Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@PFChampion
sad imamo kombinatoriku al nemamo poverenja
lutovac-miletic-vitas-urosevic
boranija-banjak-vitas-urosevic

bukvalno mi bezmalo isto kao
pesukic-ostojic-lalatovic-asano
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Neznem šta je cilj ludima iz Prtizana, kada pogledam poteze i najave u ovom prelaznom roku.

Osvajanje titule ili što pre gubljenje svake šanse da se za titulu možemo boriti?
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Oni su pokazali koliko je njima titula bitna na samom pocetku, tako da nema tu sta da se prica. Prodas Pavlovica za 10 miliona, dovedes Banjaka ok, moglo je i bolje ali igrac se cini solidan. Znas da ako hoces da osvojis titulu u ovoj nasoj ligi, moras imati dosta jaci tim od ostatka lige, jer tu su neki penali, ofsajdi , faulovi zbog kojih ce nam treba zalihe golova. Ok, misli Savo i ovi iz uprave imamo dobar tim, nema problema resi se skarta sa klupe, ove neke iz prvih 11 prebaci na klupu, i dovedi jos 3 top pojacanja i plus nasi klinci, rotacija za prvenstvo i evropu. I eto onda fine ekipe za borbu u prvenstvu i evropi. Ali ne oni cekaju da neko iz prvih 11 ode i da dovedu pojacanja, to je krpljenje tima, a ne pojacavanje. I celo leto je prica samo o nekim milionima za Sadika i Stevanovica, ali zato kad ih se upita za pojacanja, ma neeeee mi imamo odlican tim sta ce nama pojacanja, i prica se nastvlja onda i ove sezone, tim koji ti je kiksao prosle sezone radi to isto u prva dva kola ove sezone, i kao ne treba nam pojacanja? I onda kao dovodimo desnog beka i bice sve super jedan igrac i jedna pozicija su krivi za nasu jadnu igru? :banghead: .... A razni Vujacici, Pesukici, Smiljanici primaju platu i dalje, a dobro je sto se bar na treningu pojave kad vec ne igraju a primaju platu.,.. Ovo sto oni rade je krpacina, ja sam stvarno mislio da ce oni dovesti pojacanja kad su najavili borbu za titulu.:banghead:
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
430
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Dobro bi nam dosao, bez dileme, jedan od rijetkih domacih igraca koji mi se svidjaju. Ima neku konstantnost, mislim da bi bio dobar potez.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
1. kolo bas dobar gol iz slobodnog protiv Indjije i brdo pametnih pasova na sve strane, diktira igrom!

sad protiv rada 1 iz igre 1 iz penala do poluvremena
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
uprava razmislja o pojacanju na poziciji visine njihove plate! jbg kriza je
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Статус
Затворена за писање одговора.
Top