Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.529
Локација
Žrnov
Ako se ne varam i ondašnju i sadašnju upravu je postavila ista šumska životinja... o kakvih "različitim" upravama pričamo? Okolnosti oko kluba su drugačije, kod nas je sve isto.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.535
Jel' ja jedini ovde pamtim kako je Đura-frizura prodao ceo tim u junu, ostavivši perspektivnog trenera i sportsku upravu da grca u nemoći?
Pa jel' to tako danas? Da li se danas prodaje ceo prvi tim? (Onda bi jun mesec, a sad imamo uverenja da niko ne ide, makar dok se Evropa ne izbori; a i tada je samo Sadik opcija prodaje)

Ako za ovaj post nisi od vucele i ostatka obora, dobio besplatne sendvice bar nedelju dana, onda su u upravi fk bas djubrad i stipse.
Ne zbog samog posta koji je klasican botovski, vec zbog toga sto si ga postavio na ovom forumu. Kakvu si reakciju ocekivao?! :krsti:
E sad...
Ako te pohvalimo i kazemo da si u pravu, jel imas neke beneficije, stimulacije? Rekoh, ako ti treba, da ti pomognemo, mi smo ovde dobri ljudi...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako je za sezonsku, od mene ce dobiti podrsku odmah.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ako se ne varam i ondašnju i sadašnju upravu je postavila ista šumska životinja... o kakvih "različitim" upravama pričamo? Okolnosti oko kluba su drugačije, kod nas je sve isto.
Pa zar nisu bili na različitim stranama kad je bilo ono glasanje?
Mislim znam samo ono što sam pročitao u novinama. Ne znam ja šta oni u pozadini rade..
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
A sto su ih vodili u Katar na pripreme,jel to malo.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Ali Aksentijevic koji je mrtav hladan izjavio-Zvao me i Partizan ali sam odabrao Radnicki iz Nisa.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Taj Aksentijević je na bljesak kod Stanoja čini mi se zaličio na beka, onda propo. Pritom se ne bi reklo da je grobar obzirom da je bio vrlo ciganjski nastrojen u duelima sa Partizanom. Stoga, ne seri mali, uživaj u Nišu, gadjaću te kikirikijem u glavu sa istoka kad budeš igrao protiv nas opet.
 

Sekula1986

Početnik
Учлањен(а)
24.11.2019
Порука
22
Reaction score
42
Локација
Beograd
Stvarno mislite da ga je zvao partizan a on izabrao radnicki?? Sam sebi dize cenu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.529
Локација
Žrnov
Jedina utakmica koju je taj Aksentijević iole pristojno odigrao je bila protiv Škendije, prva koju je odigrao, jer Stanoje nije imao koga drugog.
Posle onog ciganisanja na JNA, ako ga je neko stvarno zvao iz kluba, tog treba ga obesiti ispred Teleoptika za primer.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ja se sećam i onog njegovog evrogola u porazu protiv Slobode iz Užica, u 2. kolu lige, nakon što smo isprašili Novi Pazar sa 5:0.

Odigrao je on tih prvih par utakmica solidno, a sada se lik raspada, realno.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Miladina Stevanovica na desnog beka, ne ide napred, nazad ne ispada sem ako ga Asano pretrci, i to je to!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Aranđelu Stojkoviću iz Vojvodine je istekao ugovor, znam da su nas već povezivali sa njime, dečko je solidan desni bek, može i na zadnjem veznom da odradi posao, što je u finišu sezone i pokazao, kao i na mestu desnog spoljnog, ja ga nisam gledao i pratio preterano mnogo, ali je na mene ostavio pozitivan utisak.

Ali svakako, najbolje bi bilo da dovedemo već jednom jednog dobrog stranog desnog beka, i rešimo to pitanje na duži vremenski period.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
361
Reaction score
1.532
Локација
Novi Sad
Ne kapiram logiku da se čeka prodaja nekog da bi se kupovalo?!
Na primeru prošle sezone moglo zaključiti, da ovaj tim ima kvalitet , ali ne i dovoljan broj igrača koji mogu da iznesu ritam od 2 utakmice nedeljno.
Postoji mogućnost da se čeka ulazak u grupnu fazu , ali tada će pretpostavljam biti problem sa uigravanjem novih igrača u hodu.
Sa takvih pristupom ne gine -7,8 bodova već u oktobru, uostalom kao u sezonama 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19 i minuloj 2019/20.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Arapi daju obestecenje za Sumu. Ne vjerujem da ce odbiti da ga prodaju. Zamjenu naravno nemamo.
 

Nervozni poštar

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2019
Порука
21
Reaction score
30
Локација
Novi Sad
[QUOTE="Oplenac, post: 1102812, member
Nema potrebe za ovim. Izneo sam svoje mišljenje, koje je, izvinjavam se, različito od većine.
Nikog nisam vređao. Moje mišljenje je da ova uprava ne prodaje igrače kao meso, na kilo, kao prethodna. Oseti se neki sistem. Dozvol'te pravo na različito mišljenje.
To je sve.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Pominje se obeštećenje između 2 i 3 miliona evra.
Ne bih ga nikako dao za te pare, između ostalog i zbog toga što ni blizu te sume uprava neće uložiti u novu desetku koja nam je preko potrebna (u slučaju da Suma ode, Laki Pavlović još nije za prvu postavu).
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Najveci problem je sto prodali igraca za 2 ili 10 miliona te pare svakako ispare.
Evo prosle godine koliko smo zaradili na transfere i jos od LE, a da li mozemo videti neka ulaganja bilo to u igracki kadar ili stadion.?
Tako da u principu nama je svejedno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top