Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
Kakve su šanse da ovaj prelazni rok prođe bez paljenja oko povratka Leonarda?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Scekic je odlican za utakmice u kojima tvoja sredina mora biti cvrsta i ako sredina odigra dobro pobedjujes. Videli smo drugi derbi u ovoj sezoni kako smo prosli kad smo izasli bez njega.

Medjutim u utakmicama u kojima mi trazimo pobedu i gde nam je posed 60 do 70 posto on je neupotrebljiv. Sklanja se od lopte ili kad je dobije neretko je vraca unazad.

Dosta njih kaze kako se Natko nije video na derbiju, a niko da kaze da mu niko nije ni donosio loptu. Vecinu akcija su nam kreirali Pavlovic i Ostojic, koliko je Pavlovic samo lopti izneo.

Dakle igrac na veznom koji je jak na lopti i koji nije defanzivna rupa nam je potreban. Izvolite i otvorite se.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Uz uslov da Vitas pokaže određeni kvalitet koji nam treba (jer Ostojić nekad mora i da odmori), nama je ključna pozicija desnog beka.

Nadam se da to struka vidi, jer uz sve simpatije koje imamo prema Miletiću, njegova uloga na desnom beku je isuviše kritična i često nas košta.

Ajde da on doprinosi napadački, pa da mu oprostiš kad pogriješi nekad u procijeni leta lopte, ali on nema ni upotrebljiv centaršut, pa sa njim izgledamo dosta često kao sa igračem manje na desnom beku.

Nadam se da će riješiti to pitanje, da neće više biti improvizacije.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne treba gledati unazad i trositi se na povratak Evertona, koji je uzgred receno u godinama, i nikad nece pruzati ono sto je pruzao, vec treba dovesti igraca slicnih karakteristika koji je mladji i poletniji, ambiciozniji da napravi dalji transfer. Oba beka nam trebaju i jos jedan stoper, to sto se odbrane tice.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.677
Локација
.
Nama je ozbiljan golman potreban pod hitno. Ali ovima iz uprave to nije ni na kraju pameti izgleda.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.360
Reaction score
5.076
Локација
Beograd
Vazurina izjava na zalost nije daleko od istine. Dovescemo nove igrace samo kao zamene za trenutne u slucaju da nekog prodaju. Mileticu i Ostojicu su produzeni ugovori pre mesec dana, Gigic, Nikolic, Pesukic se vracaju sa pozajmica, ostaje jos da se produzi ugovor golmanu Stevanovicu i to bi bio kompletan tim. Pretpostavljam da ce dovesti nekoga ako udjemo u Ligu Evrope kao sto smo prosle godine doveli Natka i Markovica.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Cuo sam pricu da Suma odlazi, ne kazem da je provereno ili tacno, samo prenosim sta sam cuo, tako da je mozda Suma taj koji je stranac viska. Nadam se da ovo nije kraj prelaznog roka, ovom timu samo treba malo da bude sjajan, ajde govnari iz uprave otvorite se malo majku vam vasu
Vrlo moguce s obzirom da pored Sume imamo Pavlovica i onog Denisa Stojkovica na toj poziciji.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.117
Jojic i Brasanac su nam van domasaja.
Racu smo pustili u drugu spansku ligu, ne znam da li bi se tu moglo nesto uraditi ako Almerija ne udje u Primeru.
Fejsa ima ugovor jos godinu dana. Benfika bi ga mozda i pustila, ali pretpostavljam da je njemu prioritet jos jedan ugovor u inostranstvu.
To je manje-vise to sto se tice kvalitetnih veznih igraca.

Domacih desnih bekova nema.

Stojkovic je sve gori, ali nisam siguran da mozemo dovesti boljeg domaceg golmana.


Dakle, stranac desni bek i da nam ne devastiraju ovo sto imamo. Sto se ostalih pozicija tice, izbunariti nesto za rotaciju u jsl i slicnim ligama.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Lutovac kad se vrati u formu ce verovatno da se menja sa Celom na desnom beku,to bi bilo to sto se desnog beka tice,osim ako ne prodamo Celu.
A Sumu ne moze da zameni niko iz postojeceg kadra,samo neki ozbiljan stranac. Zato se nadam da od prodaje Sume nema nista jer to sta Suma moze i sta nam donosi jako tesko se pronalazi.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
343
Reaction score
1.462
Локација
Novi Sad
Da nije malo previše 500 hiljada + procenti za igrača kojem ugovor ističe za godinu dana?
Primera radi, Everton (koji je u tom momentu vredeo 3miliona po sajtu transfermarket) je prodat za svega 700 hiljada , jer je to bila poslednja šansa da se uzme neka para.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.194
Локација
Nickname
Nama treba za početak napadač za sledeću sezonu.

Isto tako golman, štoper, desni bek, centralni vezni.

I da, nova uprava.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.718
Reaction score
54.984
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Stojance,moderan desni bek u danasnjem fudbalu treba pre svega da je opasan u napadu,da ume da probije,da centrira,napravi visak,da ima snage da se konstantno ponavlja u akcijama...Lutovac je sve to radio,pokazao je potencijal da bude odlican desni bek za nase uslove. Samim tim sto ima dovoljno brzine i snage uz rad na taktici i postavljanju moze da bude dobar i u odbrani,ali mora da ima kontinuitet.
Nama takvi bekovi fale godinama! Pusti me panjeva sto su kao dobri u odbrani a dobri su samo zato sto bleje na svojoj polovini skoro celu utakmicu jer u napadu ne znaju nista. To imamo skoro non stop i to nije fudbal kojim treba da tezimo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.718
Reaction score
54.984
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Tako nešto može da priušti ekipa sa 10 top fizičkih igrača koji sve pokrivaju i rotiraju, i koja stisne svakog protivnika, ili da se tako igra tipa u jsl.
Mi s druge strane popušimo 3,4 komada u le sve na istu stranu, sve duga lopta dok Miletić kasni po 20 metara za igračem.
Da nam trebaju napadački bekovi igrala bi nam krila bekove, ništa lakše.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top