Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@zive

Haha, molim te ne prizivaj Rnica, sve i da je kapiten Salzburga
Od nekih nasih bivsih igraca me jeza hvata, Miljkovic, Voja Brisel, Trajkovic a jos uvek su aktivni sto nikako nije dobro :pop
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
pa da nije Voje, ****c bismo mi igrali LŠ te godine, pošto poslednji penal niko, osim njega, nije smeo da šutne. to su Stanojeve reči. Niko nije smeo da se javi da šutira, samo Voja.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Sve je to lepo, svaka cast za mu*a i taj penal u Briselu. I Scepovic je umocio u garave u rupi, pa mi srce preskoci kad cujem to prezime i Partizan u istoj recenici..
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
On jedini nije znao šta radi. :D

Salu na stranu, hvala mu do neba za taj penal, ali on nikada nije imao kvalitet da bude prvotimac u Partizanu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Voja je postao i kapiten posle. Ne mogu da se setim ko je došao umesto njega.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Nije mi jasno zaista.
Kako mozes da formiras tim a da ne znas ko sta moze, koja mu je pozicija.

Sta bi nama doneo Jojic? Nista.
Bio je deo loseg Dortmunda, sa Kelnom ispao iz lige, a nije dovoljno dobar ni Basahsehiru pozajmica po Austriji. Nijedan tim nije unapredjen njegovim dolaskom. Dobar je decko, zdrava hrana, joga, pilates, cita beletristiku, ali ako neko treba da popunjava mesto u timu bolje da ne dolazi da bi posle godinu-dve oprastao plate.
Nije napadac, nije bek, nije stoper, nije 10ka, nije krilo, nema sevu i centarsut,, nema eksplozivnost.

Zasto mora da se u nekoliko sezona ispo... na lepe uspomene i imena koja pamtimo. Marketing nam je nula.

Ja bi ako je ikako moguce da ovaj tandem Sikimic-Branislav Trajkovic (Miletic-Vitas) zamenimo ozbiljnijim fudbalerima, kasno ce biti.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ne sporim im da su partizanovci, a bolji od raznih polovnih igraca koji su prodefilovali kroz klub svih ovih godina, jesu. Ali ako nam je to kriterijum, onda je bas jako nizak.

Evo pitanja, volela bi Scepovice ponovo u Partizanu?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sta ce nam Jojic ili neko na tom mjestu tu su Natko i Sumah a sada i D.Stojkovic. Sve jedan da ode ostaju dvojica.

Meni djeluje da ce sigurniji u 11 biti Natko nego Sumah, smijem da se kladim. Stanoje ne voli da ce lopta carini po 10 sekundi. To nece proci.
Zasto niko ovdje ne kaze da ako se (nedajboze) povrijedi Sadik nema ko da ga zamijeni. Matic? Ma daj.
Pored famoznih bekova i stopera treba nam i centarfor. Dobar.
Jedino vidim Asana zacementiranog, Stanoje voli ratnike
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Čudno...ni trunke sreće nema u meni a došao trener zbog koga još uvek imam traumu što su ga najurili.
Savo hvala na pobede nad kurvom i hvala za nekoliko evropskih utakmice gde smo igrali fudbal kakav sam oduvek želeo da pegla Partizan.
Jojićeve fudbalske performanse nikadna nisam nešto posebno voleo ali ako je pred vratima samo mogu da kažem -dobrodošao nazad
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@JasminaT

U toj varijanti da, deca su kluba. U svakoj drugoj, oni nisu pojacanja i igraci za Partizan.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
I meni se cini da bi Suma mogao da ispadne, ali ne treba biti siguran.
Prvo, mozda je Stanoje promenio filozofiju za ovo vreme.
Drugo, setimo se da smo u njegovo vreme cesto igrali u rombu,
Raca zadnji vezni
Neca Tomic desno; Mo na 10; Sale Kapiten levo
Dva u spicu od kojih je se jedan izvlacio na levo kada se branimo.
Isto tako i kasnije sa Zvonetom umesto Mo-a.
Ne bih se zacudio da krenemo sa
Zdjelar
Asano desno, Suma 10, Natko levo
Spic Sadik i Stevanovic.

Zanimljivo je nagadjanje, u svakom slucaju videcemo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Ako sa Miljkovicem i Ninkovicem treba da se "pojacamo" onda jbg.....Miljkon je profesionalac i stvarno dobar timski igrac ali nema kvalitet, Ninkovic ima kvalitet ali nije profesionalac. Sa druge strane Jojic ima potencijal da ovde na nase zadovoljstvo ozivi karijeru ali ovi ostali.....zar nema niko bolji da hoce da dodje i da uprava hoce da plati sta kosta? Da nije na ovog "Zeca" profesor latinskog aludirao - https://www.transfermarkt.com/djuro-zec/profil/spieler/129420 ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top