Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ako mi vjerujes nemam vise snage za kritiku niti za neko detaljno analiziranje igraca.

Ukoliko Savo ove god ne osvoji titulu za tebe je bivsi? Dajes mu kredita jos cijelu jednu sezonu? Pa dokle bre? Cime nas je on to zaduzio toliko......ne znam, izgleda ja zelim lose PFC-u a vi ostali koji "branite" Sava i Sumu zelite dobro. Bice da je tako.

Sve dok su Vujacic i Lola u timu, sve dok imamo Tumbine kombinacije, sve dok imamo zonglera i Sadika koga svi zivi hoce za grdne milione, ali on ipak i ove sezone ostaje kod nas, jer ljubav prema klubu nema cijenu i te fore...ivanovic, Matic, Brezancic... Sve dok imamo ovakav skup amatera zajedno sa trenerom pocetnikom (da ne kazem u pokusaju)..mi ga titule gledat necemo.

I nije mi jasno odakle vama (mislim na ove starije) vise optimizma za boljitak u igri i borbi za titulu?

Edit.
Ja sam odje najstrasnije kritikovao Tavambu prije par godina. Mislio sam da je on nedovoljno dobar za nas PFC i da nam treba neko bolji..
A sada bih prezadovoljan bio da nam dodje jedan takav igrac kao Tavamba. Toliko su nas srozali za ovih par godina.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Cekaj, ne valja kad prodajemo igrace pre nego sto ostave trag, sad ne valja sto jedan takav spic kao Sadik ostaje? Vidim i Savo se polako provlaci kroz blato... tesko je nama udovoljiti.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Cekaj, ne valja kad prodajemo igrace pre nego sto ostave trag, sad ne valja sto jedan takav spic kao Sadik ostaje? Vidim i Savo se polako provlaci kroz blato... tesko je nama udovoljiti.

Sadik ce da ostavi trag? Pa jes u pravu si ostace nam u sjecanju po onom telefonskom razgovoru na sred utakmice. Za ostalo tesko da cu ga po necemu dobrom pamtiti.

To sto ga vi odje dizete u nebesa i sto mu novine pumpaju cijenu to je sasvim nesto drugo.

Zar mislite da bi ovi nasi odbili ponudu od 5 miliona a kamo li od ovih 10 sto se stalno pominju?
Pa za kojeg smo mi to igraca odbili ponudu a da nam je neko nudio par miliona?

Zasto se pecate na ove fore svaki put?

Opet se sve isto ponavlja. Dovodimo kombinacije Radamanija (nasvjeziji primjer ovaj Lalatovic) za koje ni njihovi najblizi nisu culi da se vode kao profesionalni fudbaleri. Pa smo doveli ovog Banjaka, a za njega ne znam ko ima ista lijepo da kaze. Pogledajte mu samo kikseve koje je pravio, i nama je potreban takav igrac? Pa bolje neko nas mladji da igra onda.
Sad ocekujemo nekog amatera iz nase lige da nam dodje i to bi bilo to.

A Vujacic i Lola i Brezancic kuliraju, upala im sjekira u med i boli ih uvo. Pola para im Radamani uzima, oni onu drugu polovinu nebi nidje mogli ni da zarade i toga su svjesni..i svi zadovoljni i svi srecni. Dok mi odje pljujemo cigane i bavimo se nekim raznim trivijalnim stvarima.

Sto se tice Sava. On ce posle nas voditi neki klub i to samo zato sto ce Radamani da mu vrati uslugu za ovo sto on sada cini za njega. Tesko da bi ga iko uzeo svojevoljno.

Kao sto je sa Vukom Rasovicem bilo. Posle nas ga ubacio u Dinamo Minsk..tamo naravno vidjeli da pojma nema i makli ga odmah. I gle evo ga u Napredak Krusevac..i sad je nedje u emirate. I to mu je kraj karijere..moze opet u neki Napredak da se vrati ili u Surdulicu

Pa onda Mirkovica, dje je on sada?

Sto hocu da kazem.. Nama treba jedan trener koji nije pocetnik, koji nece da se uci nad nama. Jedan iskusan strani trener. Zar je toliko jebeno tesko naci nekog trenera iz npr druge Njemacke lige. Platite jebenog trenera vise..necemo ove neznalice da trpimo vise.

Dajemo im podrsku, dajemo im sanse...necemo bre da im dajemo nista vise osim para.. Hocemo oni nama da daju rezultate.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Daj mi adresu na pvt da ti pošaljem karton piva. Što bi rekli tvoji, izludje nas. :ziveli
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
@grobarani

Nikad najveci ili jedini problem nisu bili trener, igraci.....uvek uprava i samo uprava jer sve sto se desava desava se prvo preko njih pa se dalje prenosi nize u hijerarhiji jer kao sto rekoh njima je zarada od transfera prioritet, a sve ostalo je sekundarno i u sluzbi toga. Svaka uprava je upropastila sve prilike da Partizan na duze staze dobije strasan tim sa ogromnim kvalitetom i mogucnostima. Prodavalo se sve odmah na prvu ponudu, dugorocni plan za jacanje ekipe nikad nije postojao, dovodili se igraci da bi popunili broj, a ne da bi doneli neki kvalitet ili adekvatno nadomestili neki odlazak, zadovoljavamo se ucescem u LE, nekad pojurimo titulu, a nekad nam i ne treba titula, ambicija minimum - pohlepa MAKSIMUM.....zarada od transfera ogromna, ulaganja mizerna, dug uvek visok, nosioce igre menjamo na svakih 6 meseci eventualno godinu dana, trenere isto....
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Cini mi se da pored nekoliko faktora koji su nam potrebni,jedan sportski je najbitniji a to je da imamo igraca ili dva kao Djuka i Leo i ubilacki instikt u njima. Samo jos i jos i jos i nema zadovoljavanja trenutnim. Kako je Djurdjevic napadao zadnju liniju odbrane da ne mogu da krenu u krstenu akciju to nikada u svom zivotu nisam video u crno belom dresu.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma u suštini ova uprava je morala odavno da ode.A trener, nikako, ogroman je problem suđenje, savez i režim.
Ogromni revolt je među Grobarima!
Ovakvo suđenje je nezapamćeno u državi Srbiji.Savez koji prvo donosi podelu bodova pošto ciganima to odgovara.Pa kad im ne odgovara to ukidaju.
Pa onda izbace 2 mlada igrača, srednje klase i savez donosi odluku da do 21 godinu moraju da igraju dvojica, što je ludost a u suštini u Partizanu mi uvek imamo 2,3 igrača tih godina u sastavu.Vrhunac bezobrazluka je proširenje lige na 20 klubova, zamalo da ubace i B tim u superligu ali bis e tada umešala UEFA.
Onaj cigan surbaotivć godinama vršlja u savezu a došao je preko otpora(sećamo se svi zastava otpora na severu) i Batićeve dhss.Naša uprava je morala da krene u obračun sa savezom i sudijskom komisijom, i onog idiota koji na areni pravda krađe da traži momentalno izbacivanje iz organizacije.
Pa smo došli do situacije da nekoliko dana pre početka lige nemamo pravilnik za sezonu.Čekaju da vide šta će cigani da urade sa svojim škart strancima, pa da donose pravilnik.Najveća je sramota da tamo u savezu ima ljudi iz našeg kluba koji samim prisustvom podržavaju sve ovo što se radi i daju legitimitet.
Ali do grla je došlo, ako nastave sigurno Partizanovci neće dopustiti da nas zadave.Znaš, kad te neko davi, ti imaš nagon da se braniš iako su ti zauzeli bojno mesto i na sve načine ugušili tu kritičnu masu, ona će ustati i reći svoje.Svaku utakmicu mora da se peva protiv režima, pa nek nastave da nas dave.
Prelazni rok je katastrofa, i dalje nemamo bekove, zadnje vezne, špica.Iako imamo bolji tim od cigana, moramo jednoi 3,4x jači tim da imamo da bi došli u poziciju da se borimo za titulu.To su činjenice.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ono sto je po meni minus kod Save je to sto je doveo Vujacica, Pesukica, Brezancica i sto je Lola i dalje u timu. Ono sto su "gardisti" bili kod cigana, sad su kod nas ovi. "Dobri" za svlacionicu, na terenu 0. Kao da su na ekskurziju dosli, tako deluju, pa cak i na video klipovima se to moze videti. Brezancic decko svaku utakmicu koju je startovao smo izgubili, ne znam da li je neko primetio?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ovde je Brežančić tražen godinama da se vrati.Realno on je amater trenutno, svojom fizikom nema šanse da igra ozbiljnu ligu i zanima me kako je igrao u Holandiji uopšte.Na početku je i pokazivao nešto, sada kada uđe, on uopšte ne može fizički da odgovori zadacima.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Makacane Banjak je klasican produkt Krojfove filozofije (tacnije Mihelsove).
Stoper ciji su najjaci aduti - pregled igre i PAS. Stabilan siguran pas sa minimalnim procentima gresaka. Dobro postavljanje u polju u fazi napada (veznjak vise za oslobotiti se pritiska)...
To je ta filozofija fubala, zato je i doveden, e sad sta i koliko on zapravo ima od toga ostaje Savu, strucnom stabu i na kraju nama da procenimo.

Ostajem pri tvrdnji, stoper koji je za 45 minuta napravio najvecu razliku IKAD VIDJENU na ovim prostorima je nesrecni Gogua. Gledati ono razbijanje kucke u Humskoj tih 45min je bilo prava stoperska rapsodija, sta se posle desilo sa njim svi znamo, ali i to da je trenutno u CSKA.

Najskolovaniji stoper koji je ikada igrao na ovim prostorima je Mark Valjente, i po meni najveca greska sto je pusten...
Ono sto je zajednicko kod Marka i Makija je ta polazna tacka, tj ta filozofija fudbala.
Mene nije impresionirao, ali verujem u Savu.

Jako kvalitetan i lep post.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ovde je Brežančić tražen godinama da se vrati.Realno on je amater trenutno, svojom fizikom nema šanse da igra ozbiljnu ligu i zanima me kako je igrao u Holandiji uopšte.Na početku je i pokazivao nešto, sada kada uđe, on uopšte ne može fizički da odgovori zadacima.
Bravo za prvu rečenicu. Pisalo se o njemu kao da je Marcelo u pitanju. Posle se pljuju ovi sto su ga doveli. I što je najgore nije prvi put. Tako se pisalo i za Tošića, Radovića, Markovića..
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Bacih oko na prijateljsku cigani - napredak, naoredak je truba od ekipe, kao i cigani, jedini dobar igrac napretka Abubakar Oumaru i njega se treba cuvati.
 
  • Like
Reactions: Zex

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
od spomenutih radovic me je razocarao za medalju.
Tosic je odigrao kako sam ocekivao, markovic ko kurac u skladu s ocekivanjima.
od brezancica sam ocekivao vise al ne mnogo vise

Radovic - Upao je tada u sivilo tima koji je vodio Tomić. Razradio bi ga Ćelavi garantujem

Tošić - Zaista slab. Opet drago mi je što se vratio, ipak je veliko ime koje je dovuklo Natka. Mogao je bolje ali nije imao motiv, videlo se.

Brežančić - Kriv je Urošević koji je sasvim solidan levi bek. Izbacio ga i šta možeš da očekuješ od čoveka koji je zamena. Bolje ovako.

Za razliku od funjara koje nemaju šta da utope, mi smo jebena crno-bela familija. Da li vi shvatate koja smo mi institucija za musave??? Ko njima da se vrati? Gde im je generacija 2005 i ko se od njih vratio ovamo? Nismo isti.
Markeca najavljuem ove sezone kao što sam Sumu prošle

Poenta je nek se oni vraćaju kakvi god bili, to je deo neke tradicije, neki će ostaviti veliki doprinos neki manji, neki ništa, ali to je deo naše tradicije.

:navijac
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Sadik ce da ostavi trag? Pa jes u pravu si ostace nam u sjecanju po onom telefonskom razgovoru na sred utakmice. Za ostalo tesko da cu ga po necemu dobrom pamtiti.

To sto ga vi odje dizete u nebesa i sto mu novine pumpaju cijenu to je sasvim nesto drugo.

Zar mislite da bi ovi nasi odbili ponudu od 5 miliona a kamo li od ovih 10 sto se stalno pominju?
Pa za kojeg smo mi to igraca odbili ponudu a da nam je neko nudio par miliona?

Zasto se pecate na ove fore svaki put?

Opet se sve isto ponavlja. Dovodimo kombinacije Radamanija (nasvjeziji primjer ovaj Lalatovic) za koje ni njihovi najblizi nisu culi da se vode kao profesionalni fudbaleri. Pa smo doveli ovog Banjaka, a za njega ne znam ko ima ista lijepo da kaze. Pogledajte mu samo kikseve koje je pravio, i nama je potreban takav igrac? Pa bolje neko nas mladji da igra onda.
Sad ocekujemo nekog amatera iz nase lige da nam dodje i to bi bilo to.

A Vujacic i Lola i Brezancic kuliraju, upala im sjekira u med i boli ih uvo. Pola para im Radamani uzima, oni onu drugu polovinu nebi nidje mogli ni da zarade i toga su svjesni..i svi zadovoljni i svi srecni. Dok mi odje pljujemo cigane i bavimo se nekim raznim trivijalnim stvarima.
bravo :respect
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Samo debili i cigani mogu da vredjaju Sadika.
Imao je onaj jedan nesretnik njegove gifove sa zirafom, pa je ispao glup ko kurac i vise se ne pojavljuje.
Ako Vam nesto znaci gargamel i njegovih nekoliko naloga, sa kojih se opusteno dopisuje sam sa sobom, a ponekada i replicira da ne bi bio kao providan, onda OK.
Sto se mene tice, svi retardirani majmuni mogu da popuse falus Sadiku, i da uplate dobrovoljan prilog za fizioterapeuta koji ce da ispravi kicmu degeneriku iz Knina, ili odakle je vec onaj cigankin stoper sto se i dalje cima na promenu vremena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top