Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.131
Reaction score
17.815
Локација
U Kinšasi
@Goran Tomić

Vlalukina smo pustili za dz da bismo kupili Pesukica.

Aj sad jos jednom procitaj, pa se onda jos jednom objasni sam sa sobom da li je neko od njih dvojice igrac za Partizan.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Ja sam 85 godiste,pratim fudbal onako da kazem i da znam igrace od recimo svoje 10 -te godine...i iskreno ..ja GOREG desnog beka ne pamtim od Miljkovica!
I ovo je ocigledno neka kombinacija...ne moze slepac da nadjemklub,pa ajde povratak u Partizan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ja se stvarno nadam da je Stanoje malo više pratio fudbal dok se zajebavao po dalekom istoku i radio ne znam ni ja šta nego da nam dovodi desetogodišnji krš koji je pre 10 godina bio krš jer je eto “radio sa njim”.
S obzirom da je najavio bonus igraca u defanzivi male su sanse da to bude Miljkovic. Ja se bar nadam da je to oko Miljkovica ipak nepouzdana vest. Napisase "Uz Stanojevica se vracaju i dva sjajna igraca", a onda u nastavku vesti "jedan od njih je Miljkovic"...stvarno mi deluje kao neka provokacija cigana. Od onih lagarija za Natka ne verujem vise nista dok se ne desi.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Evo u poslednjih pola sata par portala objavilo da Miljkon potpisuje u cetvrtak ili do kraja nedelje :banghead:
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Ako je u opticaju desni bek, koji ispunjava uslove za bonus igrača, onda se kao jedino moguće rješenje izdvaja David Dunđerski iz Spartaka. Jedini koji ima solidno iskustvo za te godine i talenat. Bilo koji drugi igrač je :pop
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kakav bre Miljkon, sta se bre zajebavamo??? Ako su to pojacanja zajebao si se Stanoje, zestoko
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Nadam se da Dundjerski nije taj igrac koji se spominje kao bonus u odbrani, inace nam se crno pise
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Nisam za vraćanje Jojića, a kamoli Miljkovića. Zajebite više sa povratkom igrača koji više nigde ne mogu da igraju. Nismo mi svratište izgubljenih i izrabljenih bivših fudbalera.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
342
Reaction score
1.461
Локација
Novi Sad
Jesti vi nekad gledali Vlalukina? I na kojoj utakmici ste ga gledali? Juniorskoj? Seniorskoj?
Divan momak, odličan fudbaler, iz fine porodice...ali nije za beka...koliko god da su ga i u Teleoptiku i u Metalcu stavljali na tu poziciju...
E sad, ja sam ga poslednji put gledao na utakmici Grafičar - Metalac, ako je od tada uspeo da postane neki super bek, meni je drago i želim mu sve najbolje...
...ali da bude baš bek... :confused-smiley-013:...možda, jednog dana...


Pa čovek kada je igrao onu jednu utakmicu
Samo kažem da ispunjava kriterijume koje je Stanoje danas na konferenciji nabrojao...prvi bih voleo da postoje 2 igrača u21 u klubu (ili da se što pre pronadju), koji svojim kvalitetom zaslužuju mesto u 11 , a ne zbog tog pravila..
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
A-bear-falls-from-a-tree--001.jpg


Velkam tu Partizanmiljko.JPG
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
A kude je Kleo, el Kleo el ladna Morava.
Ako sam preterao krivite "Zaječarac", odo da spavam jebem ti fudbal i ............kao da živim noćnu moru.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Nadam se da je zajebancija, dovede li Miljkona bojim se da ne ode brže nego što je došao...
Sećam se kakve su scene ovde bile kad smo ga zavaljali u Bragu... Mogu da zamislim na šta liči sad sa 30+ :pop
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Samo ne prokleti Miljkovic. Dobar je decko, ali nerovatan anti-talenat i neznalica kakav svet nije video. Pa i ovako mucimo muku sa bekovima,jos kad Miljkon zaigra, nervni slom svaku tekmu- zagarantovano.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top