Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Poli Timisoara & other friends

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Nisam znao gde da postavim pitanje pa mi se ova tema ucinila kao najbolja za to!U velikoj sam dilemi oko Celzija!Na prvoj strani sam pronasao da konkretnog prijateljstva nema vec da su nam oni samo uzori po pitanju navijanja to kao engleski stil i taj fazon!Ali mi onda nije jasno zasto je snimljena pesam uzbuna Celzi?Jel to samo zbog jedne utakmice sa Celzijem ili sta?I josh jedna stvar koja me je iskreno ponajvishe iznenadila,mozda ce vam delovati smeshno ali ja sam zaista ostao onako zbunjen na utakmici u Kragujevcu na finalu kupa u basketu,gde su bili prisutni i "navijaci" FMP-a,koji su odjednom iz cista mira samo zapevali Celzi,Celzi,Celzi!Ja sam mislio neshto u fazon u prozivaju nas na taj nacin kao nemam pojma ni ja sta mi je proletelo kroz glavu,mi sa Celzijem super pa oni kao hoce samim tim kao da budu sa nama,znaci nebitno sta uglavnom pocinju da pevaju to,a Grobari svi odjednom zvizduk znate koji,mene je to josh vishe zbunilo!Ne znam stvarno sta je to bilo ali ako neko moze nesto da objasni ko naravno zna sta se tacno desava u vezi sa Celzijem!Cisto onako zanima me,a i da razresim kod sebe tu misteriju!
 

KEMS

Banned
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
57
Reaction score
0
Локација
BLOK -45-
Pozdrav za sve Grobare i navijace Paok-a.Ja znam da su nasi prijatelji Paok(Gate4) i Cska , da li mi imamo jos neko prijateljstvo???Ako neko moze da mi kaze , unapred sam mnogo zahvalan , Uzgred ja sam ovde prvi put. . .
N a p r e d P a r t i z a n !
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Брате, погледај мало по форуму све ти пише. Поготово погледај овај део форума означен као "Our friends"! Што би рекао наш народ "за писменог све пише!" поз
 

KEMS

Banned
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
57
Reaction score
0
Локација
BLOK -45-
Bas ti hvala :) Pa pise da sa Juventusom nista nemamo , sa Celzijem slicno , pise samo Cska i Paok.. pa pitam ima li jos koje??? poz

Ја не знам да ли ми пишемо кинески? Прочитај поруке изнад, прегледај овај део форума и не "набијај" постове!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

sale

Početnik
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
1
Reaction score
0
Ma svaka cast i Paoku i tamo nekim bugarima i rusima, ali jedan dogadjaj ne smije nikad da se zaboravi. A to je bilo za vrijeme natogovnarske agresije na Srbiju i vremena kada bukvalno niko nije htjeo da igra sa nama. Medjutim nasa pravoslavna braca GRCI stizu da odigraju prijateljsku utakmicu na Partizanom. To nije bio Paok nego AEK. Ali na stranu to sto je stigao AEK, ali one scene od 3 ili 4 autobusa Aekovih navijaca koji izlaze ispred juzne tribine i ljube srpske vojnike ispred stadiona i djele poklone u vidu salova i majica, to je ono sto se ne smije zaboraviti NIKADA. Mislim da je utakmici prisustvovalo mozda oko 500 ljudi, ali skoro polovina su bili Aekovi navijaci (uglavnom zastave grupe ORIGINAL 21), koji su pjevali Partizanove pjesme, kao i ono trcanje atletskom stazom sa Grobarima, ma opste ludilo. Za one koje intersesuje tekma je zavrsena prije kraja pri rezulatatu 1-1 (gol za nas dao Kezman). Mozda bi se mogla od ovoga napraviti i tema, ali ako moderator misli da je to dobra ideja ne bi bilo lose da se to i odradi.
 
Последња измена:

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
scppbelgradotuefa023op6.png


Oвако су нас дочекали навијачи Спортинга из Лисабона пре пар година...
 

vujke

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
154
Reaction score
1
Локација
КосМет
ал` сам се најежио када сам видео ове слике из Словачке и Лисабона, свака њима част!!! то је баш лепо видети, једноставно ми је срце испуњено!

thanks you brothers for this great pictures!
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
donekle sam upoznat sa nasim prijateljstvima sa paokom,cska sofiom i moskvom,ali mi nije jasno prijteljstvo sa njukom?od kada to datira i da li se jos odrzava>ili je i to bazirano na pojedinacnim poznanstvima?inace sto se tice sportingovih navijaca,ja sam upoznao jednog prosle godine kad sam bio u minhenu,stvarno nas gotive!lik se odusevio kad je cuo da sam grobar,castio me pice,zezali se celo vece!carevi su!
 

vujke

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
154
Reaction score
1
Локација
КосМет
свака част Иммортал, само настави овако....

када видим слику типа ове једноставно полудим, наравно у позитивном смислу.
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
PFC-CFC

Postujem sva prijateljstva a ponajvise sa bracom grcima (PAOK)...Mada mi je malo vestacko prijateljstvo sa New Castle-om jer ima dosta,bas dosta nas koji mnog vise volimo CHELSEA FC a i na ulazu na jug sstoji natpis CHELSEA vec 10-tak godina....Link Chelsea Partizan je prvo povezivanje nas sa nekim..
Tacno je sve to sto vi kazete da nikada HeadHuntersi nisu organizovano dolazili itd...ali i u engleskoj dosta Chelsea navijaca voli PArtizan i poznato im je za taj link PFC-CFC a pogotovu nam je porastao rejtink kod prve ekipe Chelsea HeadHunters-a koji su i dalje na okupu iako ne idu na teekme posle filma REAL F.Factory....
taako da se potpuno slazem s parolom:
"Ko voli Partizan i Voli Chelsea nek je*e mater Crvenoj Zvezdi!"
 

feredon

Grobar
Учлањен(а)
24.04.2007
Порука
277
Reaction score
0
Respect za njix jedva cekam da vidim sliku Jasona Marrinera sa PFC obelezjima
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Неколико постова је обрисано. Тема је намењена навијачима страних клубова који посећују овај форум, а не да би неки од вас писали како која песма треба да се пева... :banghead
 

slawisha

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2007
Порука
5
Reaction score
0
mislim da sam se pronashao... sorry...netje se ponoviti :(
 

QsmAneLka (TR)

Početnik
Учлањен(а)
16.01.2008
Порука
1
Reaction score
0
Локација
Turkey - Istanbul
Hey :)

I'M Osman. I'm 14 years old.
I'm From Turkey.
I'm Fenerbahce & Mateja Kezman Fan but Kezman go to the Premier League ( English ) :(

I don't know Serbian lang. and sorry for My English... :)
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Навијачи СКА из Санкт Петербурга против Динама из Москве (хокеј)...

e406294d3141qu5.jpg
 
Top