Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Ovo za Ninikovica je mozda jedna od debiljnijih informacija koje su izasle ko zna otkad.
Zamisli ti Vazura ce da plati njega nekih 1,9 miliona. Uopste ne ulazeci u to ko ga jos trazi i sve ostalo.
Ali VAZURA da tolike pare da, a da ne moze da se ugradi :buhaha :buhaha :buhaha
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sta god mi mislili o Ninkovicu imao je dobru sezonu u Seriji B i nekoliko klubova iz Serije A hoce da ga dovede. Mi njega ne mozemo sada platiti sve da hocemo.
Ozegovic ce radi svojih fudbalskih mogucnosti uvijek biti slobodan igrac i ne bih se brinuo radi ovih tekstova.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ljudi retardi prave lazne clanke iz novina.. italijanskih engleskih nasih.. loze napacen narod, onda najveci retardi novinari to prepisu za “klik mamac” i onda mi ovde kukumavcimo..

pa samo jedan mentol je pustio rovca za Pejdza u fmp, izlozio i mene i novinare i cigane..
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@kujblo70
To ti kažem. Sve ovo je boranija. Ne bi me čudilo da na kraju to bude izraleac i onaj Caio. Sve ostalo je maska (tako bilo i lane). Poznavajući Savu znam da ćuti jer se krčka nekoliko imena a ova ciganska retardirana novinarska masinerija nas truje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ako smo proslo leto uspeli da "pogodimo" Asana, Sadika i Natka sto ne bi sada i neke nove strance. Ubi nas to ogranicenje stranaca ali tu ciganskim pravilima nije bio kraj nego su nam se direktno i u selekciju umesali pravilom sa igracima do 21 godine. Sve u svemu ja verujem da su ova povratnicka imena cista izmisljotina i neka vrsta osvete ciganskih novinara zbog trauma iz derbija.
I zna li se da li defenitivno liga ostaje na 4 stranca ili postoji sansa da se uveca broj u poslednji cas ?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Još bolje pitanje? Gde je bila naša uprava da forsira priču o uvećanju stranaca jebo im pas mater svima do jednog!

- Ide ti Pavlović
- Nemaš desnog beka
- Nemaš špica za 4-4-2

Uostalom, ako imaš šampionske ambicije a domaći igrači su ti skupi Docić, Arandjel, kako onda majku mu da ne tražimo uvećanje? Smrdite govna ciganska iz uprave nanu vam jebem. Nije interes da se nadogradi ova ekipa koja može komotno da prošeta ligom uz par pojačanja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
@kujblo70
To ti kažem. Sve ovo je boranija. Ne bi me čudilo da na kraju to bude izraleac i onaj Caio. Sve ostalo je maska (tako bilo i lane). Poznavajući Savu znam da ćuti jer se krčka nekoliko imena a ova ciganska retardirana novinarska masinerija nas truje.
Od tog izraelca izgleda nema nista juce produzio ugovor do 2022-e sa Makabijem, a taj Caio nikad nije ni bio realan takodje zbog jakog ugovora.

Da li sam jedini na forumu koji je ubeđen da mi nikoga nećemo dovoditi? Eventualno ako uđemo u grupe LE
Nisi :D
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.420
Reaction score
11.810
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Jedan od dosadnijih prelaznih rokova u poslednje vrijeme. Da li je moguce da su se i novine smorile pa ne bacaju neke bombe?
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Prelazni rok je pomeren mislim do cak pocetka oktobra, jos se nije ni zalaufao sto se kaze..

bice bombi petardi i ostale pirotehnike, siguran sam
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sulejmani potpisao/produžio ugovor na još 2 godine sa Young Boysom.

A i mi se ložimo na Golasu, Sulejmanija, a kao da ne znamo da se takvi igrači ne dovode pre ulaska u grupe. Ovaj prelazni rok je pokazao da mi evra nemamo jednog (Boranijašević) i da se čeka transfer Sadika ili Stevanovića kako bismo nešto doveli.
Koja tuga i u fk i u kk.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Prelazni rok je pomeren mislim do cak pocetka oktobra, jos se nije ni zalaufao sto se kaze..

bice bombi petardi i ostale pirotehnike, siguran sam

Bice ali verovatno dockan..... A koga ce dovesti kad prodaju Sadika i Stevanovica...bombe ili petarde...to cemo tek da vidimo. U svakom slucaju Boziji je greh prodati Boga fudbala ma koji novci da su u pitanju.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top