Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.455
Reaction score
5.779
Локација
beograd
Dal iko normalan veruje da smo za sadika mogli da uzmemo vise od ovih 7.5 miliona?!
Ovo je odličan potez kluba i veliko hvala bivsem treneru savi
Vidim mnogi sebe citiraju, pa ajde i ja da budem u trendu.
Kakav sadik i price o 15 miliona evra(xaxa) Razumem da to Savo prica, diže sebi cenu u očima navijaca koji ne znaju kako sport funkcioniše, ali da mi budemo sad nezadovoljni jer ide napadač kome treba 8 šansi da bi dao gol. Ma vazi.
Dobrodošlica momku iz Francuske(ipak doveo zli stanoje stranca), nadam se da ce nam doneti ono sto nemamo od Djurdjevica.
Sadiku hvala za sve i ne vracaj se nikad vise.
Srećan rođendan svima koji slave.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.173
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
Vidim mnogi sebe citiraju, pa ajde i ja da budem u trendu.
Kakav sadik i price o 15 miliona evra(xaxa) Razumem da to Savo prica, diže sebi cenu u očima navijaca koji ne znaju kako sport funkcioniše, ali da mi budemo sad nezadovoljni jer ide napadač kome treba 8 šansi da bi dao gol. Ma vazi.
Dobrodošlica momku iz Francuske(ipak doveo zli stanoje stranca), nadam se da ce nam doneti ono sto nemamo od Djurdjevica.
Sadiku hvala za sve i ne vracaj se nikad vise.
Srećan rođendan svima koji slave.

Takoe, samo Miljković, Obradović, Lola i Vazura mogu da se vrate, xexe, hnjo, hnjo. Evo sad si citiran još jednom, pa si u trendu.
Srećan rođendan i Francuz svima koji slave.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.967
Reaction score
25.947
Локација
ante portas

Ovi pišu da je Natho višak.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.863
Reaction score
13.587
Sad se pise kako nije Bajenbek nego "mladjani" Dumbija....jebe lud zbunjenog....

 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Dok se ne dogodi transfer uprave pravo u zatvor, totalno je nebitno ko menja Sadika.
Ono, loze se ljudi da li ce doci Francuz ili neko drugi, a nama ekipa puna vrlo limitiranih igraca i bivsih igraca.
Vazno da Vazura jase i dalje.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Ovo je za streljanje uprave, prodali Sadika za 5m plus bonusi, a covek vredi minimum 12m. Jos vidim forsira se prica u medijima da smo uzeli 9m. Ko nama garantuje da ce Almerija da udje u prvu i da cemo na osnovu toga dobiti jos 3m. Za 50+ nastupa i za 20+ golova je gotovo sigurno da dobijamo jos 1m bonusa, ali bruka da je skoro pola od tih 9m ostvarivo jedino kroz bonuse.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
362
Reaction score
1.542
Локација
Novi Sad
Naravno da nisam očekivao 15-20 miliona za Sadika kao što je Savo pričao , ali 5 miliona je baš baš bedno..
Plus nije mi jasno kako to da do juče nisu hteli da ga puste za garantovanih 8 milki,a sad ga dali za garantovanih 5 i 3 za koje su šanse 50-50.:buhaha
Nikad me nijedan igrač nije naterao da tako slasno pojedem govna, koja sam srao o njemu, posle prvih par utakmica po njegovom dolasku. Ovako specifičnog igrača nikad u klubu nismo imali i teško da ćemo ikad imati opet.
Hvala ti brate Umare, bilo je uživanje gledati te (sa svim tvojim manama) i da te gledamo Bože zdravlja za koju godinu u nekoj Sevilji/Valensiji.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Screenshot_20201004_185228_com.android.chrome.jpg
Dominiramo barem na TM-u u ovom dijelu "latest transfers" :rolleyes:
Zna li neko više o ovoj pozajmici Markovića? Ima li otkupna klauzula u ugovoru?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.260
Reaction score
6.943
Otisao je Sadik..hvala bogu bar jedna lepa vest..od prvog dana se svadjam sto sa kolegama sto sa prijateljima koji vole nas klub da je covek drvo..cak ni posle lomljenja kicme onog australijskom pundravcu iz RSK ga nisam zagotivio koliko me je covek nervirao svojom pojavom sebiclukom i glupostima na terenu...iskreno ne znam na koju foru su za njega uzeli tolike pare...sve najbolje mu zelim tamo i da se nikada vise ne vrati kod nas...
Da li ovo sto je iz RSK porijeklom, takodje treba da bude uvreda ciganskog goveda? Pitam posto sam i ja porijeklom iz RSK, pa da znam da li da se stidim. Sada umjesto tog Sadika drveta cemo gledati Maticeve majstorije.
 
  • Like
Reactions: BaX

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.756
Локација
Žrnov
Šta ste se bre uhvatili za jednu reč? Ne vidim zašto bi vam vrđalo nacionalna ili bilo kakva druga osećanja ovo što je čovek napisao?!
Stvarno se, bre, nekad ponašate k'o sektaši.
Evo napišite na de je vučić srpska pička ciganska i da vidite da li će neko da se naljuti, a kamo li ako napišete da je pička ciganska iz Srbije.. tek to niko n bi konstatovao
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prvo laž da je neko nudio 12 miliona za Umara.
Pa laž da je nuđeno 8 ili 7.5.
Pa laž da Almerija daje 6.
5 miliona i jeste realna cena i nemojte da se zajebavamo. Zar stvarno mislite da bi Roma njega pustila za 1.7 da vredi 10. Nije to Srbija, nego ozbiljan klub.

Kod nas je dobio slobodu da radi šta hoće i to je dalo rezultat u nekim situacijama, a nekad i nije. Neki promašaji su neoprostivi. Možda jeste dolazak Stanoja ubio cenu igračima, ali to je zbog neigranja evrope.
Da li neka liga petice može da trpi igrača od 192 koji ne igra glavom?
Partizan je izvukao maksimum iz njega i to je to. U španiji sigurno neće raditi sa njim.

Ovo gomilanje propalih projekata će nas doveti do 60 miliona duga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top