Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako su novine iz Brage stavile njegovu sliku na naslovnu stranu i napisali srpski Maicon, meni dosta. Mora se ljudima vjerovat'.
Ne brinite uskori cemo preklinjati celavog da ostane.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.209
Reaction score
33.454
Локација
vaginamandibularia

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.458
Локација
Beograd
Samo što sad nije 2010.-a...

Meni je jasno zašto mnogi ovde doživljavaju traume na pomen Miljkovića, ali nije mi jasno kako se u svakom prelaznom roku poneko ,,loži,, na neke naše ,,povratnike,, da ne kažem decu jerbo deca već odavno nisu...

Dakle da ponovim, u fudbalu je najvažniji rezultat, ali zatim dolazi i ono da imaš šta da gledaš na terenu, a ne da doživljavaš mazohističke seanse gledajući neko mučenje sa loptom (i bez nje), pa da se onda krstiš i levom i desnom pitajući se kako je nekima uopšte uspelo da ikada ,,zabodu,, pravi profi ugovor, i šta smo baš mi Bogu zgrešili da se takvi nađu baš kod nas...

Elem, mnogo češće su stranci pokazivali ono ,,nešto,, nego ,,povratnici,, - a ako ništa drugo, za stranca bar ne znam i ne pamtim kakav je ranije bio, ali za poneke od naših se itekako sećam da su bili igračine a da su kao povratnici bili samo blede senke onog svog nekadašnjeg fudbala...
Osim Krstajića koji se vratio mnogo bolji nego što je otišao, ali nas je odmah zatim, kao SD, vratio ,,tri koraka nazad,, spiskajući milione nizašta...

Dakle pustite me sa deljenjem igrača na mlade i stare, strance i domaće, ili ,,našu decu,, i ko zna čiju ,,kopilad,,! Ili znaš ili ne znaš, ko zna zna, a ko ne zna, neće nikad ni znati, teren je jedino merilo!

Ja se svim srcem nadam da se Stanojević neće igrati ni svojim ni ugledom Partizana pa da nam dovodi neke nekadašnje fudbalere na rehabilitaciju ovde, jer nama već poodavno gori pod nogama i želimo mnogo više od toga da budemo neki ,,rehabilitacioni centar,,...
...mi ga smatramo trenerom koji nam budi nadu da će da juri prvo mesto, a ne da se zadovoljava da Partizan bude neka večita ,,prva pratilja,,...
Pa ako nam sudbina bude da do prvog mesta i ne stignemo, onda da bar kažemo da smo se nagledali fudbala, golova, poteza...ne ziherašenja i fudbalskog mazohizma...

Jebo nas Fudbalski savez da nas jebo i srpsko ziheraško shvatanje fudbala gde ti ograničavaju broj igrača kao što su Emeghara, El Munir, Kim, Valiente, Ivanov, onaj Rumun bek i par Slovenaca štopera, Fabrisio, Medo, Žuka, Banjak, Moreira, Boja, Odita, Tavamba, Leonardo, Božinov, Dijarrrrra, Suma, Sadik, Rikardo, Asano...i prosto te teraju da ti igraju oni koji ne treba da igraju u Partizanu...a moraju samo zato što su domaći...

Za one koji imaju primedbu što sam ovde naveo i fudbalere koje smatraju lošima ili neuspešnima u Partizanu, ja sam naveo preko 20 stranaca, pa nek izbacite koga god da vam nije bio po volji, opet ostaje bar 11 dobrih (a stranih) fudbalera...

Ajd sad vi meni navedite 11 ,,povratnika,, koji su bili baš tip-top kada su se vratili da igraju kod nas...?
11 tip-top pojačanja sa domaćih terena?
11 tip-top ,naše dece,, koja su nam donela trofeje, uspehe, radost?

Mislim naravno na neki noviji period naše istorije, i ne kažem da nije bilo odličnih i među povratnicima i među onima sa domaćih terena i među našom decom, ali...zato se u normalnom klubu i pravi normalni tim što ti napraviš ,,miks,, i od svojih igrača, i od kupljenih igrača, i od domaćih, stranaca, dece, staraca, momaka i sve tako redom...

Ujeba nas ovo pravilo o teranju dece u prvi tim (jer decu koja nam valjaju mi odmah ,,zavaljamo preko,, pa više nisu kod nas!), i pravilo o ,,ograničenju stranaca,, (jer su bolji od domaćih igrača), samo još da sami sebe dodatno ne zajebemo odlaskom nekih solidnih igrača zarad dovođenja nekih lošijih od njih...

EDIT:
podseti me PFC nostalgija: Taribo West, pa onda i Žonsa, Washington... : ) pa onda onaj što je lomio našim igračima noge na treningu, itd...
 
  • Like
Reactions: MiM

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Obozavao sam Stanoja kao trenera Partizana, ali sam mrzeo prelazne rokove tada. Na kakve je sve likove pristajao da se dovedu to je bilo strasno, da nismo imali igrace iz mladjih selekcija to bi bio skandal.
Radisa Ilic;
Rankovic, Robi Stevanovic, Kizito, Anderson Marques;
Dejan Babic, Filip Knezevic, David Manga;
Eduardo, Jovancic, Boja, Apija.

Mozda sam nekoga izostavio, mozda se za nekoga ne slazete da je promasaj, ali za vecinu navedenih nemoguce da prilikom dovodjenja nisu znali da ce biti promasaji.
Isto je sada za Miljkovica, radije bih Celavog gledao jos 10 godina.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ocekujte potpis Miljkovica, moguce vec u toku dana
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Jeste bio najgori bek u Partizanu od kada ja pratim nas tim , ali moram priznati da Miletić nije previše daleko od toga.

Ja sam za to da ga pustimo da vidimo da li je nešto naučio a onda da mu "sudimo" , mada isto tako verujem da ako dođe biće tu da pojača konkurenciju a ne kao prvo rešenje. Svakako je njegova plata u ovom trenutku mizerno mala, pa nas ne košta ništa da probamo.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.458
Локација
Beograd
Da ne uvredim nikoga, ali znate kako se kaže ponekad u fudbalu kad nekoga protivnici stalno prolaze: bolje da smo stavii kamen ili panj na taj deo terena, pa bi im on bar malo zasmetao...

E pa tako možda i Stanoje hoće da ,,stavi,, Miljkona na taj deo terena (umesto kamena ili panja) da on tamo bar ,,zasmeta,, protivniku da nas otud stalno probija - i ništa više od toga.
Kao ono kad se u crtanim filmovima pojavi rupa u brani, a lik iz crtaća gurne prst u rupu da zaustavi vodu - nije najbolje rešenje, ali je bar neko...
Dakle Miljkon da ,,zapuši rupu,, na boku i da ne mrda ,,otalen,, nikuda, a ima već neko drugi ko će da loptu prenese napred, daje golove ili ,,centriše,,...on neće sigurno...

A možda je vremenom i (bar u nečemu) napredovao...mada se vremenom brzina i hitrina gube, ali ko bi ga znao, možda je kod njega obrnut slučaj...pa čovek je i ranije bio fenomen, dobra fizička sprema i odsustvo bilo kakve tehnike i smisla za fudbal, a takav kakav je on dođe i do Partizana i do Lige šampiona...

Kakav li je sada...?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ne znam da li je Miljkovic uopste napredovao od onda.
Umeo je on da zatvori pozadi, cesto to nije bilo toliko strasno.
Napred je bio katastrofa, najgori centarsut u istoriji Partizana, ozbiljan manjak fudbalske inteligencije i cesto gubljenje koncentracije sto je rezultovalo ozbiljnim kiksevima (kao igranje rukom u 16m i nebulozni faulovi).
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.245
Reaction score
2.896
Dan ti jebem ako ga pocnemo sa vescu da je Miljkovic potpisao za nas!
I kako se samo setimo takvih igraca...apsolutno nista kvalitetno nema vezano za njega (sto se fudbalskih stvari tice)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Obozavao sam Stanoja kao trenera Partizana, ali sam mrzeo prelazne rokove tada. Na kakve je sve likove pristajao
Radisa Ilic;
Rankovic, Robi Stevanovic, Kizito, Anderson Marques;
Dejan Babic, Filip Knezevic, David Manga;
Eduardo, Jovancic, Boja, Apija.

Jel ovo igra izbaci uljeza? :D Kad je Appiah igrao kod nas? Bez namere da omalovažavam poentu tvog upisa, slažem se da su pojačanja diskutabilna u tom mandatu.

Upravo zato sam napravio paralelu, gledaj bre koga smo doveli sada kada je Savo došao? Sadik, Asano, Natko. Imaš Sumu.

Navikao sam na ozbiljno rasprodavanje i prvi put se dešava da ti imaš jednog aut gde upada Banjak, pritom Savo kaže to je to. Ne branim upravu, Savo ih je amnestirao ali obzirom na sve što sam video od ove ekipe u evropskim okršajima prošle sezone daje mi za pravo da mislim da možemo da se prošetamo u ligi uz ozbiljno nameštanje glave i taktičke discipline.

Par pojačanja dovodi ovu ekipu na još veći nivo tu pre svega mislim na beka, štopera i napadača.

Svima su nam očekivanja od Stanojevića jasna. Upravo mu verujem da će rešiti goruće pozicije i od sledećih priprema preći na neki drugačiji model.

S druge strane, verujem da će neki od ovog kvarteta otići u ovom roku a njihovo mesto popuniti domaći igrač.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.691
Reaction score
4.338
Локација
Brèko, BIH
Obozavao sam Stanoja kao trenera Partizana, ali sam mrzeo prelazne rokove tada. Na kakve je sve likove pristajao da se dovedu to je bilo strasno, da nismo imali igrace iz mladjih selekcija to bi bio skandal.
Radisa Ilic;
Rankovic, Robi Stevanovic, Kizito, Anderson Marques;
Dejan Babic, Filip Knezevic, David Manga;
Eduardo, Jovancic, Boja, Apija.

Mozda sam nekoga izostavio, mozda se za nekoga ne slazete da je promasaj, ali za vecinu navedenih nemoguce da prilikom dovodjenja nisu znali da ce biti promasaji.
Isto je sada za Miljkovica, radije bih Celavog gledao jos 10 godina.
Za većinu igrača se slažem osim:

Eduardo -nije bio loš igrač, mogao je mnogo toga da uradi da kasnije nije bilo
teške povrede.Problem je što smo i mi imali prevelika očekivanja," evo novog Klea" , od početka će da rešeta, pogotovo što je plaćen papreno, a pričalo se da je za Sao Kaetano odigrao u žestokom ritmu sa puno mečeva neposredno pre potpisa sa Partizanom, bez skoro ikakvog odmora
Za Adiju se navodno Stanoje žestoko usprotivio, ali eto uvalili su mu ga,. kao igrač Milana i golgeter SP za mlade
Filip Knežević je došao u leto 2012.-Tumbina akvizicija kao SD i kad je trener bio Vermezović a Stanoje je uveliko bio bivši.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top