Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ajax
Ne misle oni da je biti ili ne biti. Ovu upravu trofeji ne zanimaju, jedini cilj koji oni imaju su Strahinja Pavlovic, Stevanović, Sadik. Sa djecom se ne uzima titula, vec samo lova.

Ajax umalo LS da osvoji, sa decom.
Nisu kod nas bas deca, evo golmana cemo da stavimo da brani kao bonus, od tolike dece.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Velika je razlika između momaka koji izađu iz naše škole i škole Ajaxa. Iz naše izađu kao poluobrađeni igrači, koji tek treba da se izbruse i naviknu na vrhunski fudbal. Dok iz njihove škole izađu kao potpuno izbrušeni igrači, spremni za top nivo. Veliki udeo ima kvalitet lige, terena, celokupnih uslova i naravno ono glavno što me vraća na početak druge rečenice. A to je što nemamo luksuz da ih zadržimo duže da dožive potpuni prajm, posle kojeg bi ih tek prodali. Mi ih prodajemo golobrade gde se većina izgube preko i ne razviju pravilno.

I zato ne mogu se porediti Ajaksovi klinci sa našima, primera radi nas je Ael rutinirao kad smo igrali sa klincima. Aksentijević 19 godina, Ostojić 21 godina, Saša Marković 21 godina, Ninković 18 godina, Lazar Marković 18 godina, Mitar 18 godina... Izabrao sam ovu generaciju jer je dobar primer, Ajaxovi klinci koji su došli do polufinala imali su u proseku po 21 godinu. Razlika nebo i zemlja, nisu baš golobradi klinci bili. Naši kad bi ostali do 21-22 godine što je i normalno bi doneli rezultate u evropi, mada i to je pitanje koliko bi stagnirali u našoj njiva liga.

I na kraju Ajax je dao 22 fudbalera ligi petica po čemu je prva škola u evropi dok smo mi dali 6, jedini klub koji je dao više od nas iz regiona je Dinamo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ma nema tu sta da se prica, a da vec nije ispricano bezbroj puta....talenata imamo uvek i ako ih "sakupljamo i cuvamo", uz dodatak stranaca i ostalih, mozemo da imamo timcinu za nase uslove.....ali to prosto nikog ne zanima jer zarada od transfera je prioritet svih prioriteta, a sve ostalo je sekundarno i u sluzbi toga....nazalost.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.747
Локација
Beograd
Ovaj Banjak nastavlja da kiksa. Nadam se da nije novi Aleksis Ngambi, a ovakav pristup u poslednje vreme, kakvo god da je stanje u klubu, kao i sam odnos njegov prema dresu je kriminal. Dečko kad dodješ ovde nema zajebancije.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.090
Banjak jedan direktan kiks i jedan indirektan za sampionsku titulu Celja slaba njegova utakmica, komentator je na mislenje da je vec sa glavom u Beograd. Za sada meni mi ne uliva neko poverenje kao stub odbrane.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Можда је решио човек да ,,истроши,, све киксеве тамо у Словенији, па кад дође код нас да буде безгрешан...
Мада, ја реко' нама је свеједно ко нам је у одбрани, јер на већини првенствених утакмица њивалигаши нам шутну тек једном по утакмици у оквир гола и лопта тамо и уђе...а ако шутну двапут, уђе двапут, тако да...један Бањак, мање више, на исто нам дође...

Мене више брине хоћемо ли ми успевати да дајемо три гола по утакмици, јер ми некад шутнемо и по 14 пута у оквир гола, али тамо не уђе ништа...
Бањак није појачање, он је замена за Калабу...Сумин ортак није појачање, он човек дошао, ако може да нађе неки посао да заради за леба...клинци нису појачања они су већ одавно ту код нас и мора да игра неко од њих у првих 11, због правила ФСС-а...

А где је неко појачање?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Banjak jedan direktan kiks i jedan indirektan za sampionsku titulu Celja slaba njegova utakmica, komentator je na mislenje da je vec sa glavom u Beograd. Za sada meni mi ne uliva neko poverenje kao stub odbrane.
To ne mora bas nista da znaci jer i Leo je na pocetku delovao kao problem, a posle svi znamo...... Mozemo mi da predvidjamo svasta unapred ali tok sezone ce dati jedini pravi sud.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
prvi gol nisam videla, za drugi nije ni indirektno kriv. ostali on i drugi štoper na 4 igrača Celja, jer su svi ostali Olimpijini igrači bili u napadu.
Prvi put sam ga gledala i mene se čini da je spor, ali to ne mora ništa da znači - bila mu je poslednja utakmica, već ima potpisan ugovor sa nama, verovatno mu je bilo na pameti (makar i podsevsno) da se ne povredi.... to nije dobro ako pričamo o njegovom karakteru, ali opet, kažem, to ne mora ništa da znači.

da mi sačekamo on čovek dođe pa da vidimo šta će pokazati. ima vremena da ga pljujemo, ne moramo avansno. to će mediji odraditi.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Nije bitno ko nam je u odbrani i na golu... "fantasticna" fudbalska logika...
Vazno da nam je u napadu "umetnik" cije slike niko nece ni za dzabe i sa njim hocemo na titulu... moze mozda al u zanzibaru, mada sumnjan i tamo su cirkuske atrakcije u fudbalu prevazidjene...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.747
Локација
Beograd
Kakav hejter Sume ja ne mogu da verujem.:gaah:

@alboy75 Ima da tražim od moderacije tvoju adresu pa da ti pošaljem dres sa potpisom i kolaž slika, sa onom u centru kad je prešao preko Sneže prošlog septembra.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Kakav hejter Sume ja ne mogu da verujem.:gaah:

@alboy75 Ima da tražim od moderacije tvoju adresu pa da ti pošaljem dres sa potpisom i kolaž slika, sa onom u centru kad je prešao preko Sneže prošlog septembra.
Moze, al mi se cini da ce taj tvoj kolaz da se sastoji od cele te jedne slike...
PS. Svaki stranac koji je kod nas odigrao bar pristojno je odlazio brzo (nazalost) za mnogo veci novac nego sto je dosao, samo nam "jednog" spakovase brze bolje nazad...
Igrac koji igra 5 min u 90 i svaku petu utakmicu dobro u proseku je nedovoljno dobar za Partizan, to nije hejt to su cinjenice.
Tri godine se ovde prica o bekovima koji ne znaju da centriraju, o matorom "ciganinu" na golu, o nekreativnim zadnjim veznim, o propalim bivsim/sadasnjim igracima, a samo je hejt kad se skrene paznja da onaj ko treba da pravi razliku ne pravi tu razliku skoro nikad... i juce vidim pominju se kao njegova dva dodavanja il sta vec kod golova a cinjenica je da su oba gola data iskljucivo zbog fenomenalnog kretanja Asana, bar su 80% njegova zasluga.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.747
Локација
Beograd
Mislim da samo ti veruješ u to što kažeš. Bez obzira na to, poštujem tvoje mišljenje, ali su činjenice malo drugačije.

Suma je ključan šraf i samo da te podsetim na činjenice. Činjenica nije “svaki peti meč odigra dobro” već ovo dole -:ziveli
  1. Igrač sezone
  2. Molde 1:1
  3. Malatya
  4. Cigani
  5. Golovi/Asistencije 14/9
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Suma je igrac koji bira utakmice, Suma je igrac sa kojim se ne osvaja titula kao glavnim igracem, dakle nema sampionskog mentaliteta i na kraju on je igrac koji moze da igra samo u ovom sistemu.

Postujem za sve sto je ucinio u nasem dresu, hvala mu za golcinu protiv cigana al mislim da je vreme da i mi i on naplatimo to.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top