Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Sta igra ?
Beka i štopera!
Gde je bolji?
Pa onako,ne zna mnogo al sto voleee!
Tako mi kupujemo njivaligase,a ovaj je pola cigu ligu lige overio.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Gde je i sta koji moj radi talisman Lazevski
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Kako bi da se zove onaj bek što smo ga doveli na pozajmicu iz Švajcarske, pa smo ga vratili brže bolje, a bio je baš "navikan"?

Kako stvari izgledaju generalno u srpskom fudbalu što se bekova tiče, ja bih se odmah okrenuo traganju za nekim strancem, tipa Mbabu koji je igrao za Jang Bojs..

Za druge pozicije ima baš dosta dobrih domaćih igrača koji bi trebali biti bolje rješenje od sadašnjih.. Samo za poziciju štopera su zanimljivi igrači kao Miladinović iz Sočija, Radaković iz Sparte, Maraš iz Čavesa.. Samo što za njih treba otvoriti kasu, ali naši to ne žele.. Radije će dovesti stranca na poziciju za koju možemo naći možda i boljeg domaćeg igrača, ali bekovi moraju biti domaći.

Svima nama je jasno da od trenutne transfer politike nećemo ništa novo dobiti.. Gomilaju se igrači koji ničemu ne služe, osim što primaju platu. Matić, Ivanović, Smiljanić, prije njih je bio Gigić, u tom smjeru idu i Vujačić, Pešukić.. Sada su doveli ovog Lalatovića, nemam ništa protiv momka (osim prezimena) ali kada si sa 21 godinom promjenio šest-sedam klubova, sve kao slobodan igrač, valjda i to nešto govori o tebi.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Vlad

Šališ se?
Evo odgledao sam klip.

Centriranje - Premotaj na 5:00 i 8:00 otprilike tu su dva pokušaja centaršuta koja izgledaju kriminalno.
Sve ostalo ofanzivno mu je pas u sredinu šesnaesterca.

Tebi ovaj liči na beka. Gledaj duele u ovoj ligi. Ovo su mečevi 4+, odbrane bez. Katastrofa jedna. Vrlo sam objektivan.

Dobre strane su što je solidno brz tipa na 70% Milivoja Ćirkovića.

Defanziva: Iskreno ništa specijalno. Uroševića stavi ovde i on daje 10 u sezoni i izgleda kao Roberto Karlos.

Dakle jedino onaj iz Olimpije dolazi u obzir. Ljudi ovo nije pojačanje i to vam potpisujem. Ovo je takav jsl prosek da je dve lige ispod Vulićevića.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Ne bih da solim pamet, ali... Mnogi clanovi ovde spominju Evertona a cenim da je vecina zaboravila gde je decko igrao pre nego sto ce da dodje kod nas. Meni je tad licno transfer bio smesan jer sam iz prve ruke cuo neko misljenje o igracu ali sreca pa se ispostavio kao pun pogodak!

Ne vidim po cemu su tih godina Lugano i St. Gallen bili bolji klubovi od Lozane danas... Ili su se borili za opstanak u prvoj ligi ili zavrsavali sezone u samom vrhu druge lige.

Samo kazem...
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217

На 0:14 крећe хајлајт Боранијашевића (#25) на ЈНА, вероватно и моменат кад се нашао у тефтеру наше скаутинг службе.

Последњи десни бек ког смо довели, а да је једини црвени картон у каријери добио против нас, јесте Вулићевић, тако да није искључено ни да се трансфер политика базира на форсирању опробаних метода или можда сујеверју.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top