Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ok, dovesti desnog beka, pa dovesti desnog beka. A sta cemo sa celavim koji je produzio ugovor?
Losa vam oba leva beka?! Ok, daj jos dva leva beka, ali opet isto pitanje.. Sta cemo sa postojećim?
Zato je savo lepo rekao, ako se neko proda, dovodimo igraca.
Vi bi ko cigani da imamo 85 igraca...
E da, MI NISMO CIGANI!
Ziveli i lep vikend vam zelim
Ovo je menjanje teze ala vazura i željko pantić.

cigani imaju podjednake igrače na terenu, klupi i tribinama, dok mi taj luksuz nemamo i to je istina. I ne vidim šta je to loše što tražimo golmana, štopera, beka i veznog igrača za početak koji će doneti instant kvalitet i zakrpiti rupe koje svi vidimo. I kakva je sada sličnost između nas i njih? Kao da tražimo da imamo 20 istih igrača, a ne 11 kvalitetnih i 3 4 igrača koja mogu odmeniti nosioce u livadarskim utakmicama.

Taj Lukić ne bi bio loše rešenje za domaću ligu, neverovatno je kako smo još 2018. ispustili Drinčića pod izgovorom da smo popunjeni na toj poziciji, a vrlo brzo posle te izjave smo doveli Šćekića...

Raznorazne domaće igrače iz livadarskih klubova preplaćujemo u svakom smislu ali za one sa našim pasošem što igraju preko da toliko nemaju njuha, ne mogu da verujem... Taj Maraš koji se povezivao sa nama prošlog leta, bio je standardan u Šavesu i evo sad je standardan u Almeriji koja je treća u drugoj ligi Španije... Marka o njemu piše da je u 6 fudbalera koji će igrati sledeće godine u Primeri ali šta znaju Španci valjda ovi naši stručnjaci znaju bolje.

Sumu treba prodati ako dobijemo ponudu koja nas zadovoljava i dovesti igrača koji će u svakoj utakmici praviti prevagu.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Dobro dobro sviđaju mi se razna razmišljanja :D
Prvo moramo da budemo svesni novog pravila da minimum 2 igrača mlađih od 19god moraju da budu na terenu u svakom trenutku!
Dakle, transfer period je itekako bitan, što zbog ove lude situacije oko korone, pa pomeranja datuma itd, što zbog tog pravila, novog sistema lige...

Ako Stojković ne nastavi karijeru Stevanović je prvi golman, ako i nastavi, ovaj čeka šansu ko zapeta puška i napaljen je što mi se jako sviđa, pogotovo je to potvrdio svojim ponašanjem na finalu kupa :D
Desni bek? Luka Cucin? Svi zaboravljaju njega on je U19.
Levi bek? Urošević je super, mislim da ima šansu da ode i da treba da cepa dalje, tu je iskusni Rajko i Zlatan Šehović (takođe U19).
Štoperi... jebote, bez Pavlovića na šta mi ličimo... Ja tu računam da se vraća Miletić u paru sa Vitasom/Banjakom, a rezerva Miletiću Ostoja... nije loše, ali... ako se setimo kad god smo imali dobrog, prekaljenog i ludog štopera da smo dobro prolazili u Evropi... Ovako, kao da malo rizikujemo tu odbranu...
Vezni red, ne znam sudbinu Šćekića, uigrao se super sa Zdjelarom, Natho verovatno ne menja sredinu, ne znam status Sume... Ali bitno da je tu Lazar Pavlović koji je takođe U19 a itekako dobar!
Krila su nam okej, neminovnost je da ode Fića Stevanović, što je totalno pogrešno, prvo što je i on U19, drugo što će za samo 1 a kamo li 2 sezone da vredi 3 puta više. A neće da se povredi, samo da progresuje kod Save!
Napadač... Bojan Matić okej za našu ligu, Sadiq verovatno odlazi pa nam prvi špic moranje. Nemamo iz omladinske škole kao nekad da izvučemo nekog, Džoni Štulić nije loš ali nije uverio dovoljno, pretpostavljam da je on još jedna rezerva i on je U19... znači špic......
Desni bek, špic, eventualno levi bek, po meni može i još jedan dobar zadnji vezni u stilu Evertona, da sve pozatvara, pa samo s tim zatvaranjem njegovim mi prođosmo Jang Bojs...
Reći da je sve okej ako dovedemo samo Banjaka i eventualno nekog desnog beka je prodaja magle.
A novinari kolko god da su debilni i cigani, opet, ne bi pisali onolike cifre za Sadika... pa bar 3M da uzmeš ti možeš da super uklopiš ekipu i dovedeš ozbiljna pojačanja.
U suštini, uopšte ne sumnjam u Savu, ako su sve odluke njegove, a verujem da jesu. Ove sezone je Partizan bio moderniji, u odnosu na prethodnu recimo za klasu/dve, rezultat nije pokazao to, ali svakako se vidi vizija.
Samo čvrsto i ne gubiti bodove protiv osrednjih ekipa, disati ciganima za vrat, imamo 2 derbija, i to je to... može se do titule pa i 100 vučića da vladaju.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.422
Reaction score
5.626
Локација
beograd
Da li si svestan da ti igraci moraju biti domaci? Na konto toga te molim da mi kazes desnog beka koji je bolji od celavog miletica. Koji je igrac u veznom redu bolji od postojećih?
Ako stvarno mislis da je realno da dovedemo rockova, onda raspravu mozemo odmah da zavrsimo. Ako si svestan cinjenice da je to nemoguće, koji je domaci golman bolji od stevanovića?
Problem partizana uopste nije igracki kadar. Tacka
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ja mislim da je pravilo U 21 a ne U19...
Cucina sam gledao u Teleoptiku i ono malo u Partizanu, jel ga iko gledao na toj pozajmici, jel igrao tamo, kako je igrao, da li je sad znatno bolji nego pre ili ne, itd...
Šehović ti već odavno nije kod nas nego u Turskoj...
Itd, itd, itd...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Znam da sam propustio Sehovicev trag negde. Bolji od celavog Miletu? Za domacu ligu isti kurac, mogu i ja da igram ako imam dva dobra stopera. Ali linija mora da je uigrana zbog evrope. Svestan sam da moras da imas domace mlade.
Lucidnost je staviti Markeca na beka, ali ne bi me zacudilo da Savo to uradi. Ofanziva sa svih strana, ne znma nazad kako bi uspeo da krpi i da li bi ispadao.
Jebiga, vratis Rukavinu ako oces kvalitet. Samo sto ja vidim povratak Radina i vracanje njega na desnkg beka sto uopste lose nije radio!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Ako hoćeš da uplašiš naše bekove, samo im pokažeš loptu. A ako ćeš da ih mučiš, teraš ih da centriraju istu.
Pošto se pominje promena taktike, možda da se razmisli o striktnim zadacima za te bekove i postavljenje linija koje ne smeju da pređu.

Fića bi trebalo da postane naš novi Leonardo
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Izjave vazure, Save i Ilieva se poklapaju.......dolasci ce zavisiti od odlazaka i to je to definitivno i Iliev rece da imamo spremne alternative na listi za dovodjenje ako neki igrac ode sto potvrdjuje da cemo vrlo verovatno ostati bez nekog bitnog igraca na leto..... Jovo nanovo....
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
istu koju ima vec 4,5 godina, samo su ga fol sklonili, ali i dalje ucestvuje u transferima igraca
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Lucidnost je staviti Markeca na beka, ali ne bi me zacudilo da Savo to uradi. Ofanziva sa svih strana, ne znma nazad kako bi uspeo da krpi i da li bi ispadao.
U Liverpulu pod Rodžersom, u formaciji 3-5-2, igrao je desno krilo odnosno beka, od tih 5 veznih. Par utakmica je korektno odigrao, po meni, uz to što je imao prilično nezahvalan posao jer je trčao bez prekida napred-nazad, pa je znao biti promijenjen oko 70. minuta. Dobro, ne može se porediti njegova forma tad i sad.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Levi bek se mora dovesti ... Urosevic se nece prodati, ko ce da kupi fudbalera koji ima 60 kila, rupa je u defanzivi i ne zna da centrira... Sreca pa je blize sebi imao Strahinju a ne nekog osrednjeg stopera, inace bismo se po levoj strani naprimali golova da nije bilo ovog da pokriva njegove rupe... Plus Asano koji se stalno vracao, pomagao...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Znaci cele sezone se provlaci isto. Zavrsnica nam je nikakva.
-Asano da se proda posto zasto jer ne zna da ga da i da se dovede neko ko daje golove.
-Miletic neupotrebljiv za napadacki fudbal, sporo se vraca,los centarsut, slaba tehnika.
-Vitasa poslati u Rad ili Macvu.
-Traziti zamenu Stojkovicu prosle sezone nas ke kostao previse.

Prioritet da se zadrze Suma, Sadiq i Zdjelar. Ostali ako se snadju, srecan put.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Znaci cele sezone se provlaci isto. Zavrsnica nam je nikakva.
-Asano da se proda posto zasto jer ne zna da ga da i da se dovede neko ko daje golove.
-Miletic neupotrebljiv za napadacki fudbal, sporo se vraca,los centarsut, slaba tehnika.
-Vitasa poslati u Rad ili Macvu.
-Traziti zamenu Stojkovicu prosle sezone nas ke kostao previse.

Prioritet da se zadrze Suma, Sadiq i Zdjelar. Ostali ako se snadju, srecan put.

Ja kolko sam shvatio citajuci i gledajuci interjvue, jako ce tesko biti zadrzati Sadika, bukvalno je na pragu odlaska, a umesto njega bi trebao da dodje strani spic.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Urošević rupa nazad? o_O
Ili si zamenio strane, ili si odgledao do 10 utakmica ove sezone. Taj dečko je toliko dobro radio da Brežančić može da sanja prvih 11.
Sasvim solidan bek koji će još da napreduje.
Za Uroseviceve dobre partije mnogi smatraju kao najzasluznije Pavlovica i Asana......a koji to bek na svetu bi inace bio dobar ako pored sebe nema pouzdane saigrace ? Isto vazi za svaku poziciju.... Sa jedne strane nije mala stvar kad ti uspes da profitiras od dobre igre svojih saigraca jer i to treba znati.
Miletic je fantastican bek kad nasa odbrana stoji plitko i kad ne mora da jurca po velikom prostoru....u svim ostalim situacijama on je najmanje za 50% losiji igrac. Tako da sve ovo za sta strucni stab pokusava da ga osposobi da igra je iz nuzde a ne zbog toga sto ume.

Sve u svemu sve su to za mene neke sekundarne price, glavna stvar treba da nam bude sto duze zadrzavanje Stevanovica i da dobija sve vecu i vecu minutazu. To je igrac koji u nekim normalnim okolnostima i normalnom Partizanu ne bi bio prodat godinama...ni on ni Pavlovic....treba oko njega graditi ekipu i stvarati od njega vodju tima i svima staviti do znanja da ako neko zeli takvog bisera da nam uzme onda mora da plati toliku sumu kao da kupuju nekog od ponajboljih igraca spanske primere, a ne da i dalje budemo klub kojeg ce drugi da koriste za preprodaju igraca
.... Stevanovic, Pavlovic, Milenkovic sve su to momci koji nisu imuni na neku vrstu pomodarstva i koji sanjaju Real, Barsu i sav taj glamur tamo ali su to ipak momci koji vole Partizan i koji bi bez ikakvih problema ostali ovde i do svoje 22-23, 24 godine.....medjutim mi nikada nismo imali upravu koja je za to sposobna i verovatno necemo nikada imati..... Ok, treba nam novac, ne mozemo bez njega da funkcionisemo....postena uprava bi razmisljala posteno pa bi na strancima pokusala da obezbedi finansije, a ne da prodaju decu Partizana jer u ovoj eri kad se sve vrti oko skupih transfera imati velike talente u sopstvenoj skoli fudbala je neprocenjivo tako da , izmedju ostalog, i na osnovu toga mozemo da vidimo koliko njih rezultati Partizana zapravo interesuju samo do te mere dokle su sigurni da ce uspeti da zarade od toga na ime transfera i svega ostalog...... Prva milionska ponuda i oni prihvataju i tu nemam dilemu, ovih 10+ miliona za Pavlovica je igra sudbine i kockarska sreca za upravu......nece oni cekati da neko ponudi 10+ miliona za Sadika i slicno, prihvatice mnogo manje kao sto su za Pavlovica prihvatili duplo manje......zlatna groznica i strpljenje ne idu jedno sa drugim.....
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
342
Reaction score
1.461
Локација
Novi Sad
Asana prodati ako je moguće.
Njegovi najveći kvalitet je brzina, ali ona u njegovom slučaju može da dodje do izražaja samo kada ima puno prostora napred.
Koristan je i kad igramo malo defanzivnije pa ume kvalitetno da pomaže bekovima, ali to je otprilike 7-8 utakmica po sezoni.
Ne kažem da je loš igrač , ali nije igrač za ekipu koja većinu svojih utakmica igra protiv bunkera...a još i zauzima mesto stranca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top