Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Slažem se i nadam se da će Suma ostati zbog uigranosti tima (što ne znači da bagra neće prodati Sadika ili ne daj bože Stevanovića, ali to nam je nažalost realnost sa ovim ljudima u foteljama).
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Odlazak Sume moze da bude los, a moze da bude i jos gori.....sve zavisi kakvu mu zamenu nadjemo. Naci adekvatnu zamenu Sumi u nekom strancu je siguran rizik jer taj treba da se uigra i pitanje je koliko ce se uigravati ako pretpostavimo da uopste ima neki extra kvalitet kojim bi bar parirao Sumi......sa druge strane postoji i najverovatnija varijanta koja kaze da ce Pavlovic i onaj novi Denis Stojkovic deliti tu poziciju ako ode Suma .... Sve u svemu za sad se pominju odlasci Sadika, Sume i Stevanovica....a prelazni rok traje skoro cela 3 meseca.....ako u ovim transfer najavama ima bar malo istine cudo Bozije treba da se desi pa da ne rasprodaju sve sto vredi u ovoj ekipi.....
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.419
Reaction score
7.652
Локација
E-WEST
Javljate nekome u klubu da reaguje.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Moje lično mišljenje je da bi dobar potez bila prodaja Sume za lovu koja će da se uloži u jačanje zadnje linije. Naravno to se neće desiti jer i ako ga prodaju neće ulagati lovu jer su govna. Suma je klasična 10ka i gde god drugo da ga staviš ne pokazuje ni 50% mogućnosti a tu imamo tatu fudbalske igre i Lazara Pavlovića da uči od njega. Nekako je ove sezone baš primetno da je Suma višak kad je Natko na terenu, mislim super je imati 2 takva igrača na jednoj poziciji ali nije FK Partizan dovoljno finansijski jak da izgura to, mada kao da ova bagra brine o finansijama kluba.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
Mislim da ce govna iz uprave dovesti nekoga samo ako uđemo u LE (kao prošle godine), i to naravno bez obeštećenja. Izuzetak je ako prodaju Sadika npr. jer mi drugog koliko-toliko normalnog špica nemamo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.192
Локација
Nickname
Dolazi Ibra zbog autoriteta u svlačionici kao i Švajni pre koju sezonu zbog Aninog klupskog opredeljenja :D
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Postovana Grobarijo,nov sam na forumu,ali ne i novi navijac !!!Elem,voleo bih da pogledate ovaj link.To su kao tracevi na Transfermaktu!Do sad prativsi medije i slicne forume kao i sajtove oni su mi bili uvek najrelevantniji.Radi se o tome da bi doveli Caio-a igraca Benfike na pozajmici u Emiratima!Kao i Ivana Lakicevica igraca Djenove,na poziciji desnog beka.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
Dobrodošao na forum!

Tračeve koje objavljuju na transfermarktu su po meni donekle verodostojni. Nisam znao da kače i tračeve vezane za Partizan, mislio sam da to rade samo za "popularne" klubove iz liga "petice".
Obično stave pored i procenat verovatnoće transfera, pored ova dva igrača nema toga, tako da je njihov dolazak na dugom štapu. Kao što sam već pisao, verujem sa ćemo dovesti nekoga tek kada uđemo u LE.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Eventualni dolazak Caia (koji je po meni igrac u rangu Leonarda, mozda i bolji iako su jednako temperamentni i nepredvidljivi kao licnosti) bi doveo do jedine logicne (i na osnovu poznavanja razmisljanja uprave - jedine moguce) situacije ako pretpostavimo da Asano i Caio nikako ne zele da greju klupu jedno drugom tj. dele minutazu:
- Prodaja Stevanovica i ostanak po ugledu na Pavlovica koji je prodat pa zadrzan na pozajmicu i prekomandovanje Asana u spic nakon skoro sasvim sigurne prodaje Sadika u ovom prelaznom roku....
.....jer jednostavno ne mogu da zamislim da smo u stanju da dovedemo dva kvalitetna stranca na poziciji levog krila odnosno spica....i ovo za Caija je kako kolega rece na dugackom stapu a kamo li nesto drugo tako da mi i iz ovog razloga opisana situacija deluje kao najlogicnija u slucaju da se ovaj transfer trac obistini. O ovom Lakicevicu pojma nemam ali tu ocigledno stranca ne planiramo tako da....
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Na preporuku Sume na probu je došao gvinejac Abdulaj Sise, 25 godina, desni stoper, desni bek.
jedini,koga sam uspeo da iskopam,da ikako mogu da povezem sa tim tvrdnjama,ne kazem da je taj,al mozda bi mogao biti...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nije taj, nego ovaj. Poprilicno je anoniman.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top