Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.050
Kao verovatno i svaki igrač FK Ratajac iz sela Donje Rataje, treća rasinska okružna liga. Iskreno, nemam pojma ni gde se nalazi mesto, ni kako momci igraju, ali ako znaju da potrče, a da se ne sapletu o loptu, veća korist svakako.

Ninković, #51... :puke: :pop
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Po mom skromnom misljenju, Dzigi je bezveze igrac, plus mi se zgadio svojim bezobrazlucima, zbog kojih je tim ispastao. Za ozegovica necu ni da pomislim da bi ga mogli vratiti. Te utakmice u kojima bi njih dvojica bili u istom timu, ja gledao ne bih. Uzas!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Ovede se ozbiljno u istu ravan stavljaju Džigi i #?

Mislim, ovde, na Forumu?

Njih dvojica se mogu staviti samo u istu rečenicu u tekstu ovih ciganskih medija. Kapiram da bi mu Džigi rado lupao šamare. Onog smo se jedva otarasili, lik skupio 40 min u cvajti za celu godinu, Džigi meta 8 klubova Serije A.


Provokacije gurbeta su odraz straha, radi se sve (kao i u basketu - Pejdž) kako bi se destabilizovao tim.

@PFChampion
Realno. Napravimo foru. Reši rebus sledećeg pojačanja:
“Jedan crn, drugi beo, jebali su cigane D_____ i Cleo!”
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.586
Локација
Zemun
Ovede se ozbiljno u istu ravan stavljaju Džigi i #?

Mislim, ovde, na Forumu?
Ni ja ne verujem sta citam. Jeste luda glava, ali je nase dete. Pratim ga od kad je otisao i sve se nadam da ce da sazri, odraste i pocne da igra fudbal,bez nestasluka i pravljenja sranja. To se upravo dogodilo ove sezone.
A prizivaju su razni planici, neki spicevi, dokazani navijaci ciganke...
O nasem Dzigiju pisem, nadam se da je jasno. Drugi deo vesti ne bih komentarisao.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
ipak se nadam da su ovo ciganski kokosari pisali, i to u naletu blage panike sto smo vezali dve pobede bez primljenog gola.
ako se nedobog obistini...znacu sta mi je ciniti za ovu sezonu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.192
Локација
Nickname
Da ne ispadne da ga zbog toga ne želim u klubu, ali kad je već aktuelna tema da prokomentarišem da je Džigi najodvratniji nadimak koji ima veze sa našim klubom. Baš džiberski. Dobijem ospice kad pročitam.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
@Zlatiborpfc odvratnije od Ožeg? :p
Iskreno, ne verujem u ovo za Džigija...on je trenutno igrački klasa za naše uslove. A verovatno je i sazreo...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Dali ima mesta u timu pored svih majstora.

Ako ode Djole a dodje Dzigi, puna kapa.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mislim da je Djukic prozvao Ozegovica Ozegom. :D

Kakve su to glave, ne vratile se.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Ali ova socna rasaprava, ne znam, niste prihvatili majstora Babirla da vam popuje nz dali cete Dzigija. Ako se secam ovo je bio live na instagramu:


Sto se mene tice ako dodje umesto Ivanovica, dobrodosao je.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top