Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.642
Локација
ante portas
Lično sviđa mi se Banjak.
Štoper koji kreira iz zadnje linije je uvek prednost.
Lepo je to što su urgentno delovali i našli zamenu za Pavlovića.
Ostalo
- desni bek pod obavezno,ne znam što nisu u paketu uzeli i onog Boacija deluje kao dobar izbor,golman,špic ako uvaljaju Sadika,ofanzivni vezni ako Suma ode, zamena za Šćekića ako ode.

Edit


Lično voleo bih Lukića kod nas.
Brana Ilić fazon.
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Tako nešto može da priušti ekipa sa 10 top fizičkih igrača koji sve pokrivaju i rotiraju, i koja stisne svakog protivnika, ili da se tako igra tipa u jsl.
Mi s druge strane popušimo 3,4 komada u le sve na istu stranu, sve duga lopta dok Miletić kasni po 20 metara za igračem.
Da nam trebaju napadački bekovi igrala bi nam krila bekove, ništa lakše.

Ima nešto i do Ostojića, u stvari do Ostojića posle povrede. Inače, u pravu si
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Od svih pozicija ja bih prvo da vidim rasnog golgetera. Da ga uparimo sa Sadikom i da pregazimo jebenu kim dzong av ligu. Ne zelim da i sledece sezone domacicu igramo sa jednim napadacem i dva zadnja vezna. Titula je prioritet svih prioriteta, zaboli me ona stvar za "velikim" evropskim rezultatima zbog kojih ce ciganka ponovo biti prva.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Bilo koja prosecna pa cak i ispod-prosecna evropska ekipa ima bekove koji znaju da igraju fudbal i koji rade ono sto bekovi trebaju da rade,da budu solidni u odbrani i da se ponavljaju u napadu i prave visak.
Neki to rade bolje,neki losije,ali to je uloga bekova.
Imas ti i bekove koji su brutalno dobri i u napadu i u odbrani,na primer Van Bisaka iz Mancestera,covek je cudoviste u odbrani,ali u napadu takodje radi sta jedan odlican bek treba da radi.
Evo posto pratim engleske lige,kao primer pogledas jedan Noric,desni bek Maks Arons(inace ogroman potencijal),levi bek Dzamal Luis,pogledaj kako igraju i sta rade bekovi u ekipi koja se bori za opstanak.
Pogledaj drugu njihovu ligu,pogledaj kako igraju bekovi.
Danas bek mora da zna da probije,da centrira,da posalje onu ostru po zemlji,da pravi visak prilikom napada...a naravno da mora da bude makar solidan u odbrani. I uloga tih istih bekova nije ista kada igras sa nekim pajserima i na primer nekom jakom ekipom. U zavisnosti od protivnika i taktike bek moze i vise da bude u defanzivi nego u napadu,ali mi vecinu nasih utakmica napadamo i kao takva ekipa moramo da imamo ofanzivne bekove koji mogu nesto da urade kada odu u napad. Greota je da na ovakvu ekipu to nemamo,uz svo postovanje za Celu i Urosevica.
Domaci bekovi a da nesto mogu bolje da donesu ne postoje,barem ih ja ne znam. Jedino neki stranac. Mada ja mislim da od Lutovca moze da se napravi odlican desni bek,samo malo na defanzivi da poradi.
A za levog beka ako postoji neka sansa da podmladimo Lomica odmah pristajem :)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Zbog ogranicenog broja stranaca dzabe se nadamo takvim bekovima. Lutovac je pokazao da moze da bude odlican ofanzivni bek barem u utakmicama gde smo blagi ili izraziti favoriti i to je to (Cucin se vraca sa pozajmice pa ko zna mozda i on upadne tu), levo su Urosevic i Brezancic i koliko god mi voleli da se pojacamo na tim pozicijama mislim da od toga nema nista. Trenutno imamo 5 stranaca.....ako stigne neka iole primamljiva ponuda za Sumu ili Sadika, mozda i Asana....neko od njih ce da ode, a adekvatnu zamenu necemo naci 90%. Postujem Sava i njegovo misljenje ali mislim da je, nazivajuci Banjaka adekvatnom zamenom, vise pokusao da ga motivise i podrzi nego sto je Banjak zaista adekvatna zamena za Pavlovica......za takvog igraca kao sto je Pavlovic adekvatna zamena bi bio samo neki stoper iz nekih od najjacih evropskih klubova.... Suma sumarim dolaske ne ocekujem i nadam se da niko nece da ode.....ova ekipa dugo trenira zajedno sa ovim strucnim stabom i sada moze na pripremama mnogo vise toga da se ugradi nego ranije i to je neka prednost.
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
ajmo sa tri stopera I ofanzivnim bekovima do titule. rajko I lutovac bi to mogli izneti, ali pitanje je kako bi funkcionisali boki, banjak I vitas.

ovo samo u slucaju da ne bude pojacanja do kraja.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Nisam siguran da je taj Banjak adekvatna zamena za Pavlovica, protiv sam dovodjenja crnoputih igraca u odbrani, mi smo imali losa iskustva, ako izuzmem Taribo Vesta,a on je ipak bio klasa. Ja sam vise za dolazak nekog domaceg stopera, da ne bi prosli kao sa Goguom, barem stopere imamo domace, panjeva koliko hoces u nasoj ligi. Vracanje Cele na stopera i dolazak dobrog desnog beka iz inostranstva.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Vidi, odmah da ti kažem da mi ne možemo da nadjemo zamenu za Blekija ili Pavlovića. Po mom skromnom mišljenju Pavlović je i biće proglašen za top dva štopera na planeti. Bukvalno mu niko nije blizu. Meni se plače kad krenem da pravim prvih 11 od aktivnih “klinaca” koje smo tapnuli. Kad bi ih rangirao od 1 do 10, Strahinja je 10, Banjak je 7.

Stoga, Banjak je ok, korektna zamena i ništa više od toga.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Milenkovic-Pavlovic-S.Markovic.....koji klub na svetu bi mogao da se pohvali sa perspektivnijim mladim igracima na poziciji stopera ? NI JEDAN.
I mene muka uhvati kad mislim o tome...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Milenkovic-Pavlovic-S.Markovic.....koji klub na svetu bi mogao da se pohvali sa perspektivnijim mladim igracima na poziciji stopera ? NI JEDAN.
I mene muka uhvati kad mislim o tome...
Prva dvojica su ekstra klasa, dok je ovaj treci daleko ispod njihovih mogucnosti. Tim putem je mogao i Bojan Balaz, koji je sada u ekipi TSC.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Pa kao neki backup bi sigurno bio bolji od postojecih opcija u rotaciji.....u tom kontekstu sam ga pomenuo, a ne bi ga izjednacio sa Pavlovicem i Milenkovicem...daleko od toga.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Чини ми се да је и Саво рекао да за Павловића не можемо наћи замену и да се тако нешто и не тражи.
Бањак би могао добро да нам дође за нашу лигу,покретан је,брз,технички јак...још ако не одрађује оне Остојине класичне киксеве по 2-3 пута по утакмици биће то сасвим у реду.
Е,сад неко ко га је дуже гледао,знаће боље да ли он може да донесе квалитет и за Европу.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.262
Локација
U Kinšasi
Nisam siguran da je taj Banjak adekvatna zamena za Pavlovica, protiv sam dovodjenja crnoputih igraca u odbrani, mi smo imali losa iskustva, ako izuzmem Taribo Vesta,a on je ipak bio klasa. Ja sam vise za dolazak nekog domaceg stopera, da ne bi prosli kao sa Goguom, barem stopere imamo domace, panjeva koliko hoces u nasoj ligi. Vracanje Cele na stopera i dolazak dobrog desnog beka iz inostranstva.
I ja sam protiv dovodjenja bledolikih u odbranu, kad se setim Mladena Lazarevica, Rista Lakica, Branimira Bajica, Dejana Ognjanovica... odmah mi se slosi.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Na kakav se ja rolerkoster sad izvozah, gledah na youtube klipove o Banjaku, oduševih se, izgasih, udjoh na fejsbuk da vidim sta ima, prvi video mi iskače - debakl Olimpije, Banjak već mislima u Partizanu. I stvarno kad sam pogledao, zaista jeste, krivac je za 3 gola, teške kikseve je pravio, stvarno se vidjelo da mu se nije igralo uopšte.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Vidim da ce Banjak da se presalta na zadnjeg veznog u nekoj kombinaciji.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Neka ima pristup i zalaganje kao sunarodnik mu, Tavamba, ja zadovoljan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top