Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Mister 10 je lepo objasnio definiciju modernog beka, šta treba da radi. Za 200 300 hiljada godišnje se može dovesti kvalitetan desni bek, ne mi ćemo dati za nekog livadara obeštećenje od 400 hiljada i plus godišnju platu od 250 hiljada... Nije mi jasno da ne razmišljaju o kvoti stranaca koja je ispucana na poziciju na koju se moglo dovesti dva kvalitetna domaća igrača koja igraju preko al za tu dvojicu se treba isprsiti. Mislim na poziciju štopera i nemam ništa protiv Banjaka. Naprotiv mislim da je dobar igračić ali više nam treba stranac na beku.

Od tih silnih para od Pavlovića, štoperski tandem domaći smo mogli lagano rešiti. Portugalac/brazilac/španac na desnom beku i odbranu bismo zabetonirali. Uroševića bih ostavio, ove sezone je odradio dobar posao i plus je kompatibilan sa Asanom.

Ovu sezonu moraju da se otvore ako misle da napadnu titulu, od one tamo sezone ako budemo drugi igramo ono trećeligaško evropsko takmičenje.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Zar nije povećan broj stranaca za ovu sezonu?Cigani su pokrenuli inicijativu posle pušagije u prvom derbiju, pa se spominjalo da će se ići na 8 stranaca, što su naravno svi linglongasi jedva dočekali i izglasali jer svi redom imaju kapacitet da dovedu 8 stranaca.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kao da su oni nekad znali da kupe dobrog stranca.
Vala neka povećaju na 10 što se mene tiče.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.916
Локација
Kobasicarija "Venac".
Zar nije povećan broj stranaca za ovu sezonu?Cigani su pokrenuli inicijativu posle pušagije u prvom derbiju, pa se spominjalo da će se ići na 8 stranaca, što su naravno svi linglongasi jedva dočekali i izglasali jer svi redom imaju kapacitet da dovedu 8 stranaca.
povela se prica, a onda je balon izduvao kad su cigani javno rekli da nisu uboli sa strancima ove sezone. sve je ogoljeno do srzi!
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Nas nebi trebaloda se tiče. Nek svi klubovi dovedu po 11. Niti će ikad pogoditi kao mi niti će ikad imati klince kao mi. A retko koji stranac će osećati klub kao dete tog kluba.
Rečima Stanojevića "Uvek sam želeo da imam što više Grobara u timu". To treba da nam bude moto.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Da se ne ponavljam, Maestro je to odlično objasnio u svom prethodnom postu, nisam rasista, a nisam za te Afrikanere u odbrani.

Африканер је назив за Буре (људе холандског порекла који живе у Јужној Африци). Они себе зову Африканер, а језик којим говоре Африканс.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ovo povecanje broja stranaca je prilika da se pojacamo tamo gde najvise skripi......jer ako se gmazurino prorcanstvo ispuni i ako ne dovedemo nikog necemo videti ni titulu ni LE naredne sezone.....mozda neko ima drugacije misljenje ali ja sam u ovo ubedjen i ako ne vidim pomak u tom pravcu ne nadam se nicemu dobrom. Ovakva odbrana sa stoperom na desnom beku i prestarelim Stojkovicem pa i Ostojicem nije kadra da igra ni na jednom frontu a kamo li na tri. Nekad mi je tesko da kritikujem Celu i Ostoju ali odavno nema vise mesta za simpatije i strpljenje cinjenica je da smo pozadi busni totalno i da bez adekvatnih pojacanja nemamo cemu da se nadamo.
Savo je imao dva prelazna roka iza sebe, celu sezonu, imace bar jos jedan prelazni rok.....opravdanja vise nema, Partizan zahteva titulu i pozitivan rezultat u Evropi sve ostalo su samo opavdanja...jeste...kradu cigani i krasce jos vise ali vasa je duznost da im stanete za vrat i nemate opravdanja ako ne uspete.

Inace verujem da su cigani odavno znali da ce broj stranaca biti povecan i da odavno tragaju za novim strancima, a da je namerno to tek sad objavljeno da bi mi imali sto manje vremena da se pripremimo.....

Ako neko posle svega ovoga nema motiv da grize kao mali Stevanovic sinoc svaku utakmicu onda neka se nosi u tri lepe picke materine od Partizana.....
 
Последња измена:

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
To su samo nagađanja.
Nema od toga ništa.
Ko će u ovo doba korone da da tolike pare?

Lažu kao psi.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Nas nebi trebaloda se tiče. Nek svi klubovi dovedu po 11. Niti će ikad pogoditi kao mi niti će ikad imati klince kao mi. A retko koji stranac će osećati klub kao dete tog kluba.
Rečima Stanojevića "Uvek sam želeo da imam što više Grobara u timu". To treba da nam bude moto.

Вест је из септембра прошле године, Данас преноси да по питању повећања странаца није дошло до договора, бар не засад, и да ће сигурно важити правило да се два играча млађа од 21 године налазе у стартној постави.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Jebem ti upravu da ti jebem , budete li sad prodali Ficu, terajte se u tri picke materine!!!
Nek se teraju u tri picke materine u svakom slucaju.
Rasprodali su sve nosioce igre iz 2017-e rasprodace i ove.....sad na leto ili na zimu.... U nekom zdravom Partizanu Stevanovic bi bio igrac oko koga bi se gradila buducnost Partizana i boleo bi nas kurac za bilo kakve ponude jer kad imas zdrave kriterijume i principe onda nije sve na prodaju..... Druga stvar je kad igrac posto poto zeli da ide ali takvih igraca je mozda bilo 10%.....a i tih 10% su zeleli da odu bas zbog toga sto im se smucilo da ih uprava voza.... Od 66-e na ovamo isti rak izjeda Partizan..dobro smo i ovoliko izdrzali....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.530
Локација
Žrnov

Francuzi pisu da bi Sadik mogao da ode u Lil i da bi to za nas bilo rekordno obeštećenje od 15 miliona evra.
Nikako da pocnemo da postavljamo rekorde u pobjedama.
Lil cele godine gleda Sadika, ali moraju prvo nekog svog igrača da zavale, pa ako uspeju - onda su MOŽDA kandidati.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.536
Sta pisu mediji, kolika su obestecenja za igrace sto dobija mezimica?
Nije valjda da za galaktikose i rekordere po penalima niko nece da ponudi rekordno obestecenje?!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Вест је из септембра прошле године, Данас преноси да по питању повећања странаца није дошло до договора, бар не засад, и да ће сигурно важити правило да се два играча млађа од 21 године налазе у стартној постави.
Zna li iko kako će od sledeće sezone glasiti pravilo o strancima, klincima, domaćima, EU, ex YU itd...?
Ono jes da će glasiti onako kako se u datom trenutku ,,ćefne,, ,,crvenim mundirima,, ali ipak...
Pitam zbog prijatelja sa Foruma koji bi da problem naše odbrane reše portugalskim EU bekovima...

I još i ovo: pravilo o ,,klincima,, bi nam leglo k'o budali šamar da su nam u timu Strahinja i Fića...ali...Strahinju smo prodali a Fića je nekako prvi (ili drugi) već viđen za prodaju pa je veliko pitanje hoće li dočekati početak sezone u našem dresu...tako da...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Znaci apsolutno nas ceka isti scenario naredne sezone..... Samo cudo ako se desi moze biti drugacije tako da nadam se cudu ali optimista i zvanicno vise nisam....
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top