Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.106
Kakva nam je odbrana uključujući i sva potencijalna "pojačanja", sve bih ih poklonio i potpisao Predraga Spasića da sam igra sve četiri pozicije. I da ima 155, a ne 55 godina, bolji bi bio.
 
  • Like
Reactions: Dzo

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.566
Reaction score
1.078
Ovakvo igranje rukom u šesnaest je naša specijalnost koju nisam nigde drugo video, da neartikulisana lopta nepogrešivo pogodi neartikulisanu ruku.

Prvi put sam na svoje potpuno zaprepašćenje tu vrstu intervencije video u susretu naše reprezentacija sa Obalom Slonovače na SP 2006. Tada smo ovom fintom uspeli da napravimo dva penala protiv sebe.

Posle toga smo ovo majstorstvo ponovili na SP u Južnoj Afrci dvaput, protiv Gane i protiv Nemačke.

Неупоредиво. Пенали на СП 2006. и 2010. су прављени онако цигански-провидно намерно. Не зајебавам се, највећи успех "репзтације" Србије 2018. је што бар нико није намерно правио пенале на СП.
Миљкон је жмурио, стајао као усран раширених руку на гол-аут линији, и лопта га је погодила у руку, против Генка.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@akiopaki to i ja kazem.. magare je zmurilo.. lopta ima silaznu putanju, on gresi u proceni i skoku i pogadja ga.. pritom u tom trenutku glava mu je na drugoj strani, refleksno je okrece u trenutku kad ga pogadja lopta.. igrac Genka zna da to nije penal, jer ne postoji sansa da trazi korner posle ruke u 16
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Nikad nisam pljuvao igrace Partizana koji nisu znali, vec samo on koji nisu hteli i postovali grb na dresu.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Prošlo je 7 dana od one bruke u N. Pazaru, a klub nije doveo bilo kakvo pojačanje, sto dovoljno govori o stanju u samom klubu. Nesloga je u Partizanu velika, to čak nisu ni uspjeli da sakriju, počev od svlačionice i tima, do stručnog štaba. Takodje, koliko vidimo nije ni Vuletic na istim talasnim duzinama sa Vazurom i Vucelicem. I iz takvog stanja očekivati makar borbu za titulu, a kamoli titulu, je za naivne. Da ako nas TSC i Vojvodina ne gurnu ispod njih.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Jel postoji bar desni bek iz Teleoptika ili omladinskenskole? Jebes ti Miljkovicev povratak, jbt ja sam slavio kad jenotisao. Miladin Strvankvic doktor fudbala za njega. Mislim da bi lakse svario dolazak one ciganske picketine na desnom beku nego saznanje da cu morati da strepim posle svakog centarsuta jebenog
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
546
Reaction score
997
Miljkon je imao i bravuru protiv Rubina u Kazanju.

Napadac ga gradi 5 metara od gola, MIljkon pokusava da mu uzme loptu tako sto bukvalno izazi u gol aut i kao obicice ga za 180 stepeni, samim tim mu otvorio put ka golu... Ono nije bilo normalno. Samo tad i nikad vise vidjeno. Kako mu je uopste palo na pamet?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ovde bih reagovao. Nije se naigrao, dosta mu pečalbe i uzeo je fin keš. Vratite Škuletića!
Još je i džabe.

Da malo mozga imaju sa dva pojačanja bez obeštećenja i ovom dvojicom iz lige bi ozbiljno napali titulu i bili mnogo jači u evropi.
  • Sulejmani
  • Škuletić
  • Docić
  • Arandjel - desni bek
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ovde bih reagovao. Nije se naigrao, dosta mu pečalbe i uzeo je fin keš. Vratite Škuletića!
Još je i džabe.

Da malo mozga imaju sa dva pojačanja bez obeštećenja i ovom dvojicom iz lige bi ozbiljno napali titulu i bili mnogo jači u evropi.
  • Sulejmani
  • Škuletić
  • Docić
  • Arandjel - desni bek
znamo mi da oni mozga nemaju a ni para...njega bi doveli samo kada bi sadik otisao...a da ih upare pa oni se krste na te predloge i misle da smo mi ludi
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.106

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.842
Локација
Banja Luka
Baš će Vazura dati 3 miliona za Sulejmanija,pa on bi se cenkao da je 300 000 a ne 3 milke,ako je naravno istina da njegov menadzer traži platu milion i po po sezoni.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Mislim da nikad nije bio veći broj slobodnih bivših igrača koji bi nam legli kao budali šamar, ali vazura & co. se sete samo miljkovića i sličnih pacera.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Kakva nam je odbrana uključujući i sva potencijalna "pojačanja", sve bih ih poklonio i potpisao Predraga Spasića da sam igra sve četiri pozicije. I da ima 155, a ne 55 godina, bolji bi bio.
ухх,Војводин пријем лопте из пуног трка и центаршут,против Селтика су научна фантастика за ове данашње такозване бекове
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
Baš će Vazura dati 3 miliona za Sulejmanija,pa on bi se cenkao da je 300 000 a ne 3 milke,ako je naravno istina da njegov menadzer traži platu milion i po po sezoni.
Za Boranijasevica ne daju, a kamo li za Sulejmanija. Nece oni razmatrati bilo kakve iole zahteve finansijske ponude dok ne prodaju jos nekog...Sadika ili Stevanovica..... a do tada ce postojati dilema - uzeti nekog finansijski pristupacnog Miljkovica ili cekati prodaju ? Neverovatno koliko njih zabole uvo sto je takmicenje uveliko pocelo. Uprava: "Savo snadji se" .....Savo: " Zadovoljan sam"
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mislim da nikad nije bio veći broj slobodnih bivših igrača koji bi nam legli kao budali šamar, ali vazura & co. se sete samo miljkovića i sličnih pacera.
Pa vidi, nije da prošle god nisu svi došli. Prelistaj. Mesecima smo se pitali gde je Asano, Natko, Lazar M. Povuci potegni svi dodjose, jedino Mphela ispalio i prošle sezone. :D

Ajde da ne budemo toliko negativni (ja prvi) pa da verujemo da se svi krčkaju od pomenutih i da će zapravo doći.

Iskreno mi je svaka Radio Mileva kao porodjaj na kom sam prisustvovao. Napinjemo se, kukamo na deset strana i na kraju dodje pojačanje. S tim što kad bi potpisali Miljkona bi bilo isto kao da crno dete izlazi iz moje žene.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Baš će Vazura dati 3 miliona za Sulejmanija,pa on bi se cenkao da je 300 000 a ne 3 milke,ako je naravno istina da njegov menadzer traži platu milion i po po sezoni.

Sulejmani je odlican igrac, ali nesto ne verujem da trazi milion i po po sezoni, tesko da bi to mogao da dobije bilo gde osim kod Arapa i u Kini.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Da li neko od upucenijh ima informaciju da li se uopste radi na nekom dolasku? Npr Suljemanija.
ili mi od muke prizivamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top