Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Ja sam govorio da ovog malog ODMAH potpisujemo, još dok nam je bio dostupan, em se zove Dijego, što je baš fudbalsko ime, em ima tatine gene, ali šta vredi kad tada nije imao ko da i u Partizanu o tome porazmisli...
I, malac do sada već porastao i ode nam u Benfiku...


 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Koja pojačanja, skauting, koga mi da dovedemo kad "našu" upravu zabole za Partizan ko mene za Kajzer Čifs...

Dovodi polovnjake džabe – prodaj decu čim stigne prva ponuda – trpaj pare u džep. Čist biznis. Mi nismo fudbalski klub.

Fudbalski klub, koji god to bio, u bilo kom rangu takmičenja ima ambiciju da osvoji trofej. Naša "ambicija" je da pravimo pare, i da se učini sve da se izbegnu incidenti tipa Marko Nikolić.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Ja sam govorio da ovog malog ODMAH potpisujemo, još dok nam je bio dostupan, em se zove Dijego, što je baš fudbalsko ime, em ima tatine gene, ali šta vredi kad tada nije imao ko da i u Partizanu o tome porazmisli...
I, malac do sada već porastao i ode nam u Benfiku...



Da smo imali normalnu vizionarsku upravu mogli smo da angazujemo neke domacice da pomognu Kleu, Dijari i Moreiri da ostave potomstvo ovde. Kakav bi to podmladak bio sunce ti.....

Koja pojačanja, skauting, koga mi da dovedemo kad "našu" upravu zabole za Partizan ko mene za Kajzer Čifs...

Dovodi polovnjake džabe – prodaj decu čim stigne prva ponuda – trpaj pare u džep. Čist biznis. Mi nismo fudbalski klub.

Fudbalski klub, koji god to bio, u bilo kom rangu takmičenja ima ambiciju da osvoji trofej. Naša "ambicija" je da pravimo pare, i da se učini sve da se izbegnu incidenti tipa Marko Nikolić.
Normalnim fudbalskim klubovima pravljenje para ima za cilj trofeje, evropske uspehe.....kod nas klub ima za cilj samo pravljenje para.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Moreira čovek i kad je bio otišao iz Partizana, on je ovde polagao neki ispit u Partizanovom dresu. Igrao za Partizan kad mu je majka umrla. Na jednoj utakmici za Partizan umalo nije poginuo. Pokazivao da mu je do Partizana stalo svakim minutom svake utakmice. Bio jedan od naših najboljih igrače te svoje decenije.
I umesto bilmezi iz kluba da takvom jednom čoveku daju neko trenersko mesto ovde u mlađim kategorijama, ili možda da ima neku drugu funkciju u klubu (čak i u inostranstvu, ako nije hteo da živi u BGDu), njima je najbitnije bilo da što pre ode, jer je ,,samo stranac,,...
A dobro je da su nas neka ,,naša deca,, baš totalno usrećila u pičku lepu materinu...
Eto, od golova i poteza tih ,,samo stranaca,, Moreire, Klea i Dijarre mogu lepi klipovi da se naprave...a od nekih naših koji nisu ,,samo stranci,,...šta od njih može?! Ma šta da vam pričam...
Moje jedino pitanje je ne ko si i odakle si, nego jel znaš ti da igraš fudbal?
Ako znaš dobro si došao, ako ne znaš, ništa me se drugo ne tiče, šta ćeš nam, ovo je FK, nije SANU...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Da smo imali normalnu vizionarsku upravu mogli smo da angazujemo neke domacice da pomognu Kleu, Dijari i Moreiri da ostave potomstvo ovde. Kakav bi to podmladak bio sunce ti.....

Treba samo malo dobre volje od strane uprave. Evo Žuka je trener u mlađim kategorijama Korintijansa, i kud ćeš boljeg skauta za igrače u Brazilu, a možda nekad i može da nam preporuci nekog za dž kao naš bivši igrač, ali ovima iz uprave je teško da ga bar kontaktiraju i upitaju da slučajno nema neki klinac ili već neki zreliji igrač za nas:)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Баш тако, Жука сигурно има неког (или може да нађе неког) ко би радо заиграо у Европи, па макар и код нас...Мореира да препоручи некога оданде где је он сад, Дијаррра, Тавамба, Божинов...
Али ми овде ,,поломисмо,, и тастатуре и мозгове око тога како би Партизану било боље а они у Партизану...ни да мрдну...
Њих рецимо уопште не интересује да бар у ФССу ургирају и ,,притисну,, да се одобри повећање броја странаца у протоколу...
:confused-smiley-013:
 

Vučko

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2019
Порука
17
Reaction score
30
Локација
Beograd
Ma šta će nama brazilski klinci, imamo mi Rumenigea, buahahahahah. E moj Partizane!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Надам се да разумете зашто нико од садашње управе не контактира Мореиру, Диару, Жуку, Клеа ... Они не познају те људе. Они их нису довели. Тако функционишу ствари када немаш систем, него само импровизацију. Само призивајте тако, ето нама Фабриција или Божинова.
И то за странце, млађе од 18 година - они не могу да играју у млађим категоријама без српског држављанства.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Moreira čovek i kad je bio otišao iz Partizana, on je ovde polagao neki ispit u Partizanovom dresu. Igrao za Partizan kad mu je majka umrla. Na jednoj utakmici za Partizan umalo nije poginuo. Pokazivao da mu je do Partizana stalo svakim minutom svake utakmice. Bio jedan od naših najboljih igrače te svoje decenije.
I umesto bilmezi iz kluba da takvom jednom čoveku daju neko trenersko mesto ovde u mlađim kategorijama, ili možda da ima neku drugu funkciju u klubu (čak i u inostranstvu, ako nije hteo da živi u BGDu), njima je najbitnije bilo da što pre ode, jer je ,,samo stranac,,...
A dobro je da su nas neka ,,naša deca,, baš totalno usrećila u pičku lepu materinu...
Eto, od golova i poteza tih ,,samo stranaca,, Moreire, Klea i Dijarre mogu lepi klipovi da se naprave...a od nekih naših koji nisu ,,samo stranci,,...šta od njih može?! Ma šta da vam pričam...
Moje jedino pitanje je ne ko si i odakle si, nego jel znaš ti da igraš fudbal?
Ako znaš dobro si došao, ako ne znaš, ništa me se drugo ne tiče, šta ćeš nam, ovo je FK, nije SANU...

Moreira je trebao da završi karijeru kod nas i bude trener u mlađim kategorijama. Plan i dogovor je postojao. Da je tako bilo verovatno bi mu i sin bio kod nas. Nebitno oko sina i njegovih fudbalskih kvaliteta, možda nikada šansu ne bi dobio, možda ništa naučio ne bi, ko zna, ali se zna da je ono što su DOKTORU uradili greh! Onakvo orkestrirano šikaniranje majstora, koje se prenelo i ovde na forum sa kojekakvim izmišljenim informacijama... Tuga...
Ogrešismo se o čoveka kao klub verujući sujetnim osobama kojima je Jovančić igračina.
Cleo je bio igračina, dobar čovek, Juca borac do kraja ali Diarra i Moreira su preporodili Partizan. Uživao sam da ih gledam. Ali onda dođe sujetna seljačina i sve razjebe.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
ali ovima iz uprave je teško da ga bar kontaktiraju i upitaju da slučajno nema neki klinac ili već neki zreliji igrač za nas
Nije im teško, neće. Zamisli da se dogodi neki Leonardo ponovo? Jel to treba da rizikuju? Da uzmemo titulu nesrećnim ciganima ako im se opet desi neki krov? Šta mislite kako bi prošli kod Ajatolaha onda?
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.884
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Ali onda dođe sujetna seljačina i sve razjebe...

Ovaj:









:biggrin:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

Ovi pominju Ivana Miladinovića iz Sočija.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pominjao sam ga u jednom postu od domaćih štopera, produžili su mu ugovor na još jednu godinu u Sočiju.

Od svih tih nabrojanih je najbolji, mada koliko se može verovati maxbetu...
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Dobar je Miladinović, prošlo kolo ušao sa klupe i dao gol glavom poslije prekida. Jak i dobar u skoku. Samo što nisam siguran da li će se otvoriti kasa za njega, a poznavajući ovu upravu prosto sumnjam..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top