Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Mirosavljevic sportski direktor Cukarickog kaze da Docic ostaje kod njih i da nema nista od transfera u Partizan.
Eto, lijepo je Vazura ispostovao Sava. Nisu u stanju da dovedu igraca iz 5-og tima propale Kokeza lige. Ubij se vepru.
Uzimaj sve što čitaš i čuješ sa rezervom. Pogledaj milevu prošlo leto, dolazi Natko, ne dolazi, prelazi u druge timove, isto će biti i ovo leto. S tim što ti potpisujem da dovodimo Docića samo ako neko sa te pozicije ode...
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Nista nismo doveli do sad,tj neke igrace za koje nisam nikad cuo. Hoce li biti neko zvucnije ime,zna li neko provereno da znamo cemu se nadamo?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
Krespo, Kanu, Mutu, Švajni .... Ima ko'lko 'oćeš samo izaberi :D

Ja čekam koga će da prodaju nego im sužen izbor spala knjiga na Stefanovića kao nekoga ko može odmah da se proda.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Ko uopšte pregovara ispred našeg kluba sa "potencijalnim pojačanjima"? Ko ih skenira?

Mi jedino možemo dovesti igrača na preporuku i nagovor nekog od onih sa iskustvom iz inostranstva (Natho i možda Lazar) ili ako se Savo umeša, a nešto se pravi mrtav.
Pritom, ako šaljemo gmazuru i profu na pregovore... Ne moraš da ih "poznaješ" da, kad ih ugledaš, vidiš da nešto debelo (duplo debelo) nije u redu sa tom slikom..
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Izraelca obavezno dovesti,meni bas dobro izgleda a i slobodan je igrac....
Za njegov dolazak,ne treba nikoga sklanjati ni prodavati...
Jer nama u vezi su potrebna 3 igraca a imamo 4 u rotaciji (Zdjelar,Natko,Suma,Scekic)...a ima dosta utakmica...
Ta pozicija nm je deficitarna i trba nam pojacanje obavezno!
Ista stvar je i sa bekovskim pozicijama,Mileticu i Urosevicu treba konkurencija...Lutovac im dobru nogu,centarsut...ali Rajko je razocarenje neverovatno!
Spic nam treba ali Savo nece da pravi konkurenciju jos vecu jer forsira Sadika apsolutno...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија

1596148429987.jpeg

Pa kako mozes tako nesto da pitas :D

Ko uopšte pregovara ispred našeg kluba sa "potencijalnim pojačanjima"?

images



Pa onda mu se pridruzuje finansiski mag da se ugradi ovaj da odradi posao
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Natko da dovede drugara, a neko iz bajne uprave neka krene u napad svim snagama na Sulejmanija, pare na ruke i platu koju traži.

Ovaj Izraelac bi bio kapitalno pojačanje kao što bi bio za ofanzivu Sulejmani. Igrač sa mudima, otresit, konkretan, ubrzali bismo sredinu. Ja garantujem za ovog momka!!! :D

Dajte i tog desnog beka pa da osvojimo tu titulu. Sa ova 2 igrača u vezi i sa ostankom Sadika i Natka, titula bi bila na dohvat ruke.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Mi i sad imamo problem sa visak stranaca zboj ultra-jebenog pravila ogranicenja na 4 (sto ima otprilike samo u Srbiji)....Banjak ce da ladi klupu na pocetku, pa ce zbog toga mozda kiksirati u evropi, kad ga ubace "hladnog" (mozda je to u interesu srpskog fudbala?)....ako dovedemo i izraelca ili nekog drugog 6. stranca, samo ce zbog jebene rotacije nasi stranci ispadati iz forme (dvojica moraju na klupu/tribinu)...jos uvek ne mogu da verujem, kako su nas zajebali, sto nisu povecali broj stranaca kao najavljeno...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bagnack odmara jer je tek došao, zato propušta Kruševac. I gde piše da su 4 stranca dozvoljena za ovu sezonu? Polako za to, kako odluči Terzić do kraja prelaznog roka. Sve zavisi od njih, kao i sva pravila u ovoj smešnoj ligi. Eno čitam da je Vuletić opet odlepio i proziva Terzića i FSS. Gde su ostali, bitni iz uprave? Bar rešite i definišite ovo oko stranaca majku vam vašu...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Mislim da sam vam pisao juče i sad imate i zvanično:

Dolasci -

"Dolasci u Partizan su isključivo uslovljeni odlasicma, a nemam najavu da bilo ko ide iz sadašnjeg kadra. Ne znam odakle takve informacije", kratko kaže trener.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Negde sam procitao, da mogu da budu max. 4 stranca na terenu (sto je mini-pomak, posto do sad je bilo max. 4 u protokolu). To bi nam barem otvorilo opciju izmena Suma-Natko ili neke druge kombinacije, da bi svi stranci igrali. Ali svasta se pise, tako da ne znam, da li je to tacno. Mozda neko zna precizno...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Po meni ako ostane 4 stranca (misslim da ce FSS samo gledati kako ciganima odgovara), ne znaci da mi trebamo imati samo 4 stranca, jer sva 4 stranca ne mogu odigrati sve utakmice u prvenstvu, a uz to kartoni, nedaj boze povrede, trenutna slabija forma...mogli bi imati 5,6 stranca, da bi u rotaciji uvek imali jak tim i da uvek mozemo da pobedimo svakog u ligi, je bilo koja improvizacija tima u pojedinim utakmicama mogla bi da nas kosta gubitka bodova a time i odaljavanje od titule. Nadam se da nam je titula stvaran cilj ove godine i prema tome nebi smeli da dozvoljavamo kikseve.
Ne moraju to biti samo stranci, mogu biti i nasi ali dokazani kao Sulejmani, Uros Djurdjevic... a ne neke Ling Long vedete.

Napred Partizan do titule!!!:napred-partizan:
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Lil prodao napadaca Napoliju za 50 miliona. Sad cemo da vidimo dal su stvarno zainteresovani za Sadika
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Ovde se pominje da smo kontaktirali Nemanju Kuzmanovica

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Jesam zato i kazem da nije nerealno da ode za te pare iako mnogi tvrde da jeste nerealno. Sadik ima fiziku koja puno kosta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top