Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261
Kad smo vec kod transfera igraca.

Evo tablica prihoda i rashoda od 2010-2020:
nqhS1lo.png


... i posle zvezda u boljoj finansijskoj situaciij od nas...
... u poslednjih 10 godina potrosili dva puta vise..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.362
Локација
Beograd
Pa dobro i Zemunelo mu je državno u Srbiji, ali geografski u Vojvodini, pa možda bude presrećan i tamo - što je bar na taj neki način van Srbije na pripremama...
E pa onda, ako prođe zemunelsku probu, možda ga i primimo...
A zna se da je to najteža fudbalska proba na svetu, tako da...

Ono što bi se reklo, da se ne zajebavamo mi previše sa nekim domaćima, Ivice šta čekaš, bacaj neku inostranu bombu! (bez obzira što si odlukom vrhovnog štaba već odavno prekomandovan sa pozicije bombaša na poziciju ilegalca) :D
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.845
Kad smo vec kod transfera igraca.

Evo tablica prihoda i rashoda od 2010-2020:
nqhS1lo.png


... i posle zvezda u boljoj finansijskoj situaciij od nas...
... u poslednjih 10 godina potrosili dva puta vise..
Po ovoj tabeli osim toga vidi se i da je nasa liga surovi amaterizam. Za 10 godina prelaznih rokova ostali klubovi potrosili su od 50 do 600 hiljada eura...Ej za 10 godina?? Pa verujem da su vise love na transfere potrosili klubovi iz Engleske pete ili seste lige! Koliko para toliko muzike,nije ni cudo sto nam je liga jadna i bedna.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Iz Srbije jedino što bi mogli da dovedemo je Rockov. Ostale njivare ne bih ni za rotaciju doveo. Ali naći će nam pukovnik neku vedetu iz mogrena ili zete
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Jel me to oči varaju, ili će Sulejmani uskoro postati slobodan igrač?


Samo budala ga ne bi dovela.
Imali bi dva Natka.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Baš gledam neki dan. On bi baš dobro legao. Samo ako je zdrav
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Bio na Mondu tekst pre neki dan o slobodnim igračima i jedan od njih je Sulejmani. Nažalost, nije mnogo igrao prošle sezone zbog povrede...
Ako moze da se oporavi i igra na pristojnom nivou onda bi ga trebalo dovesti. U suprotnom neka hvala, videli smo kako to izgleda sa Bambijem, pa i sada Lazarom. :(
 
  • Like
Reactions: Dzo

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.845
Sulejmani je ovakav posle povrede i za Lazara i Tosica igracina,za ovog prvog rekreativca pogotovo!
Ali verujem da ga necemo dovesti jer imamo puno “igraca” na toj poziciji a i verovatno bi trazio visoku platu,to je sada zajebana stvar...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Prvo- plata velik problem, drugo- vise preferira levu stranu a tamo imamo Asana i Stevanovica, trece- ima hronicnih problema sa povredama a u odmaklim godinama je, cetvrto- iako je Sulejmani za Markovica igracina imali bi dva igraca sa hronicnim povredama, a mislim da ne treba da postanemo rehabilitacioni centar.... Treba videti da li ce se povecati broj stranaca pa naci neko strano resenje na desnom krilu s obzirom da na Lakcevica tesko moze da se racuna pre proleca jer ostati samo sa Markovicem ni malo ne uliva poverenje, a videli smo da se Asano i Stevanovic slabije snalaze desno.....tu je i Lutovac ali da li ce igrati vise beka nego krilo jos je pitanje, a pitanje je i ta njegova povreda i kad ce uhvatiti formu..... Primetili smo da Savo preferira raznovrsnost u ofanzivi tako da se nadam da necemo ostati okrnjeni i u ofanzivnom delu kao sto cemo verovatno ostati okrnjeni u defanzivnom....
Sadika ce da prodaju i u to sam nazalost siguran, a nisam siguran da Stevanovica, Asana i Sumu nece prodati......ne znam sta da mislim i kakav sastav da ocekujem kad sve pocne...sve mi deluje neizvesno i nedoreceno.....ono sto je sigurno je to da je "prelazni rok ziva stvar" i da cemo kao po obicaju sve raditi u hodu i u zavisnosti od ponuda....tu je i ova halabuka oko korone koja dodatno olaksava sprovodjenje tradicionalne transfer politike celnika FK.....
 
Последња измена:

Nervozni poštar

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2019
Порука
21
Reaction score
30
Локација
Novi Sad
Jel' ja jedini ovde pamtim kako je Đura-frizura prodao ceo tim u junu, ostavivši perspektivnog trenera i sportsku upravu da grca u nemoći?
Pa jel' to tako danas? Da li se danas prodaje ceo prvi tim? (Onda bi jun mesec, a sad imamo uverenja da niko ne ide, makar dok se Evropa ne izbori; a i tada je samo Sadik opcija prodaje)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Savo planira promenu formacije, češće će igrati sa dva napadača i Sulejmani je idealan ako je spreman malo i klupu da gleda. Ali s obzirom da će Marković otići za svaku ponudu preko 2 miliona glupost bi bila ne uzeli free Sulejmanija, ako je voljan za saradnju uopšte.
Takođe, potrebno je uraditi šta god je potrebno i dovesti Zukića iz Vojvodine koji je odbio da potpiše novi ugovor sa njima. Dečko ima 19 godina, bolji je od Lakčevića mnogo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.362
Локација
Beograd
obzirom da će Marković otići za svaku ponudu preko 2 miliona
Zašto bi neko dao preko 2 miliona za igrača koji trčkara 2-3 utakmice pa se onda opet povredi i tako stalno...
Dao bih ga ja i za milion...a kad bih znao statistiku, koliko je on novca dobio otkako se vratio u Partizan, koliko je minuta odigrao, koliko puta asistirao, koliko golova dao...možda bih ga pustio da ode za ,,dž,, samo da ga ne plaćamo više...

Što se tiče naše uprave, oni će prodati svakog za koga stigne dobra ponuda, pa ako stigne dobra ponuda za sve, prodaće ih sve...
Ostaće nam oni za koje nema dobrih ponuda, nažalost, mi uvek i ekspresno prodajemo one najbolje, a sa najgorima ne znamo šta ćemo...
Ali, to je naša poslovna politika.

Doduše, tačno je da nam se budžet, a i nečiji džepovi, pune uglavnom od prodaje igrača, tačno je i da ako ne prodajemo igrače, odmah kasne plate u klubu, ali...

Ali može to sve ipak da se podigne i na neki viši i bolji nivo!

Da se ne štedi tamo gde ne sme da se štedi, a da se štedi tamo gde može!
Evo, mi nekad išli na pripreme u Dubai, Katar, nemam pojma gde ono sve beše, te prva klasa, te sve je de lux, te ovo, te ono, bla, bla, a sad nam bio dobar i Zlatibor, pa kad ni on nešto nije baš neka opcija, ajd, u Zemunelu imamo sve što nam treba...

E pa ako imamo tamo sve što nam treba, gde je tu pameti da ne može klub koji je u dugovima baš svake godine da ide na pripreme na neka lux mesta - prikoči malo, preskoči nekad, uštedi nešto, itd, itd...

Ajde, pričam, onako, teorijski, prodaš Sadika za 10, Fiću za 10, uđeš u LE, dobiješ još 6...pa čekaj, majku mu, to je 26, 10 daš za plate i troškove, 6 daš da vraćaš dugove, e pa u p.m. za onih ostalih 10 možeš da sklopiš ekipu koja će da gazi sve redom!

Nemoj molim te da mi dovodiš tri livadara za 500 000, dovedi mi jednog igrača za milion i po, ali da vredi!

Uzgred, svi su u medijima srali da je Suma najplaćeniji igrač Partizana, a niko nikad nije davio široki auditorijum činjenicama koliko su ,,cigani,, platili svoje igrače i ko je njima taj najplaćeniji? I skoro niko i da pomene da čuveni Suma odavno više nije taj ,,najskuplji,, nego je to kod nas Sadik - e, ali o tome se i radi, nek je Sadik plaćen i preko milion i po - a jeste - ali, bato moj, ti njega sad možeš da prodaš i za osetno više novca!

A za koliko ćeš da prodaš livadara?

Dakle, kad kupujemo, ako kupujemo, samo nek dođe neki stranac a la Leonardo, Rikardo, Sadik...Everton, Tavamba, Kleo...i to je to...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Jel' ja jedini ovde pamtim kako je Đura-frizura prodao ceo tim u junu, ostavivši perspektivnog trenera i sportsku upravu da grca u nemoći?
Pa jel' to tako danas? Da li se danas prodaje ceo prvi tim? (Onda bi jun mesec, a sad imamo uverenja da niko ne ide, makar dok se Evropa ne izbori; a i tada je samo Sadik opcija prodaje)
Pamtim i to, a takodje i pamtim kako je ovaj isti sastav uprave rasprodao sampionski tim iz 2017-e (ruku na srce nesto sporije od djure) i plasim se da se to ne ponovi jer ako se ponovi sve to onda se vracamo ponovo 2 godine unazad, a taman smo prosle sezone stabilizovali selekciju....tako da se iskreno nadam da se takve rasprodaje nosioca igre vise nece ponavljati i da cemo postepeno praviti promene u selekciji, a ne prebrzo pogotovo jer smo sad ipak u dosta boljoj finansijskoj situaciji nego sto smo bili na leto 2017-e i sa eventualnom prodajom Sadika bila bi cista glupost i nepotrebnost prodati jos nekog (Stevanovica, Asana, Sumu.....) jer ono o cemu treba da se vodi racuna je i uigranost ekipe i koliko god da mi mozda mozemo da nadjemo boljeg od Asana na primer pitanje je koliko ce tom novom trebati vremena da se uigra i da li je pametno u ovoj evro-rulet sezoni i prvenstvu sa sizofrenim pravilima praviti previse promena na pozicijama gde promene nisu hitne.
 
Последња измена:

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
157
Reaction score
200
Локација
Beograd
Jel' ja jedini ovde pamtim kako je Đura-frizura prodao ceo tim u junu, ostavivši perspektivnog trenera i sportsku upravu da grca u nemoći?
Pa jel' to tako danas? Da li se danas prodaje ceo prvi tim? (Onda bi jun mesec, a sad imamo uverenja da niko ne ide, makar dok se Evropa ne izbori; a i tada je samo Sadik opcija prodaje)
Djura je imao rezultate
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Sadika ce prodati to je sigurno. Stevanovića takođe, ali će ga ostaviti kod nas još godinu dana jer je maloletan. Dalje nemaju koga da prodaju, tj da se uzme neka konta ozbiljna baš, tako da ne verujem da će srljati. Imaš tipa ovog Pešukića i Ivanovića, njih možemo da prodamo nekom poljoprivrednom i šumskom gazdinstvu, jer su dovedeni kao kombinacije. Ajde ovaj Ivanović je jak kao bik i spreman, ali tehnika 0. Kao muva bez glave. Upgrade verzija Predraga Luke.
Šta je sa Vujačićem, je l ziv taj lik?
Nikolića bih vratio sa pozajmice jer je bolji od Matića. Ako ništa, mlađi je
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.845
Savo planira promenu formacije, češće će igrati sa dva napadača i Sulejmani je idealan ako je spreman malo i klupu da gleda. Ali s obzirom da će Marković otići za svaku ponudu preko 2 miliona glupost bi bila ne uzeli free Sulejmanija, ako je voljan za saradnju uopšte.
Takođe, potrebno je uraditi šta god je potrebno i dovesti Zukića iz Vojvodine koji je odbio da potpiše novi ugovor sa njima. Dečko ima 19 godina, bolji je od Lakčevića mnogo.
Zukic spada u onu grupu domacih odlicnih mladih igraca koji mogu samo jos bolji biti,mi takve ne dovodimo nazalost.
Mi dovodimo polu-proizvode iz jsl lige koji ne kostaju vise od 100-150 hiljada max i onda ih placamo godinama da sede na klupi ili tribini i na kraju odu za dzabe. I onda pricamo kako u nasoj ligi sve krs do krsa i kako ne valja ni jedan igrac a istina je da i u ovakvoj krs ligi svake godine imas barem 4-5 solidnih igraca,sto mladih talenata,sto ovih drugih koji bi nam popravili klupu recimo.
Zukica verujem da bi lagano doveli za 400-500 hiljada plus neki procenti. Ali od toga nema nista. Pre ce da daju 150 hiljada za neku polu-ragu pa ako se nekim cudom pokaze super a ako ne igrace protiv Vodojaze. A za Lakcevica mislim da moze dosta solidan igrac da bude,ima slifa,bolji mi je 20 puta od ovakvog Lazara Markovica,steta samo sto se povredio onako.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.362
Локација
Beograd
Ivanović je jak kao bik i spreman, ali tehnika 0. Kao muva bez glave. Upgrade verzija Predraga Luke.
za Lakcevica mislim da moze dosta solidan igrac da bude,ima slifa,bolji mi je 20 puta od ovakvog Lazara Markovica,steta samo sto se povredio onako
Baš mi je Predrag Luka bio ,,u glavi,, kad sam onomad hteo nešto da ,,izjavim za dnevnik,, - no sad si me, njegovim pominjanjem, podsetio šta sam hteo, pa evo ovo:

Luka nije imao vrhunsko znanje, tehniku, predispozicije, ali sve što je imao i znao, davao je Partizanu u ono nešto minuta koliko je dobijao...a pao mi je na pamet kada sam gledao Lazara Markovića na kraju sezone, i pomislim, e Markec, Markec, bio si nekada brz, bežao protivniku, davao golove, dobio ozbiljan novac, otišao u ozbiljne klubove...a sad te gledam i nešto se mislim, pa da li je taj i takav vredni i pošteni Predrag Luka imao bolji statistički učinak od tebe, klasnog fudbalera?
I nešto se mislim, verovatno i da jeste, a i ako su po učinku bili tu negde, opet ti je draže da gledaš kako Luka gine nego kako neki Markec (Bambi, itd.) mogu samo da ,,trčkaraju,, umesto da se zatrče i ,,upale motore,,...

Dobro, znam ja, Bambi padne tu negde na 16m, onda ustane, otrese prašinu sa dresa, namesti loptu, da gol iz slobodnjaka i mi pobedimo...
...ali opet je donekle mučan taj utisak da si nekada te momke gledao kao hitre a sad gledaš kako se više nameštaju kako će da padnu, nego kako će da trče...

Da, Đole ,,Haubica,, je jak k'o bik, ali na terenu...više kao muva bez glave...a Lakčevića sam više puta gledao u tom Teleoptiku i...on je sve suprotno od Đoleta, laka konjica, lake kretnje, vladanje loptom...ali učinak...učinak je u fudbalu glavni...a njega sam vrlo retko gledao da da neki gol, itd...
O.k. tad je bio mlađi, itd, ali...

Ali...u fudbalu ima nekih svari koje su preče i nekih koje su manje bitne, npr. da li je neko jak, brz, lagan, poznat, nepoznat, mlad, star, povređen, zna, ne zna, ma čoveče, sve to u redu, nego hoćeš li ti da daš taj gol ili ne?

A Predragu Luki, kažeš, Luka, uđi i daj taj gol, i on, čovek, znao, ne znao, uđe i da gol. I šta me briga onda da li zna ili ne zna.
Za Kojića sam znao da može da uđe u šansu, ali da da gol...
No dobro, bilo pa prošlo, nego onako, kažem...

Sve sve, ali - učinak.
Možemo mi da čekamo nekoga da ,,proradi,, ali ne možemo ceo tim da čekamo da ,,proradi,, mora neko da ,,vuče,, u te duge i duge serije pobeda, ili da se ,,rasporede,, pa da od utakmice do utakmice ,,povuku,, neki različiti...ali...neko mora...

Otud i sumnja u one koji ni dosad nisu baš ,,povukli,, da će sad odjednom ,,proraditi,, pa onda i određeno poverenje u one koji znaju i mogu da će tako i da nastave...i ogromna želja da se ovaj tim ozbiljno pojača!

Bez ozbiljnog pojačanja, kako da poverujemo u to da će tim koji je ,,prosuo more bodova,, u prošloj sezoni sad odjednom da postane nemilosrdan i nepogrešiv? To je bez nekih BITNIH promena, jednostavno nemoguće...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261
Jel' ja jedini ovde pamtim kako je Đura-frizura prodao ceo tim u junu, ostavivši perspektivnog trenera i sportsku upravu da grca u nemoći?
Pa jel' to tako danas? Da li se danas prodaje ceo prvi tim? (Onda bi jun mesec, a sad imamo uverenja da niko ne ide, makar dok se Evropa ne izbori; a i tada je samo Sadik opcija prodaje)
Ja i pamtim kako smo osvojili 6 titule u nizu. A sada je uspeh ako nam sektaši beže "samo" 10 bodova na tabeli. Prošle godine slavili NEČUVENO treće mesto ispod radničkog. Najveća bruka u novijoj istoriji Partizana. Mogu još stvari da nabrojim.. nisam Đurićev fan, ali on ili tačnije tadašnja uprava ne može da se uporedi sa ovom današnjom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top