Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Штоперска и бековска линија би требало да нам буду приоритет у овом прелазном року. Голман такође.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Samo desni bek i eventualno zadnji vezni za rotaciju. Ostalo je taman za narednu sezonu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446

Lepo ovo zvuci ali kad ovaj nesto kaze obicno se desi potpuno suprotno... Bilo bi lepo da svi ostanu i da se pojacamo ali ja ne pamtim da se ta verzija ikad desila za mog zivota.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Zasto sam ja procitao "odlazaka".....moj mozak ocigledno logicni nije prihvatio da pise "dolazaka".....ali vazurina logika je odavno protiv mozga..
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Samo desni bek i eventualno zadnji vezni za rotaciju. Ostalo je taman za narednu sezonu.

Ovo je minimum.
Zadnjeg veznog cemo negdje i naci, ali za beka ce biti problem ako ostane ova glupost sa 4 stranca.

Kakve ce to kombinatorike biti sa sastavljanjem timova, cetiri stranca u ptotokolu, cetiri klinca, dva u prvih 11, povrede, kartoni, utakmice na svaka 3 dana... Tako da - pusi kurac vazura!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ajmo golmana i desnog beka pa da igramo Evropu
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Nema sta da se polemise kad je kilavi Vazura rekao da je prelazni rok zavrsen, dzaba otvoriste temu :D ovo lozenje 15 mil za Sadika, bolje da ne komentarisem. Samo govna Fiću da ne prodaju za neke sitne pare.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ako dolazi Bagnack onda neko od nasih stranaca sigurno ima dogovoren transfer.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Cuo sam pricu da Suma odlazi, ne kazem da je provereno ili tacno, samo prenosim sta sam cuo, tako da je mozda Suma taj koji je stranac viska. Nadam se da ovo nije kraj prelaznog roka, ovom timu samo treba malo da bude sjajan, ajde govnari iz uprave otvorite se malo majku vam vasu
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Ne mora niko od stranaca da ide. Sledeće sezone dva igrača mlađa od 21 godine moraju biti u startnoj postavi. Takvih najviše imamo u veznom redu i napadu. Znači da će uvek neko od stranaca odmarati.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ko god od stranaca ode, takav kvalitet cemo tesko naci medju domacim igracima. Morace broj stranaca biti veci od 4, ali cemo imati problem u domacoj ligi koja je sledece sezone apsolutni prioritet.

Ne mogu da shvatim da ovo ovako lako prolazi i da nema nikog da digne glas.
Umjesto da cilj saveza budu sto bolji rezultati klubova barem ove sezone i to 15. mjesto, oni ne povecavaju broj stranaca i bas sad uvode to pravilo za klince...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Cuo sam pricu da Suma odlazi, ne kazem da je provereno ili tacno, samo prenosim sta sam cuo, tako da je mozda Suma taj koji je stranac viska. Nadam se da ovo nije kraj prelaznog roka, ovom timu samo treba malo da bude sjajan, ajde govnari iz uprave otvorite se malo majku vam vasu
Tajodje za Sumu cuh pricu, e sad ne znam da li Korona moze da izjalovi...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
?
?, Banjak, ?, Urošević

Dakle golman pod obavazno. Pojačanje na desnom beku je takođe pod moranjem. Treba nam bek koji je mnogo upotrebljiviji napred, da odrađuje dobro defanzivne zadatke se podrazumeva. Miletića poštujem al on nam je igrač manje napred

Uz Zdjelara mora pojačanje na veznom.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
U vecini vaznih utakmica gde su par na sredini bili Zdjelar i Sceka, mi utakmicu nismo gubili.

Ma koliko ja smatrao da su super par, za bolje rezultate treba nam upgrade na sredini.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Prvi prioritet proveriti gde je i sta radi Everton, vratiti ga i dati mu ugovor do kraja karijere
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top