Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
238
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne samo sto je grobar, nego je i u dobrim odnosima sa popularnim likovima sa istoka, koji su cak i isli kod njega u Rusiju. Luka im bio domacin. Havarija bi bila da on dodje.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ako već tražimo rezervnog špica, dovedimo ubicu cigana koji je već mesec dana slobodan, i sam je izrazio želju da se penzioniše u Partizanu, da poduči mlađe kako se kara kurva.
Nije mnogo stariji od tog Kuzmanovića, a kontam da bi on svojim duhom i iskustvom samo mogao poboljšati hemiju u ekipi.

I da je samo 1% igrač kakav je onomad bio, doprineo bi nam svojim ljudskim i jebačkim kvalitetima svakako.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Mene vise brine sto celavi ne racuna na njega. A to da li je grobar, to je manje bitno.
Imamo Lolu "najveceg grobara na univerzumu". Sad malo da kupujemo fudbalere, grobare imamo dovoljno.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Postovi u vezi sa utakmicom protiv Napretka prebaceni su u odgovarajucoj temi.
Nastavite tamo diskusiju.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Otišao je Bambi u još goru vukojebinu gde glumi Mesija. Ne znam, iskreno bih se iznenadio da Lazar ode sad, nije skupio ni 20 mečeva od kada se vratio, sad ova povreda i verujem još jedno 2-4 nedelje aut (iz prethodnih iskustava povrede, još nisu potvrdili)
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Bambi otišao sa 33, u Lazarovim godinama mlatio ozbiljnu lovu i igrao redovno LŠ. Tako da ako Lazar u 26. godini ode u Erzurum da oživljava karijeru, svaka čast i za njega i za savetnike.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Da je Markec hteo da igra po takvim vukojebinama, uopste se ne bi ni vracao u ovim godinama u Partizanu. Jos je mlad, siguran sam da zeli da se jos jednom oproba u jacim ligama.

Nego, pisu da YB, ne zeli da produzi ugovor sa Sulejmanijem. Eto prilike da pojacamo roster.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
I ako bi licno voleo, pitanje je da li nam zaista treba drugi Markovic... Po meni najteze je se odluciti da li rizikovati i imati takve igrace na platnom spisku a znas koliko bi ti zdravi znacili.

Trebaju nam podhitno pojacanja u suprotnom cenim da ce na Savi da se slomi sve kao i u proslosti... i to brze nego sto mozemo da zamislimo.

NAPRED PARTIZAN!
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
750
Reaction score
2.694
Локација
Banja Luka
U Banjaluci kruži priča da smo zainteresovani da kupimo Almedina Ziljkića koji trenutno igra za Borac Banjalučki.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top