Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.851
Reaction score
13.495

Ovi pominju Ivana Miladinovića iz Sočija.

Pominjali ga i ranije jos dok je Pavlovic bio tu i drago mi je sto tu ipak mozda jos nije gotovo. Fizicki slican Vitasu ali ima glavu i bolju tehniku. Zavrsice on u nekom velikom klubu u Rusiji pre ili kasnije ako ga ne dovedemo.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac

Ovi pominju Ivana Miladinovića iz Sočija.
Bezuspešno ga jure već duže od mesec dana...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Dok ne prodaju Sadika ili Filipa nece dovoditi nikog, osim Lalatovicevog drustva. Prazna kasa.
A stranci koji su zainteresovani za ovu dvojicu čekaju da ispadnemo iz LE, pa da spuste cijenu, usled katastrofalne finansijske situacije u kojoj se klub nalazi. Kao sto je Lazio cekao prosle godine slican scenario.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Partizan je bar 30% losija ekipa od odlaska Evertona. Meni apsolutno nije jasno da niko u klubu to ne vidi i da se ne radi na dovodjenju slicnog igraca. Zdjelar to nije. Ovo moguce gomilanje centarhalfova za koje nikad nisam posteno cuo ce znaciti totalno gubljenje kompasa. Meni se cini da su skontali da je Banjak cisti prosjek i sada je panika.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
359
Reaction score
1.521
Локација
Novi Sad

Ovi pominju Ivana Miladinovića iz Sočija.
Voleo bih da nije tako , ali meni ovo deluje više kao vapaj za pojačanjima i lična želja pojedinca, koji za razliku od većine nas ima tu "privilegiju" da svoj stav objavi na portalu...a da ustvari ljudima u klubu ne pada napamet da "gomilaju" igrače na pozicijama na kojima smo "dobro" popunjeni.
I za pozicije za koje smo prvobitno mislili da su nam potrebna pojačanja (desni bek) smo naknadno shvatili da su nam ipak dobro pokrivene, jer zamisli, za dovodjenje igrača je potrebno platiti obeštećenje.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
E moj Miloševiću, beše kao hitan sastanak posle Pazara i dovode se pojačanja odmah, onda smo pobedili i kao sve u redu a što imamo tanke fudbalere na 5,6 pozicija, nikom ništa.
Ja sam se totalno razočarao u Miloševića.Izgleda je cilj forsiranje mladih igrača i punjenje džepova a ne napad na titulu.A da ne pišem što 5 godine nismo krenuli u akciju smene onog lopova kokeze
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Treba samo malo dobre volje od strane uprave. Evo Žuka je trener u mlađim kategorijama Korintijansa, i kud ćeš boljeg skauta za igrače u Brazilu, a možda nekad i može da nam preporuci nekog za dž kao naš bivši igrač, ali ovima iz uprave je teško da ga bar kontaktiraju i upitaju da slučajno nema neki klinac ili već neki zreliji igrač za nas:)
ne mora niko od VVV uprave da ga kontaktira, može i struka na istom nivou na kom i on tamo radi a koja je igrala sa njim celu jednu njegovu ( prvu) sezonu u Partizanu
eto, Nađa je omašio za jednu godinu, Bambi je tek ušao u tim kao klinac... ali Žarko Lazetić je bio tu...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Ja ćelavom bratu stvarno ne bih zatezao oko odlaska. Tipa visina obeštećenja i takve stvari. Dao je Partizanu i više nego što smo svi očekivali. Vreme je da se naplati.
edit: Umalo da zaboravim, standardni otpis dugova se podrazumeva:o-o:
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nadam se da je neko iz stručnog štaba uočio lijevog stopera Indjije, mladog Bakica.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja ćelavom bratu stvarno ne bih zatezao oko odlaska. Tipa visina obeštećenja i takve stvari. Dao je Partizanu i više nego što smo svi očekivali. Vreme je da se naplati.
edit: Umalo da zaboravim, standardni otpis dugova se podrazumeva:o-o:

Ne znam šta je on dao Partizanu, nije igrao za džabe? Plaćen je bio za to što je igrao. Svako ko ima ugovor mora da poštuje taj ugovor do kraja. Tu mislim i na kontra stranu, kakav oprost dugova. Sramota je da ikome ostanu dužni a to je izgleda praksa kod nas. Neka mu menadžer nađe klub koji će platiti onoliko koliko tražimo i onda ok. Ako nije sposoban da ga proda neka ga onda kod nas. Svakako će igrati pošto beka dovesti nećemo, plus kako nam bekovi igraju možda i tu dobije šansu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Odbrana nam je haos.

Savo gledaj, analiziraj, imaj spremne želje da kad prodaju Stevanovića/Sadika dovedeš desnog beka i štopera za početak. Pa onda lepo da se prešaltamo na sredinu i da dovedemo centralnog veznog. Malo fali ovoj ekipi da bude skockana.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Kad je poslednji put FKP imao skockan tim pre pocetka evropskih kvalifikacija? Ja se licno ne secam...Ustvari, ne racunam sezone kada nikog nismo dovodili :D Prosto, nasi lopovi iz uprave uvek gledaju kako nam ide u Evropi (u smislu igre, statusa nosioca i potencijalnih protivnika itd.) i na osnovu toga "procenjuju" da li imamo realne sanse da prodjemo dalje...Ako imamo, onda dovode pojacanja, ali tek od tipa treceg kola kvalifikacija...Ako nemamo, pa pobogu, zasto da daju plate strancima za cungalunga ligu? Sacuvaj Boze da probaju makar jedne sezone da sklope valjan tim pre samog starta kvalifikacija...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Ali kakva računica, sa sve platom, pa sta su mislili da će Boranija da igra za 0 din pa se iznenadili što treba i plata da se obezbedi.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Ne znam sta da kazem. Trebaju nam desni bek i stoper ko lebac, sa druge strane nemam pojma kakav je igrac, dal vredi te pare, ili cemo opet pljuvati sto nagomilavamo “drvenu gradju”.

Nisu smeli da improviziraju sa zadnjom linijom, morali su jos odmah nakon zavrsetka prosle sezone da krenu u potpuno renoviranje iste.

Miletic i kad je pruzao svoje najbolje partije na toj poziciji, opet je bio jedan od najsabijih karika u timu. Nisu smeli da mu produzavaju ugovor, osim ako su planirali da ga vrate na njegovu prirodnu poziciju, a ocigledno da nisu.

Zasto je Lutovac prekomandovan na desnom beku ako nemaju poverenje u njega? Ispada da je samo iskoriscen kako alibi da nam je roster dobro popunjen i da nemamo potrebe od pojacanja.
Vitas takodje je velika greska, on je mogao da dodje iskljucivo kao zamena za Ostojica, kada je ovaj vec ostao, morali su da se otvore za nekog mnogo kvalitetnijeg stopera.

Previse Savo stedi upravu, plasim se da ce mu bas to doci glave.

I stvarno je greota da najbolji Partizanov vezni red i napad u ovom veku, ima ovakvu promaju pozadi.

Jos nam je golman neko dete, bez ikakvog iskustva.

Ali ajde, kazu da Bog cuva budale, pa nadajmo se da ce i nas da sacuva.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top