Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Razumeo bih da zovete Jokana ili Vladu Ivica.
Stanoje je bio odlican kod nas, ali ga sada boli kurac za Partizan i 100 puta je izjavio da se ne zeli da se vrati.

Treba da ga molimo?

Sto puta sam rekao da je Savo budala sto radi ovde, ali opet je tu.

Stanoj,Marko,jokan i kompanije se nece vracati.
Dobrodosli u realnost.
Stanoje nije ni dobar trener više, samo se glorifikuje zbog dobrih sećanja od pre 10 godina, imao je potencijal da bude dobar, ali je sjebao svoju karijeru.
Generalno svi imaju isti problem, da bi bio dobar trener moraš da se usereš od rada i nekako da se uguraš u evropske lige. Svi oni krenu avioni kamioni entuzijazam i onda se ulenje...
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.855
Zaboravlja se i kako je Jokan otisao iz Partizana.

Nama je pre svega potreban trener sa karakterom. Prvo da ne bude obican klimac glavom, pa tek onda svi ostali kriterijumi koje svaki trener mora da zadovolji.

Nas sportski sektor je uvek bio jedina stvar koja valja u funkcionisanju kluba. Kada god su se tu probili klimaci glavom i nestrucni ljudi bili smo u kanalu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Nama ako ne dođe uprava koja će raditi u interesu Partizana realno ne možemo se nadati nekom rezultatu. U najboljem slučaju sa ovom upravom je max moguć kratkotrajan dobar rezultat čisto da osetimo i mi neku radost, posle trener i nosioci igre lete iz kluba.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Prvo nam trebaju pojačanja.Pogledajte klupu u Pazaru, strava i užas.
Ove plate što se daju Smiljaniću, Brežančiću i sličnim igračima su bespotrebne, i umesto njih možemo klince iz naše škole ubaciti a za 300 000 eura dovesti par Portugalaca pa da rotiramo strance.
Ja bi bez razmišljanja doveo Radoju na primer ili Lukića ali teško možemo do njih.Sulejmani je lakši za potpisivanje i trebamo njega dovesti.Brašanac je isto daleko, to su naši igrači koji bi nam legli na centralnog, zadnjeg veznog.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Шта нама треба ...

Нова управа, али да није постављена од власника наше највеће ривалке, човека обузетог освајањем шест узастопних титула.

Што подразумева приватизацију, и продају клуба неком странцу, по могућству неком ко у животу пре тога није ногом крочио у Србију, и који ни реч српског не говори, и никога не познаје овде.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Stanoje nije ni dobar trener više, samo se glorifikuje zbog dobrih sećanja od pre 10 godina, imao je potencijal da bude dobar, ali je sjebao svoju karijeru.
Generalno svi imaju isti problem, da bi bio dobar trener moraš da se usereš od rada i nekako da se uguraš u evropske lige. Svi oni krenu avioni kamioni entuzijazam i onda se ulenje...
Tendencija je bila pocela da se postavljaju treneri bez iskustva, nastavljeno je i sada ali u jos extremnijem obliku. Savo nema nikakvog iskustva npr. a Stanoje je bio prvo pomocnik u Partizanu pa onda u savezu sa mladjim kategorijama. On je bio pun pogodak sa LS i titulama. Kakav je sada trener to ne znam ali mu zamjeram sto je dozvolio da kinezi igraju ping-pong s njim (mada isto rade i sa velikim imenima sa zapada). PAOK se ogrijesio o njega ali to je druga prica opet...grcka.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Od Sulejmanija nema nista! nece iz svice u srbiju taman da mu se young boys preseli u bataju!

Stevanovica treba prodati, imamo igrace na njegovoj poziciji..

Sadik? Postavlja se tragicno pitanje ako nam se ne daj Boze povredi, ili proda.. Matic? svaka momku cast, mozdam u i treba dati sansu kao prvom spicu.. ali..
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Taj momak doveden na foru! a onda sto je najjace odigra protiv Rada cini mi se jednu tekmu (gledao gs svih 90 min pored aut linije) i uopste nije bio los! ali usao vise nije.. koji ce nam sad???
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.003
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
To su ti najavljeni rezovi, to se zove pojačanje! Bravo Savo i Upravo! :banghead:
Mi smo fantastični zaista, ili nemamo beka ili imamo jedno 6 komada onako kvantitetskih bekova, nijedan pravo pojačanje.
Nego da vidimo da li će danas konačno na teren Aleksandar Lutovac, Banjak, Denis.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Postali smo klub bez ikakvih takmičarskih ambicija (u svim sportovima). Dokle god ima koka na prodaju, ova uprava će ostati, rezultati su nebitni. Nema svrhe priželjkivati masne prodaje naših talenata, padati u trans zbog silnih miliona o kojima se spekuliše, Partizan od toga nema nikakvu korist. Nula! Lepo je fantazirati šta sve igrački I organizaciono može za 15 milki da se napravi, a u realnosti to samo produžava mandat kolovođama cirkusa.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Oni nas otvoreno zajebavaju i provociraju, ali to rade baš zato jer znaju da reakcije na sve to neće biti.

Tako isto i ovo sa Pešukićem.

Za Miloševića sam mislio da je bar malo pametniji, ali on prihvata sve ovo, tako da...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ako ga vracamo da cuva mesto Boranijasevicu u svecanoj lozi i ako Boranijasevica dovode da greje klupu Lutovcu to je onda ok jer ne treba da zaboravimo da imamo 5 stranaca, a da krstenijih domacih desnih bekova od Boranijasevica nema. Lutovac je tu nekako Bog za sve domace bekove u ligi bas zato sto nije bek, a moze da igra beka....samo da ga ne muce povrede i eto nama domaceg portugalca na beku. Mene vise brine sta ce biti sa Mileticem jer on je i kao stoperska varijanta isto pouzdan kao i na beku, a brine me i da li ce on i Ostojic ponovo biti zajedno na terenu u nekom momentu jer je i to kombinacija koja mi ne uliva poverenje. Vitas se mozda samo uklopio u njih dvojicu i mozda ce sa Banjakom biti drugacija prica ali opet i Vitas je jos uvek veliki znak pitanja.
Lutovac - Vitas - Banjak - Urosevic....jedino sto mi uliva kakvo-takvo poverenje trenutno.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top