Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
A narode šta vam je čudno ovaj lik nema deset profesionalnih utakmica u seniorskom fudbalu repr. je ali ne igra za Brazil pa da to znači kvalitet. Doveli ga da učine Sumi lik pokazao da nema pojma i to je to, nije da sam iznenađen.

Meni praksa probe noje loša ideja ali da se radi u Teleoptiku sa FKP mi nije baš profesionalno. Dovedeš ga na probu ako smatraš da može posedovati kvalitet pustiš ga da se dokaže i vidiš na čemu si.

10 x Sise (ne 5 žena igrač) ali zato 1 Diara :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Još jedan štoper, desni bek i centralni vezni pa da to bude to. Pa možemo preći na pojačavanje klupe.

Zdjelara zadržati još ovu sezonu. Proglasiti ga u zamenika kapitena, a Natka u kapitena.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A Vujača klasičan burazer zabavljač, pri upoznavanju sa Banjakom mu dobacio da mora da jede. :D

Edit: @Direktor_Grobar Jurili smo Boaćija na beku iz Olimpije, a Banjak je gledan kao štoper.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Savo nas je uverio, kad su stranci u pitanju, da treba da mu verujemo. Iz nekog razloga on je jurio Banjaka godinu dana. Ako me sećanje ne vara više kao desnog beka. Sve mi ovo miriše na rotaciju Ćelavi štoper a ovaj desno. To mi se ne svidja jer mislim da smo sa ovom promenom i rotacijom jedno 30% slabiji u defanzivi koja je ionako primala gol u šampionatu od svih samo ne od cigana.

edit: Zanimljivo kako je odigrao 0/3 mečeva protiv Maribora upravo okončane sezone..... Sve mečeve izmedju odigrao a protiv njih ni na klupi (ni kartoni ni povreda)?????
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.417
Локација
Beograd
Dobar je Suma, odmah se našao ,,zemljaku,, iz Afrike...a ovaj jezik na kojem mu se prvo obratio je valjda Francuski sa nekim jakim afričkim akcentom, n'est-ce pas? A i Sadik se odnekud odmah pojavio da se pozdrave, pitam se da li ih Banjak možda obojicu (ili bar jednog) zna odnekud pre Partizana?
Dobro, bar će Suma imati sa kime da razgovara malo više na nekom svom jeziku, a za Banjaka kao pojačanje odbrane...videćemo šta kaže teren...

Ko se iz FK-a brine za profin stajling?
Teško da se neko iz F.K.-a brine za to, profa verovatno ima opredeljenje da sam bira neki svoj fešn-stajl, a i obzirom da mu je konfekcijski broj negde XXXXL, on mora da nosi samo ono što negde (u tom broju) može da se nađe, pa šta god to bilo...jer u manje brojeve ne može ni da uđe...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Znaju se Suma i Banjak od ranije, to bi trebalo da pomogne na pocetku i sigurno ce mu znaciti. Brat od Banjaka sto je igrao u Lucanima i Krusevcu zivi u Beogradu, valjda je trenutno bez kluba i sa Sumom je veoma dobar prijatelj tako da su povezani i sam Macky je rekao da mu je to bio jedan od razloga zasto je hteo kod nas. Srecno u crno-belom dresu!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ne znam koliko je ovaj "transfermarkt, latest rumours" pouzdan ali oni imaju neko predvidjanje:
Ovaj Cairo po meni nerealan, a ovaj drugi zbog veze sa Tatkom i pristupacnog ugovora mozda ima smisla....i to ako nas prethodno napusti neki nas stranac....
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Makacane Banjak je klasican produkt Krojfove filozofije (tacnije Mihelsove).
Stoper ciji su najjaci aduti - pregled igre i PAS. Stabilan siguran pas sa minimalnim procentima gresaka. Dobro postavljanje u polju u fazi napada (veznjak vise za oslobotiti se pritiska)...
To je ta filozofija fubala, zato je i doveden, e sad sta i koliko on zapravo ima od toga ostaje Savu, strucnom stabu i na kraju nama da procenimo.

Ostajem pri tvrdnji, stoper koji je za 45 minuta napravio najvecu razliku IKAD VIDJENU na ovim prostorima je nesrecni Gogua. Gledati ono razbijanje kucke u Humskoj tih 45min je bilo prava stoperska rapsodija, sta se posle desilo sa njim svi znamo, ali i to da je trenutno u CSKA.

Najskolovaniji stoper koji je ikada igrao na ovim prostorima je Mark Valjente, i po meni najveca greska sto je pusten...
Ono sto je zajednicko kod Marka i Makija je ta polazna tacka, tj ta filozofija fudbala.
Mene nije impresionirao, ali verujem u Savu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Da Valjente je stvarno decko lepo baratao loptom,nesto je bio slabiji u skoku i u duelu ali da povuce loptu umeo je itekako. Za mene je i Branko Ilic isto bio slicnog kova,dobar na lopti i generalno takve stopere mislim da Partizan za LLSL treba. Gogua je imao sve sem lobanje a nadam se da Banjak nije takav. Ako smo nekog trebali da prodamo to je Celavi Miletic. Zasluzio je negde da uzme kintu a nama da otvori prostor da dovedemo krstenog desnog beka jer on to definitvno nije. Imamo dva beka koja ne znaju da centriraju,mnogo je to za nase ambicije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top