Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Nista, uvaljamo nekom Sadika i dovedemo Petkovica, ako je kod njih dao 15, kod nas ce 80. Samo da nas ne sjebu ovi iz Evrope, pa nama ostave Sadika, a kupe Petkovica...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nista, uvaljamo nekom Sadika i dovedemo Petkovica, ako je kod njih dao 15, kod nas ce 80. Samo da nas ne sjebu ovi iz Evrope, pa nama ostave Sadika, a kupe Petkovica...
Ne piši to na forumu skontaće budale da Sadik ne zna ništa, da mi samo čekamo da ga uvaljamo i pokorimo Evropu s moćnim Petkovićem i Siladjijem.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Neka si ti izvrteo moj post, svaka čast.

Sadik je gol mašina, rešava 1 na 1 gotovo nepogrešivo, fantastičan u skoku, igra glavom 9/10, tehnika fantastična. Ako se mora ovako pisati za "Boga fudbala", nije problem.

Rekao sam činjenice zbog kojeg ga traže navedene ekipe, ne traže ga sigurno zbog realizacije već zbog onoga što učini u polju.
Jel možda pogrešno što sam rekao da bi bio mnogo bolji sa ubojitijim krilima ili sa još jednim gol igračem?

Svi igrači mogu da budu na tapetu samo "Bog fudbala" ne može :D
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
@Стојанче Ристевски
Nema veze, doveli smo Matica. Jest da nista ne zna, al kaze da mu je realizacija najjaca strana.
Samo da uvaljamo nekom ovo drvo....

@Matke22
Znamo mi svi da Sadik nema najbolju realizaciju, ne morate to da nam razlazete, al boljeg od njega necemo naci. Lik vrijedi 10+ miliona, a vi pisete da napadac Partizana mora imati bolju realizaciju...
I nije ni to dovoljno, nego treba Zuka umjesto Zdjelara.
Jos ste Zaboravili da je Stevanovic nejak, pa da se i njega kurtalisemo.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@IN 10 nisi procitao moj post do kraja, napisao sam da mi je krivo sto necemo gledati njega i nekog gol igraca zajedno. Ili da imamo krila poput Az-a Stengsa i Idrisija, Sadikov kvalitet bi jos vise dosao do izrazaja.

12 golova je generalno malo za igraca koji igra za Partizan na poziciji spica, a opet ponavljam to nije njegova najveca vrlina i za to ne krivim njega zasto na krilima nema drugacije saigrace. Uostalom to pisem kao papagaj jos od pocetka sezone. Ako cemo pricati fudbalski i sta bi bila nadogradnja ovoj ekipi...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
E to vec jeste problem - poluraspalog Tosica smo zamijenili raspalim Markovicem.
A mogli su i bekovi uputiti neki centatsut, pa bi imao vise od 12 golova...

O tome treba da pricamo, a ne o Sadiku i Zdjelaru.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja o krilima i Sadiku trubim još od jeseni :D

Zdjelar bi mi bio zamenik kapitena, a Natko kapiten. Zaslužio je to Sale odnosom tokom cele sezone, njemu je potreban jedan igrač poput Evertona, Natko iza špica i da vidiš vezu.

Za bekove se i slažem i delom ne slažem. Nema tu ko da skoči na centaršutu, ali sa druge strane naša krila bi opet imala pomoć, kad bi bekovi navlačiili svoja krila na njihovu polovinu to bi druga priča bila... Nadam se da će povećati na 6 stranaca i da ćemo konačno uzeti desnog beka stranca.

Još jedan štoper, golman i to bi bilo to.

Zločin je prodati sada Filipa Stevanovića ne znam gde govna žure, ajde što oni žure nego što se Savo slaže sa tim da ga treba prodati ali da ostane sa nama kao Strahinja Pavlović.

Prvi igrač u21 bi mi bio Fića, a drugi Denis Stojković tipujem. Lazar Pavlović još pasulja treba da jede.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Nista zamjenik, Zdjelar je kapiten ove ekipe.

Jbg, Stevanovic svako nece ostati duze od jedne sezone, tako da nema neke razlike dal ce ga prodati sledece godine ili sad, ako ce ostazi na pozajmici. Ja se u sustini slazem sa tim stavom - uprava dobija neophodne tompuse, a Savi ostaju svi bitni igraci.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
To je u fazonu one priče: "Prodamo najboljeg za 5 miliona i kupujemo vrhunsku zamenu za 500k." Jer u klubu koji plaća 5 miliona rade samo moroni koji ne znaju da možeš da nađeš još boljeg igrača za 500k-1milion.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Uglavnom da, ali nemamo mnogo izbora s obzirom na ograničenje broja stranaca. Pojačanja iz naše lige mogu u većini slucajeva da posluže da produže rotaciju.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Sve što vredi iz naše lige strani klubovi odvedu.
Nemamo šanse tu.
Ono što ostane nikako ne dovoditi!

Bolje iz Teleoptika uzeti mladog igrača.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
I posle se pitamo zasto ispadamo od velikana poput AEL, APOEL, Gent, Shamrok, Thun, Olimpiakos, Viktoria Plzen,..., sve velikan do velikana evropskog fudbala.
Jer nismo imali ozbiljnu odbranu i nismo zaigrali fudbal ni na nasim livadama a to se samo jace pokaze na Evropskim terenima.
Jer ili nisu ili su dovodili stopere u 5 do 12. Jer smo se nadali da ce neko od 16 godina kad udje u 85 minutu da da taj jedan gol koji nam nedostaje.

Za Evropu mora da pojacamo odbranu i jedan da ga metne kad se ukaze pa cak i ne ukaze prilika (Kleo je bio najbolji po tom pitanju).
Ja bi prodo Asana i sve pare dao na Leonardu. Leonardo-Sadik-Suma to bi bio seks.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Sve što vredi iz naše lige strani klubovi odvedu.
Nemamo šanse tu.
Ono što ostane nikako ne dovoditi!

Bolje iz Teleoptika uzeti mladog igrača.

Bambi Tošić
Ljubomir Fejsa
Raća Petrović
Antonio Rukavina
Nenad Djordjević
Mateja Kežman
Stefan Savić

Ima brate vrhunskih igrača iz naše lige koji su igrali kod nas, evo ti neki od njih gore.
Ima ih uvek, pitanje je koliko smo spremni u smislu kinte da ih angažujemo. Uvek je bilo i biće kvaliteta iz naše lige.

Treba dobro ispratiti, naći šta valja i uzeti na vreme. Kod nas je politika ubij cenu, čekaj prodaju i momenat, zato i odu preko. Nesposobna uprava, ništa drugo.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Bambi Tošić
Ljubomir Fejsa
Raća Petrović
Antonio Rukavina
Nenad Djordjević
Mateja Kežman
Stefan Savić

Ima brate vrhunskih igrača iz naše lige koji su igrali kod nas, evo ti neki od njih gore.
Ima ih uvek, pitanje je koliko smo spremni u smislu kinte da ih angažujemo. Uvek je bilo i biće kvaliteta iz naše lige.

Treba dobro ispratiti, naći šta valja i uzeti na vreme. Kod nas je politika ubij cenu, čekaj prodaju i momenat, zato i odu preko. Nesposobna uprava, ništa drugo.

Niko ne spori da je bilo odlicnih igraca koji su dosli iz nase lige, ali to su sve igraci koji su dosli pre skoro 10+ godina. Kad bi neko bio dovoljno zaludan da preracuna igrace koje smo od tad doveli i koliko su oni zvanicno kostali mislim da bi nas sve bolela glava od tih domacih pojacanja. Kvalitetne mlade igrace strani klubovi kupe dok su jos mladi i to je to. Nama samo ostaju neke menadzerske kombinacije kojima se ni imena vise ne secamo.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Kad je to bilo.....
Pričam ti u poslednjih 10 godina.
Danas takvi igrači zapale napolje sa 17.

Savić nas je usrao jer ga Arsenal vratio.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
.....................

Ima brate vrhunskih igrača iz naše lige koji su igrali kod nas, evo ti neki od njih gore.
Ima ih uvek, pitanje je koliko smo spremni u smislu kinte da ih angažujemo. Uvek je bilo i biće kvaliteta iz naše lige.

.........................
Bas tako. Ima dobrih igraca koji su otisli, a da nismo posredovali mi....a koje bi sada rado doveli da smo u stanju. Uvek se radi o upravi tj. o tome koliko su raspolozeni da duze zadrze nosioce igre jer mi ih menjamo svakih 6 meseci eventualno godinu dana.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top