak...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.064
Локација
Yaoundé
Strelac za gance Ilija Ivić... sećam se da mi je drugar iz Zrenjanina pričao da, kada su se klinci na Bagljašu (deo grada na ulasku iz pravca Novog Sada) delili da igraju fudbal na Partizan i gane, mali Ilija uvek je igrao za Partizan. Kasnije, kako je zaigrao za gane, sve je okrenuo za 180 stepeni.

Sećam se posle i neverice kod poznanika ciganštura kada je mlađi brat Vladimir zaigrao za Partizan: ''Kako je mogao, kada mu je brat igrao kod nas?'' :icon-rolleyes:

Vladimir-Ivić.jpgVladimir-Ivić2.jpg
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sa sajta grčkog AEK-a je ova slika gde su se prisetili prijateljske utakmice Partizan-AEK odigrane na današnji dan, 07.04.1999 godine dok je trajala agresija na našu zemlju i dok su padale bombe... svaka čast još jednom AEK-u i svim ljudima (bili i njihovi navijači) koji su tada bili na JNA.

FtFZhnBWcAAno9Q.jpg
 
Top