Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
757
Reaction score
1.818
Uprava Partizana - ozbiljno neozbiljni ljudi !

Cekali kiks da dovedu jedno pojacanje. Koliko kiksa treba da bi doveli sve sto nam treba?

Dolasci zavise od odlazaka!
- Pa medju rezervistima ima igraca koji ne pokazuju dovoljno za jedan klub kao sto je Partizan Ivanovic, Vujacic, Matic... ima ih jos... Prodajte njih, dajte ih na pozajmicu ili raskinite ugovore i dovedite prava pojacanja (za prvu postavu, ne zakrpe i rezerviste)

Popunjena prva postava!
- odlaskom pojedinih rezervista, dovedite pojacanja koja ce da sadasnje prvotimce posalju na klupu (pa nek se svi bore za status prvotimva, bice i za rotaciju, zamene usled kartona povreda i lose forme...).. Pojurite malo - Sulejmani, Izraelac, Uros Djurdjevic, Skuletic, mozda Ljaic (probati, popricati), Leo..., ispratite malo ovog golmana Novog Pazara (protiv nas je branio sve zivo, ili je imao dan ili dobro brnki)

Treba dosta ozbiljnosti ako u klubu stvarno zele rezultate. Navijaci zele i ocekuju!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Neka vrate bolje Stanojevića i sve bi došlo na svoje.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
U ovoj ligi treba posebna vrsta covjeka na klupi da bi se osvojila titula. Savo to nije i dobice nogu za tri do cetiri kola, najkasnije kad nas nakantaju u kvalifikacijama za LE. Nazalost tada niko ozbiljan nece preuzeti Partizan jer ce zaostatak biti veci od 5 bodova. Sa tri boda je mozda postojala sansa...da uprava zelu titulu nazvali bi Stanoja prekljuce i ponudili mu milion eura pa da se ceramo sa Egipcanima.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.932
Локација
NbG

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Za Golasu zainteresovan i Makabi Haifa, na transfermartku piše da je mogućnost transfera 13 posto kod njih, a interesovanje datira od 3. avgusta, kod nas piše 24 posto.

Ne glupirajte se nego keširajte koliko god da treba.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
A ko je taj Golasa, šta su mu vrline, šta su mu mane, čime bi doprineo našoj igri?
Toliko se već priča o njemu, a ja nemam pojma ni šta bih mogao da očekujem od njega u crno-belom dresu.
Samo znam da igra centralnog veznog i da je bio reprezentativac Izraela.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
A ko je taj Golasa, šta su mu vrline, šta su mu mane, čime bi doprineo našoj igri?
Toliko se već priča o njemu, a ja nemam pojma ni šta bih mogao da očekujem od njega u crno-belom dresu.
Samo znam da igra centralnog veznog i da je bio reprezentativac Izraela.

Unapredjena verzija Zdjelara u svakom smislu, a pre svega u ofanzivnom. Tatko ispred Zdjelara i Golase i to bi bio trio na sredini i kvalitetniji i kompatabilniji od sadasnjeg. Cetiri puta sampion Izraela, veliko evropsko iskustvo..... Iskreno, ne verujem da cemo ga dovesti previse ozbiljno izgleda ovaj transfer. Jedino ako Tatko ne pogura.....a Suma je jos tu, a mi nikad ne kupujemo pre nego sto prodamo.....sve mi je ovo daleko mnogo....
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
A ko je taj Golasa, šta su mu vrline, šta su mu mane, čime bi doprineo našoj igri?
Toliko se već priča o njemu, a ja nemam pojma ni šta bih mogao da očekujem od njega u crno-belom dresu.
Samo znam da igra centralnog veznog i da je bio reprezentativac Izraela.
Знам и ја да смо тако кукали три године што не доводимо Суму, па су онда неки следеће три године кукали што не продамо тог истог Суму...нешто слично је било и за Бамбија, па и за Маркеца...
Што се тиче тог Голаса немам благе везе о њему, нити у каквом је стању (био репрезентативац Израела? А зашто сад није?), али, ако горе игра од овога како наши сада играју, онда одмах може да остави фудбал...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
U ovoj ligi treba posebna vrsta covjeka na klupi da bi se osvojila titula. Savo to nije i dobice nogu za tri do cetiri kola, najkasnije kad nas nakantaju u kvalifikacijama za LE. Nazalost tada niko ozbiljan nece preuzeti Partizan jer ce zaostatak biti veci od 5 bodova. Sa tri boda je mozda postojala sansa...da uprava zelu titulu nazvali bi Stanoja prekljuce i ponudili mu milion eura pa da se ceramo sa Egipcanima.

Apsolutno.
Koji put se ponavlja situacija. Ne smeniš trenera kukavicu koji NUDI ostavku, on kao ostaje, ispadne iz evrope, napravi minus i daš mu otkaz, umesto da danas dobije.

OČIGLEDNO JE DA LEGENDE 90IH NISU NI ZA KURAC U KLUBU. ILI ODLAZE REVOLTIRANI, ILI DOBIJU NOGU U DUPE.

Savo je završio trenersku karijeru, Partizan je žrtva njegovog siromaštva materijalnog i lopovluka iz uprave.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Koji su sve "potpisi" ove sezone bili kao pojačanja?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
Маки Бањак.
По мишљењу струке. Ми тек треба да га оценимо, кад га будемо видели на терену у такмичарским утакмицама.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mi ćemo imati tri takmičarske utakmice iza sebe .
To je u sklopu strategije našeg menadzmenta kuće i menadzera.
Dovoljno da ocenimo strategiju i presek doprinosa naših pojačanja
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
Najvece pojacanje bi nam bilo kad bi se ligaska pravila razvukla na bar 7-8 stranaca. Verujem da bi tada mozda lakse nasli bolja resenja jer ih nasa liga ne poseduje mada to bi nam znacilo samo u slucaju ako uprava dozvoli dovodjenje vise od jednog igraca posto se eto smilovase tek nakon Pazara za tog jednog...
 
  • Like
Reactions: Zex

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.422
Локација
Beograd
Koji su sve "potpisi" ove sezone bili kao pojačanja?
Ja ,,lupio,, da je to Maki Banjak, ali nije - čovek je doveden da menja Kalabu, znači da zameni nekoga ko je otišao, a ne da bude bolji od tog koji je otišao.
Denis kao ,,U-21,, ne može se smatrati pojačanjem, nego ,,zalogom za budućnost,,...
Ispade da je Boranija, ako potpiše, naše jedino pojačanje...zasad...i to na beku...
I, tako mi jurimo ,,duplu krunu,, plus Evropu sa jednim ,,potpisom,, kao nekada kada nam je Đura Mutavi Lopov doveo Radišu Ilića da nas uvede u LŠ...
Pa, kako tada, tako i sada, možda nam se opet ,,posreći,,...

Eto tako se jednom prilikom posrećilo Artmediji protiv nas, a nama sa Radišom koji je branio pogledom one odlučujuće penale za ulaz u LŠ...
Oće to, nije da neće...al neće baš svaki dan...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Razumeo bih da zovete Jokana ili Vladu Ivica.
Stanoje je bio odlican kod nas, ali ga sada boli kurac za Partizan i 100 puta je izjavio da se ne zeli da se vrati.

Treba da ga molimo?

Sto puta sam rekao da je Savo budala sto radi ovde, ali opet je tu.

Stanoj,Marko,jokan i kompanije se nece vracati.
Dobrodosli u realnost.
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Sta kazete,taj Golas ima 4 titule prvaka Izraela,pa Aleksandar Miljkovic ima 4 titule prvaka Srbije,koja je za nijansu bolja na Uefinoj listi,sta mislite da pojurimo njega? Ajd da se ne zamajavamo,
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Marko Nikolić ili Jokan ili bilo ko sličan je tu negde, samo ga treba pronaći i istrpeti kratak period.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top