Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.524
Локација
Beograd

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Tesko cemo dovesti jos jednog stranca, posto sa Banjakom ih imamo vec 5, znaci vec moramo da rotiramo u njiva ligi, zbog debilnog ciganskog pravila sa max. 4 stranca...naravno taj broj nece da se poveca (i ako je najavljeno!) sve dok ciganima nije potrebno (a trenutno im nije)...
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Jel razmislja neko od ovih sto se predstavljaju kao uprava voljenog nam kluba o Sulejmaniju?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Vjerovatno se ocekuje prodaja Asana i dolazak stranog igraca na lijevom krilu, tako da je to uslov.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Nikada nisam razumeo zašto neko priželjkuje odlazak najboljih igrača, ja se slažem da odu Suma i Sadik tek kada vidim ko su njihove zamene i pod uslovom da su te zamene barem istog kvaliteta. Ovako imamo dosta pozicija u timu gde smo tanki i ajde sad gde imamo dobrog igrača da ga zamenimo slabijim.

A što se tiče toga hoće li Sadik da ode za 15 miliona evra ili za 15 evra svima koji vole Partizan je to otprilike isto, pošto će i transfer politika nakon toga biti ista.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@zive pa valjda si gledao kako je igrao i protiv ozbiljnih protivnika, bilo je slanja po burek degenerika, bilo je levo-desno onog Megvajera iz Mančestera, Astanu ću računati u slabije ali nikako mnogo slabije od onog što će nam doći u prva 3 kola kvalifikacija ove godine.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik

Stevanović izgleda ide, tako bar piše Telegraf. A ovi iz mozzarta pisu da idemo po Docića bez obzira na status Šćekića. Po meni dobar potez, značio bi nam u rotaciji
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Docić odličan igrač za ući sa klupe u jačim utakmicama, ne bi opao nivo igre njegovim ulaskom. Ove sezone će se utakmice igrati maltene svaka na 3 dana, treba nam kvalitetna klupa. Pogotovo na manjim ligaškim gde bi on počinjao, pravio bi prevagu na takvim utakmicama. Ako je zamena za Šćekića dižem obe ruke. Šćekara odigrao 32 utakmice u prošloj sezoni, na utakmicama gde nam je posed preko 60 posto, neupotrebljiv je bio. A to nam ne bi bio slučaj sa Docićem, dobili bismo još jednog igrača koji bi loptu gurao napred, sa solidnim prekidom, ima levicu dobru. 7 golova i 5 asistencija je imao na 21 utakmicu.

Sad bi bilo dobro kad bismo Lukića iz TSC-a doveli, igrač koji može da igra ofanzivnog veznog i drugog špica. Odlična levica, kao i sa Docićem dobili bismo igrača koji bi van 16m bio pretnja po gol protivnika. Ima skok igru. Bio bi u pravom smislu reči pojačanje. Klupa bi bila sa njih 2 pojačana baš i plus imali bi oni utakmicama u nogama, duga je sezona... Za 4 4 2 bi mogao igrati u paru sa Sadikom. U prošloj sezoni na 30 utakmica je postigao 16 golova i 8 asistencija. Lično više priželjkujem Lukića, al ako je moguće dižem ruke za obojicu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Ne znam zasto jos zimus nismo doveli Docica.....vrlo dobar igrac za nase uslove, redak primerak domaceg tehnicki kvalitetnog igraca koji moze da igra na poziciji zadnjeg veznog.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Mislim da je Docic bas pravo pojacanje sto za konkurentnost sto za rotaciju, a posebno za trening! (ne bi verovali koliko znaci jednom Lazaru Pavlovicu ili Denisu Stojkovicu /pa i ostalima/ kad na treninzima idu na takve igrace).

Golmana Stevanovica mi zao, nekako je nepravda.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Nama treba igrač za startnih jedanaest na toj poziciji a na treningu mogu i ja da glumim 'srednjaka'.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Ovo za Nemanju Stevanovica je sramota. Stojkovic je vec odavno zreo za penziju, a Stevanovic je bar zasluzio da bude drugi golman i da se rotira sa Popovicem, koji mi uopste ne uliva poverenje.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Kamo sreće da smo mi Rockova doveli, a za golmana Stevanovića- putuj igumane...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Posle prvih kikseva vraća se Stojković svakako. Bolje imati iskusnog golmana na klupi nego večitu rezervu.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.992
Локација
Академија
Ови планирају Стојкета на голу докле год он буде могао да стоји на ногама. Зар је могуће да нема замене за њега?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top