Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.845
Boranija je zavrsena,stize za koji dan. Jadno. Covek prica kako cemo igrati sa dva napadaca,najavljuje promene u igri u nasoj ligi,u prve dve utakmice sve isto kao i u prosloj sezoni! Preslikano! Nemamo igru,nemamo plan b,nemamo nikakvo resenje. Kukamo svi ovde mesecima kako nam trebaju pojacanja,covek prica kako ima tim za titulu,sve sto je zeleo ima,ne treba mu niko vise...Dao bi mu jedan kurac sada!
Dovodimo budalasa livadarskog iz druge lige svajcarske a po svemu sto sam video Lutovac je 15 puta bolji,ako vec nece da mu daju da igra beka(a mogao bi se napraviti za nase uslove odlican bek od njega) neka ga gurnu na krilo,ima brzinu,snagu,centarsut kakav nema niko kod nas,zasluzio je sansu da igra 4-5 utakmica u kontinuitetu pa da se vidi sta moze.
Ali meni sve ovo lici na zestoko busenje trenera od strane igraca. Onakve golove sto smo primili i greske u odbrani su mi nepojmljive i za rekreativce a kamoli kakve takve profesionalce. Ako nije to u pitanju onda su ljudi definitivno promasili profesiju.
Trebaju nam startni desni i levi bek,stoper,rezervni zadnji i centralni vezni i jedan top napadac da igra pored Sadika a mozda i dva ako se covek proda. Sulejmanija ne bi smeli da ispustimo ako je slobodan i nije povredjen,nek se rotira sa Asanom,nek Asano nekada ode u spic,cak i Sulejmani to moze da odigra.
Poenta je da nikada ne mozes da imas visak dobrih igraca,sezona je duga,igrace se,rotirace se,bolje da imas neki izbor a ne nikakav.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Treba dovesti i Skuletica sad,eto on moze da skoci a deluje i da jedino Partizan moze da ga vrati u zivot da ubode negde jos jedan lep ugovor. Na zimu ako ode Zdjelar vratiti Evertona a remont odbrane je odavno trebao da bude uradjen. Pazi Rajkovic potpisuje za celavog za 500.000 evra po sezoni a jebeni Vazura zimus nije mogao da se isprsi toliko za vrhunskog stopera nego je ziherasio pa doveo Vitasa.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
300
Reaction score
353
Boranijašević? Iskreno se nadam da neće doživeti sudbinu Brežančića... Hajde bar to da se ne desi, da se ne ispostavi da pojačanje na konkretnoj poziciji beka, dovedeno po želji struke, na kraju završi na klupi, kao igrač koji manje može da doprinese od igrača koga smo na toj poziciji već imali...:banghead:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Naša pojačanja govore o opštem padu kvaliteta našeg tima, lige a i zemlje. Sve što dovodimo je proglašeno ili škartom, ili su puni povreda, ili su nabijedjene veličine SLS.To je samo uvod u ono što nas čeka u godinama koje dolaze, ako ova nakaza nastavi da jaše, mi ćemo potpuno zaboraviti na titulu, a od Evrope samo Intertoto, liga bivših i budućih velikana.
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Znaci pojacanja su nam neki crnac,neki Lalatovic (ne taj),dete od 18 godina koji je promenio desetak klubova dosad i kao slag na tortu dolazi Borijanisianasevic ili kako vec,stvarno treba oterati Sumu i Natka,nema smisla da igraju u ovom Partizanu
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
To da onolike pare uzete a pojacanja vredna mozda 200 -300 hiljada bruka
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.162
Reaction score
36.568
Nije da ih branim, ali još su se i otvorili. Nije li onomad šnajder sa celih 30000 ušao u LŠ?
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.896
Reaction score
25.590
Локација
ante portas
@Vlad

Šališ se?
Evo odgledao sam klip.

Centriranje - Premotaj na 5:00 i 8:00 otprilike tu su dva pokušaja centaršuta koja izgledaju kriminalno.
Sve ostalo
@Vlad

Šališ se?
Evo odgledao sam klip.

Centriranje - Premotaj na 5:00 i 8:00 otprilike tu su dva pokušaja centaršuta koja izgledaju kriminalno.
Sve ostalo ofanzivno mu je pas u sredinu šesnaesterca.

Tebi ovaj liči na beka. Gledaj duele u ovoj ligi. Ovo su mečevi 4+, odbrane bez. Katastrofa jedna. Vrlo sam objektivan.

Dobre strane su što je solidno brz tipa na 70% Milivoja Ćirkovića.

Defanziva: Iskreno ništa specijalno. Uroševića stavi ovde i on daje 10 u sezoni i izgleda kao Roberto Karlos.

Dakle jedino onaj iz Olimpije dolazi u obzir. Ljudi ovo nije pojačanje i to vam potpisujem. Ovo je takav jsl prosek da je dve lige ispod Vulićevića.

Jebiga kolko para tolko i muzike.
Barem mu je to primarna pozicija.
Samo da ne gledamo mučenje Miletića na beku pa šta bude neka bude.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
@Vlad

Šališ se?
Evo odgledao sam klip.

Centriranje - Premotaj na 5:00 i 8:00 otprilike tu su dva pokušaja centaršuta koja izgledaju kriminalno.
Sve ostalo ofanzivno mu je pas u sredinu šesnaesterca.

Tebi ovaj liči na beka. Gledaj duele u ovoj ligi. Ovo su mečevi 4+, odbrane bez. Katastrofa jedna. Vrlo sam objektivan.

Dobre strane su što je solidno brz tipa na 70% Milivoja Ćirkovića.

Defanziva: Iskreno ništa specijalno. Uroševića stavi ovde i on daje 10 u sezoni i izgleda kao Roberto Karlos.

Dakle jedino onaj iz Olimpije dolazi u obzir. Ljudi ovo nije pojačanje i to vam potpisujem. Ovo je takav jsl prosek da je dve lige ispod Vulićevića.

I kao takav je upgrade u odnosu na Miletica....pa ti vidi u kakvom je stanju Miletic....ako nista drugo ovaj je bar brzi i ima sigurniji pas. Najgore od svega je sto samo Boranijasevice i mozemo da dovedemo posto je od domacih igraca otprilike samo takav izbor jer koliko ja znam vise od 4 stranca ne mozemo? Tj. mozemo teoretski ali prakticno tesko. Bez povecanja broja stranaca mi cemo biti vecno limitirani jer sve domace u nasoj ekipi sto vredi oni iz uprave prodaju i sve domace iz lige sto vredi oni ne kupuju na vreme tj. ne kupuju uopste.....recept za katastrofu...pravo je cudo sto smo i na ovakvom nivou.
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Nisam narocito pratio ovog momka osim par video klipova, ali jesam Lozanu delimicno!

ispali iz lige, pa bili treci u drugoj.. sad su prvi.. idu ka promociji i nepotcenjujem ih... ali....

momak ima bezobrazluk, ima mirniji pas od Cele, brzi je.. centarsut nema, a i koji ce nam centarsut kad nemamo ko da da gol glavom (mozda Suma kao u pazaru sam sebi namesti)..

svakako nadam se da ce biti upgrade (i dalje mi nije jasno zasto se nije pokusalo sa lutovcem)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
(i dalje mi nije jasno zasto se nije pokusalo sa lutovcem)
Zato sto se svi nasi treneri plase napadackog fudbala pa tako i Savo ma koliko da je zaista radio na tome i da insistira to. To se vidi po tome sto od dva igraca koji ne mogu da igraju u oba pravca (Miletic i Lutovac) mi biramo onog sa defanzivnim karakteristikama......i ne shvatimo da terati igraca sa defanzivnim karakteristikama da igra ofanzivno dolazimo u situaciju da taj igrac ne igra ni jedno ni drugo pa umesto da ofanzivno sposobni Lutovac igra i ponudi nam barem napred kvalitetne stvari (ili neki drugi nas ofanzivni desnjak) mi se mucimo i zato postujem Miletica iako je i on zasluzio kritike jer taj covek je dao sve od sebe da igra ono sto nikako ne ume, cutke je izvrsavao sve iako samo sto nije poceo da vristi "sefe ne umem ja ovo, poginuh al ne umem bre, nadjite nekog, stavite me na stopera, na klupu, prodajte me samo nadjite nekog drugog" al jbg ne moze covek sam sebi da dovede zamenu. Ovo sto Savo radi i forsira bi dobilo skroz drugu bolju dimenziju kad bi covek shvatio da mu, za taj fudbal koji trazi od igraca, na bekovskim pozicijama, trebaju krila tj. igrac koji su pre svega ofanzivno sposobni pa onda sve ostalo.......tako bi barem u ligi preokrenuli sve u nasu korist.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top