Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ja koliko vidim, mi nemamo preterano prostora da skupljamo igrače koji će da čekaju priliku, a realno u napadu i nemamo neki veći problem. Sa dva gostovanja i jednom utakmicom kod kuće imamo datih 9 golova. I prošle godine nama su otišli Valijente i Zakarić zbog broja stranaca. Već sada imamo situaciju da jedan stranac mora da izostane, ako se Banjak (daj Bože) ispostavi kao kvalitetno rešenje u odbrani, Natko, Suma, Sadik ili Asano se seli u publiku. Plus nam je opet izuzetno važno da se nekako dokopamo grupne faze LE i ako to uspemo, otvara se prostor za više kombinovanja. Ovako šetamo po oštrici noža.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.746
Локација
Beograd
Jasno ko dan da broj stranaca diktira ciganija. Ovome su se oni nadali.
 
  • Like
Reactions: Zex

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
eh, nadah se Docicu.. jbg

ajmo Golas ajmo nesto, makar Beko Fofana vojnik Partizana :banghead:
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Da je nasa uprava radila u interesu kluba prethodnih godina, mogli su da izdejstvuju da se ogranicenje stranaca poveca na bar 6.... I onda bi sve bilo lakse. A ovako mi treba da cekamo cigane ako oni ubodu sa strancima pa ce se onda povecati ogranicenje... :banghead: :pop
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Ako smo stvarno propustili Docica neka mi popuse kurac svi redom u klubu!
Ja ne verujem kakvi debili rade kod nas,jadno i bedno.
Svakog odlicnog domaceg igraca smo propustili i onda seremo ovde kako nema dobrih igraca kod nas u ligi! Ima ih naravno samo govnari nece da ih plate!
I aj da su to neki milionski transferi pa kao jbg,skupi su,nemamo para za to,daleko od toga,u pitanju su cifre od 300-400-500 hiljada.
Ali vise oni vole ove varijante od 50-100 hiljada ili za dzabe ako moze,samo onda imas pun kamion domacih livadara koje posle ne mozes nikome da prodas.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Auf, Strasan fudbaler, pravi razliku na terenu, Docic :D

Nama duva promaja pozadi, podlecu kao na ledu, ispadaju kao iz voza, prekide brane kao pocetnici, lopte se odbijaju od njih samo da se otarase od nje...

Ovde sve mozemo da zakrpimo osim rupu oko naseg sesnaesterca kad neko resi da nas napadne i manjak opcija za napad bunkera u JSL.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Prioriteti:
- Uvaliti nekom ovog amatera Vitasa
- Prodati Vujacica
- Pozdraviti se sa Ostojicem
- Prekomandovati Miletica da igra u tandemu sa Bagnackom
- Dovesti jos jednog kvalitetnog stopera
- Dovesti kvalitetnog desnog beka
- Naci adekvatnu poziciju/formaciju koja prija Nathu, jer on se ne vraca u odbranu a Zdjelar ne moze sve sam da zakrpi

Ako trazimo neki izbalansirani sastav gde mogu doci do izrazaja sve prednosti nasih igraca, a da opet imamo solidnu sredinu, ja bi ovako igrao u Evropi:

1597149104708.png


U Superligi bi igrao ovako:

1597149194593.png
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Auf, Strasan fudbaler, pravi razliku na terenu, Docic :D

Nama duva promaja pozadi, podlecu kao na ledu, ispadaju kao iz voza, prekide brane kao pocetnici, lopte se odbijaju od njih samo da se otarase od nje...

Ovde sve mozemo da zakrpimo osim rupu oko naseg sesnaesterca kad neko resi da nas napadne i manjak opcija za napad bunkera u JSL.
Ta rupa oko sesnaesterca najadekvatnije bi bila zakrpljena samo onda kad bi imali upravu koja nije poltronska i koja je sposobna da urgira da se poveca broj stranaca jer naci nekog domaceg igraca u zadnjoj liniji koji ce doneti razliku, a koji hoce da dodje, jednostavno je neizvodljivo jer i ako ih ima kvalitetnih van dometa su nam, izbor je suzen maksimalno. Zato je propustanje Docica veliki minus za nas jer u svakoj prilici treba da grabimo sve sto iole vredi u ovoj ligi u kojoj cigani diktiraju pravila takmicenja i zbog cega nismo nikad u situaciji da napravimo najjaci moguci tim na osnovu nasih finansijskih mogucnosti jer uvek to ogranicenje stranaca koci, a bez kombinacije domacih igraca i stranaca (u nasem slucaju ipak pretezno stranaca) tesko je trkati se sa timovima koji imaju sve - skoro neogranicenu mogucnost selektiranja plus velike finansije mogucnosti. Kiparski fudbal, danski, austrijski bez stranaca nikad ne bi bili ni blizu nivoa na kom su..... Nisam za legiju stranaca ali nisam ni za to da Partizan bude limitiran.
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Jel stigao taj Boranijasevic? Ima sa njim u Lozani i neki Kukuruzovic, mogli smo i njega da pokupimo. Em hrvat, em nekako ide uz Boranijasevica.
Čak ni ručak nije neki, fali neko meso. :D
Jbg, Ćurčića već imamo. :D

Ako nekog zanima, može proveriti prezime trenera cigana sa Nišave. Zato da ćutimo, ne diramo Sava i ne prizivamo novog trenera :D
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ajde da se ne zajebavamo više.
Ograničenje je 4 stranaca, besmisleno, jebu vas u mozak i zato moramo da dovedemo domaće, formirane igrače koji igraju preko.
Jbg, to košta ali titula i liga šampiona se tako napadaju, sa jakim domaćim rosterom a ne sa ovim što ih dovodite i plaćate 200,300 000 e.Ja ne razumem ko to ima tako veliku platu kada na plate fudbalera dajemo 9 miliona eura godisnje.
Nek 1 milion kostaju deca i ti po pozajmicama ali to je mnogo.
Ostaje još 8 miliona na 25 fudbalera.To iznosi 320 000 eura.
Razumem da 5,6 igrača imaju 500 000.Al ne razumem koliku platu imaju ovi što ne igraju?Izgleda 200,300 000?
E pa ne može tako.To je debilizam.Lepo da se dovedu par domaća internacionalca i nek se da 500 000e plata a ovi od 200,300 000 nek nađu sebi klub.Ovde je opasno talenje izgleda.
Sram te bilo Miloševiću šta dopustas.I tebe Ivice!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Posle se cudimo kad dodju neki domaci igraci koji nemaju kvalitet, a ovakve domace igrace propustamo..... :banghead:
koliko sam razumeo nije ni dobio ponudu od Partizana, ostalo je na prici nekoj..a inace ima brata Nikolu koji igra Beogradsku ligu za Posavinu, koji je bolji od njega pa jedno 3 puta ali je budala i voli alkohol vise od svega..cela porodica ludaci, on je ipak normalan momak i skroz na mestu..otac im je bio igracina, mrzi cigane iz dna duse, a igrao kod njih krajem osamdesetih..da ne duzim, jos ovo..tri godine je dobio ugovor, ukupno 2 miliona i 250 hiljada..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Na Instegramu Z.Pantic poceo da sere po Ostoji i KK radi dugova. U diskusiju se ubacili neki likovi koji su ukazali na dugove FK na sto je Pantic - izgleda izletio- da cemo prodati dva najbolja igraca za mjesec dana (pokriti kao dug) a da je za Sadika spremna izmjena koja je bolja nego on.

Izvinjavam se na recenici gore, preduga, jedva sam sastavio sve sto sam procitao
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
A jel to Pantić pocenio da je taj bolji od Sadika ili.. su mu rekli da je bolji? :D

Pakao
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Meni djeluje da je u pitanju naravno Fica uz Sadika. Ovo nije ni neko posebno otkrice jer mediji prodavaju njih vec dvojicu pola godine. Procitah negdje naslov Baloteli oblaci crno-belo, nisam otvarao text, pa da nismo mi koji slucajem (zajebavam se).
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.746
Локација
Beograd
Na Instegramu Z.Pantic poceo da sere po Ostoji i KK radi dugova. U diskusiju se ubacili neki likovi koji su ukazali na dugove FK na sto je Pantic - izgleda izletio- da cemo prodati dva najbolja igraca za mjesec dana (pokriti kao dug) a da je za Sadika spremna izmjena koja je bolja nego on.

Izvinjavam se na recenici gore, preduga, jedva sam sastavio sve sto sam procitao

Što ima logike. Navodno je dug 30 miliona. Pa prodajemo Fiću i Sadika za ukupno 20m. Sledeće godine dug 50m i onda valjanje nekih drugih. Oproban recept najnesposobnije uprave u istoriji kluba. Pravdanje prodaja debelim minusom koji su nasledili od prethodne uprave (iz 1966).

Strašno i jezivo koliko smo se raspali. Uprava koja nije uzela ni jednu titulu i tribina koja ne postoji. Svima jedva čekam da vidim ledja.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Direktore da ne grijesimo dusu uzeli su jednu sa Markom na klupi. Ostalo ce biti kako velis.

Da dodam, mislim da nece niko otici do kraja kvalifikacija radi uigravanja a to je taj mjesec. Nakon toga ocekuje prodaju bar 3 igraca, vjerovatno i kupovinu. Ko ce ga znati.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.746
Локација
Beograd
Ne nisu. Marko Nikolić je trener prethodne uprave. A on je oteran baš kad je zasela ova uprava. On je uzeo i tu prvu kad su oni zaseli a ne Kiza. A onda su ga vratili kad su videli da nema drugog izbora i čovek uzme duplu krunu i ne dobije ugovor. Nikad im neću priznati zasluge za titulu 2017te. Nek se jebu ta titula je titula grobarstva, zajedništva i borbe protiv režimske kurveštije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top