Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Ovom timu fali vezni igrac za rotaciju (Docic) i desni bek ( Boranijasevic ). Mislim da Boranijasevica ne bi bilo lose dovesti, procitao sam mozzartov tekst koji je napisan 30. juna u kome pise da smo zainteresovani za njega, ali da moramo da cekamo 31. jul, jer se tada zavrsava prvenstvo Svajcarske.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
1595854270852.png

Dusan Lalatovic potpisao na 4 godine.


"Visok je čak dva metra i veoma brz sa svoju visinu, bolje se služi levom nogom i biće, bar na početku, peti štoper u ekipi, ali će uskoro broj centralnih defanzivaca u Partizanu biti sveden na optimalan. No, o tom – potom..."

Tekst je napisao Zoran Ivkovic, tako da ovo moze da znaci da uskoro neko od stopera odlazi, Vujacic pretpostavljam.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.360
Žao mi je zbog Stevanovića, dobar je golman, ali ima mesta samo za jednog. Ovaj mali Popović mi ne uliva poverenje, generalno to pravilo o dvojici igrača ispod 21 je jedna u nizu debilnih odluka Fudbalskog saveza. Trebaju da igraju najbolji, na taj način se uskraćuje pravo treneru da izvede najbolji mogući tim. Što se tiče igrača koji se pominju, i Docić i Lukić su dobri igrači. A ovaj Lalatović (serem mu se u prezime) je očigledno neka kombinacija.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Lik kome je Čuka vrhunac karijere da se pokaže bolje od Natha i Zdjelara ? Vazura like this
Moras malo dublje da pratis.. neko je trazio igracs na toj poziciji u startnih 11.. a Docic ne moze umesto Sume ili Sadika.. moze samo umesto Natha ili Zdjelara, pa kazem to mu je jedini nacin da bude u prvih 11, ovako je za rotaciju i trening.

Pratite ljudi pratite..
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Docić neka samo bude kao Zdjelar, ja zadovoljan (ako uopšte dođe). A da bi bio bolji od Natka, moraće da bude najbolji igrač na terenu + da ima neki učinak skoro svaku utakmicu, to već baš baš teško.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma zašto da prodajemo Sumu?Posle treba 5 godine da lutamo da nađemo sličan profil igrača koji zna fudbal, opasan tehničar i jednim potezom može da reši meč protiv najboljih klubova.Sećate se protiv Mančestera kako je odigrao?Pa protiv cigana derbije.
Nebuloza je da navijač Partizana traži da se Suma proda, on nema neku milionsku platu, ne možemo za njega uzeti 10 miliona eura već 4 maksimum.Koja je svrha prodavati takav tip igrača, koji se najteže nalazi na tržištu?
I ispoštovao nas je, odmah je rekao da ga ne zanimaju drugi klubovi i produžio ugovor sa Partizanom, ja to poštujem i to svi treba da poštujemo.
Kaže direktor da smo pratili ovog što nije imao mesta u Dinamo Vranje.Postoji mogućnost da ima nešto.Ipak je igrao za slabe klubove, moguće da nije dunđer koji izbija u aut već smiren igrač.Tako da neću osuditi potez al mora se videti to na delu, Vujačić je loš, sećam se onog čistog penala protiv Molde koji sudija nije svirao, tako da nam je potreban neko umesto njega pismeniji a ovaj je i visok.
Portugal je pun veznjaka, bekova i za sitan keš možemo rešiti pozicije oba beka.Bez razmisljanja bi doveo oba beka i zadnjeg veznog iz Portugala, mnogo je važna pozicija beka u savremenom fudbalu, naši još to nsiu shvatili.
Suma da ostane još najmanje 5 sezona u Partizan, tačka.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Docic ako dodje nema sanse da bi bio neki izbor pre Zdjelara, a Tatka je besmisleno i pominjati u ovom kontekstu.....niti verujem da bilo ko u strucnom stabu tako razmislja. Docic kao opcija u rotaciji - odlican. Tatko nije bas mlad, nece on moci da gura sve utakmice do kraja tako da ce za Docica biti mnogo minutaze ako dodje jer tu osim Scekica ne samo da nemamo tehnicki pismenog igraca u rotaciji vec ni sam Scekic nije takav igrac. Docica prizeljkujem odavno cak sam zimus bio prijatno iznenadjen sto se uopste pominjao kao nase moguce pojacanje i ako dodje dobicemo dosta sa njim narocito kad su u pitanju neke uslovno receno manje utakmice u ligi mada je on za sve zadnje vezne igrace u ostatku lige Tatko licno
 
Последња измена:
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
326
Reaction score
1.282
Локација
Београд
Још једна менаџерска комбинција попут Пешукића, Георгијевића, црног Норвежанина и још многих других. Да ли ћемо икада постати нормалан клуб који доводи појачања која су му стварно потребна на позицијама где је то потребно?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Eh prijatelju to je pitanje na koje moze da se odgovori adekvatno samo sa nekom knjigom od otprilike 1000 strana plus da se snimi serija na osnovu te knjige.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.310
Reaction score
37.336
Stojković je na vrhuncu svoje karijere bio apsolutno najbolji golman kada su u pitanju penali i situacije 1 na 1. Više sam želeo penal za protivnika nego slobodnjak na 20-25 metara.

Na našu žalost, sve je to postala prošlost, tako da je on svoje glavne adute (osim iskustva koje godine nose) pogubio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top