Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.676
Локација
.
Malo statistike




Primera radi Miletic i Urosevic isto imaju oko 17-18% tacnost centarsuta.
 

Прилози

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--158532565.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--158532565.jpeg
    109 KB · Прегледа: 66
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
jel vidis i ovoga sto je na 20cm od njega a trazi korner? posto nije penal.

Ne daj Boze da ovim prizovam Miljkona.. samo kazem...

Babovic nas izbacio tada, ne nesrecni pokusaj beka i sudija lopov.
Znaci ja treba da verujem tom igracu vise nego sopstvenim ocima.
Po snimku se vidi da je igrao rukom u svom sesnaestercu i to sa rukama iznad ramena. Ne postoji dilema tu.
Mada nebinto, totalno druga tema.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Ma ovo je fora kao nevalja vam Boranija e pa evo vam Miljkon i onda mi budemo zadovoljni Boranijom.
Ja iskreno ništa ne razumem. Mislim čekam da čujem Savu. Ajde kao, bacaš Lutovca na beka vratio si Pešukića. Dobro, hoćeš bolje i juriš šta?

- Boranijašević
- Miljkon

Šta bi sa njim? >>> Arandjel, dete Teleoptika. A skup kažeš? Nema veze što je Cafu za ove sve?

Dakle imamo Docića imamo Arandjela. Obojica bi donela kvalitet,obijica naš pasoš i? Nema para???!!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.967
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
jel vidis i ovoga sto je na 20cm od njega a trazi korner? posto nije penal.

Ne daj Boze da ovim prizovam Miljkona.. samo kazem...

Babovic nas izbacio tada, ne nesrecni pokusaj beka i sudija lopov.
Pa to samo znači da ni on nije mogao da poveruje kolko Miljkon nije normalan da je igrao rukom kada lopta ide u gol aut.
A to što je ovaj nenormalan nije opravdanje da penal nije bio.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Istom logikom bi mogli i Rnica da vrate. Vazura, Savo zamislite to i desni bek i stoper, 2 u 1, sto se moderno kaze polivalentan... Al transfmarkt kaze nije dz vec nekih 300k eurica. Jbg rasprsi se moj san kao balon od sapunice :icon-cool:
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
rnic 300k pa to bi smao blesav platio :D gde igra?
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Pa to samo znači da ni on nije mogao da poveruje kolko Miljkon nije normalan da je igrao rukom kada lopta ide u gol aut.
A to što je ovaj nenormalan nije opravdanje da penal nije bio.
Ja mislim da nije udario loptu rukom, nego ga je lopta pogodila.. to misli i igrac genka.. to misli i vidi i sudija.. al posto ovaj pokusaj beka ima neartikulisane pokrete, ni jedan ni drugi ne veruju da ga je pogodila..
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ovakvo igranje rukom u šesnaest je naša specijalnost koju nisam nigde drugo video, da neartikulisana lopta nepogrešivo pogodi neartikulisanu ruku.

Prvi put sam na svoje potpuno zaprepašćenje tu vrstu intervencije video u susretu naše reprezentacija sa Obalom Slonovače na SP 2006. Tada smo ovom fintom uspeli da napravimo dva penala protiv sebe.

Posle toga smo ovo majstorstvo ponovili na SP u Južnoj Afrci dvaput, protiv Gane i protiv Nemačke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top