Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Eyal Golasa u Partizanu?

Ovaj momak se pominjao i na transfermarktu, Natkov drugar, 28 godina. Na osnovu učinka u poslednjoj sezoni, priloženog klipa dole, radi se o veoma ozbiljnom igraču. Možda vagamo ponude za Sumu, a ovaj deluje kao prilično dobra i isplativa (free transfer) zamena. Prilican broj utakmica igrao kao prednji vezni.

Ovo bi bilo dobro pojačanje i ono što sam priželjkivao. Pravi parnjak za Zdjelara, s tim da bi Zdjelar bio defanzivniji vezni, a Natko pomeren ka gore.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@PFChampion

Musavi imaju mnogo veci problem sa oba ta pravila.
Ovo nije tema gde bih trebao da pisem o njima, ali cisto radi objasnjenja.
Na platnom spisku imaju oko 45 igraca, strance ne mogu ni da prebroje, i sto je najbitnije ne mogu nikoga da se otarase jer im igraci nisu ni za ku*ac.
Od stranaca: Zander, Kanjas, Sanogo, Garcia, Kanga, Ben, Tomane, Boaci i jure novog napadaca Makedu.
Tu je i Van la Para, al za njega nisam siguran jel i dalje njihov igrac, za ostale jesam.

Ne znam kako im se vode ovi crnogorci u ekipi i Degenek, al kapiram da imaju nas pasos.

Uglavnom, svi imaju velike plate, niko ih nece jer nigde ne mogu dobiti ni priblizno ovakve uslove, i jedu budzet na tribinama.
Kad bude otisla ova Terzina garnitura, eto coravog i u FKu da odradi jos jedno pripajanje, recimo sa Vojvodinom.

Sto se tice pravila U21, za razliku od nas, oni imaju tu mnogo veci problem.
Petrovic, Gavric, Nikolic upadaju u tu grupu.
Gavrica su maltene prodali, on im je najbolji mladi igrac. A i da ga ne prodaju, momak igra levo krilo, isto sto i Katai. Nikolic igra na istoj poziciji kao njihova 2 glavna igraca Ben i Kanga, a nemaju gde da ih pomeraju jer imaju 10 igraca na 3 pozicije.

Dakle, oni tek moraju da izmisljaju sta ce i kako ce sa stranrcima a i klincima.
Ovo pravilo ne mora da bude nuzno lose po nas. Mi imamo Natka, Sumu, Sadika i Asana. Od klinaca opet veci izbor: golmana, Ficu, Pavlovica, Colica i Stulica po potrebi.


Vidim da sam se bas raspisao o garavima, pa ako nije na pravom mestu, premestite na srpski fudbal.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
s tim da bi Zdjelar bio defanzivniji vezni, a Natko pomeren ka gore.

Мислиш да Натхо буде горе на трибинама, пошто мора да се у тиму нађе место за Суму? Па немој тако, добар је Татко нека га на клупи. :D
:ziveli

Ето, ми већ састависмо тим и за ,,домаћицу,, и за Европу, само још ови из Партизана да ,,искеширају,, све што смо пожелели, па онда ни ,,трипла,, круна није далеко...
И да за сваки случај још једном размотримо где ће Сума, где ће Натхо, где ће Миљковић, Ожеговић, Шћеповић... :icon-rolleyes:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.444
@garbaN

Razlika je u tome sto cigani za razliku od nas mogu da racunaju na mnogo bodova unapred i to im daje prostora da rade to sto rade. Al slazem se dosta o njima na ovoj temi samo sam napravio paralelu.....
Svakako imamo najbolji tim u ligi ali je svima jasno da moramo da budemo na 101% mogucnosti u svakom minutu svake ligaske utakmice da bi u ovakvoj antifudbalskoj sredini uzeli titulu.
S obzirom na sva pravila nama hitno treba Docic jer igraci poput njega su nam zlata vredni....retki su takvi igraci u nasoj ligi koji mogu da nam donesu nesto pozitivno. Nije Leonardo kao stranac sam osvojio titulu, imao je on pravu podrsku od domacih igraca.

U nekom paralelnom univerzumu gde su ligaska pravila normalna Tatko, Golasa i Suma bi bili ubitacan (ofanzivni) trio na sredini terena.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Suma da zabode negde lep ugovor :D :ziveli

Sa ovim igračem bi skroz drugačija bila postavka, bolji bismo bili u defanzivi i opasniji u ofanzivi. Zdjelar, Natko i Suma kad igraju, trpimo to što Natko ne može da odigra na zadovoljavajućem nivou defanzivne zadatke. Zdjelar i ovaj Izraelac bi trčali i za Natka, a napred bismo imali više koristi od njega.

I koliko sam video, samo je tri kluba promenio i to valjda nešto govori o njemu.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ciji stranci i mladi igrači budu bolji i prosto imali bolju statistiku, taj ce titulu i da uzme. Dzaba ce im biti Terzina stelovanja. Sto se derbija tice, mi racunamo na minimum 4, ako ne i svih 6 bodova.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa imali smo mi bolje strance i prošle sezone, klince takođe (to je tek neuporedivo) plus smo ih karali u direktnom duelu pa titulu uzeli nismo. Igre iza terena su mnogo bitne a tu ovi naši pajseri ne rade ništa.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Ja cuh za Sumu da je vec skoro gotova prica za arapske zemlje, ali od tad je proslo vec skoro mesec dana.
Iskreno, ako bih morao da biram, pre bih zadrzao Zdjelara.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Prodaće smradovi sve što dobije ponudu. Toga se ne bojim više, očekujem i znam da če da se desi, samo je pitanje da li ćemo (uglavnom ne) imati zamenu u tom trenutku.

Iskreno zbog kontinuiteta koji u modernom fudbalu igra bitnu ulogu, ne bih prodao ni dovodio ništa ovaj rok. Ova ekipa je godinu dana zrelija i verujem motivisana da kida svaki meč. Ako drknemo Napredak koji smo dobili 2/10 poslednjih mečeva na pravom smo putu.

Nemam ništa protiv da se dodatno pojačamo ali što pišete gore, to je uslovljeno odlaskom, nažalost -
  • Suma aut, izraelac in
  • Sadik aut, ?
  • Fića aut, Caio
  • Ćelavi aut, Bornijasevic
  • Zdjelar aut, Docic
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ja vam garantujem da nece niko od pomenutih doci kao rotacija. Ako do sada niste naucili da bagra proda i dovodi zamenu ja ne znam kad cete. Voleo bih da me demantuju ali mozda neki drugi ljudi u upravi, ovi, tesko.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mirosavljevic sportski direktor Cukarickog kaze da Docic ostaje kod njih i da nema nista od transfera u Partizan.
Eto, lijepo je Vazura ispostovao Sava. Nisu u stanju da dovedu igraca iz 5-og tima propale Kokeza lige. Ubij se vepru.
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Статус
Затворена за писање одговора.
Top