Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Čitajući postove ovde sa "željama" članova setim se kakvi su sve talenti igrali za nas! I to minutaža u fulu, sve regularno. Mogla bi se sastaviti takva dva šampionska tima, pa bilo bi uživanje gledati tu utakmicu između njih u Zemunelu :D:pop
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ako ćete diskutovati o mom moralu, imate temu Pitanja, ne spamujte ovdje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stanojević u klubu mora da bude sa nekim sportskim direktorom ( al ne Krstajićem) ako želimo neki pomak u Evropi. Sad već počinjem da sumnjam u one Đurine malverzacije.
Nije problem realno Miljković ako je tu za rotaciju nego princip “radio sam s njim bolje on”.
Sezona 2010
Pojačanja su bila i dobra i loša samo ona koja poznajemo Iliev, Boja, Kamara (igrao protiv nas), Stojković ( igrao često protiv nas), Vukić, Radiša itd.
Ne kažem da su bili prvi na listi, ili da su bile njegove želje, ali vidi se određen obrazac, da ne pominjem pomaganje upravi u oslobađanju od ugovora Klea i Moreire.
I to je moglo da prođe pre 10 godina kada smo bili dominantni kada je domaće tržište bilo kudikamo veće, ali sada možemo samo da ga duvamo bez eksperimentisanja.
Neko će da bude Everton, Sadik, Tavamba neko će da bude Manga ili ko već , ali to ziherašenje može samo da nas dovede u ovim uslovima kad smo državno pastorče na nivo hajduka iz splita.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.357
Reaction score
5.070
Локација
Beograd
Prodas za 500 .000 kupis za 0....dva puta nista je nista!

Ili je možda bolji opis: Igrač (Aleksandar Miljković) čiji je menadžer Fali Ramadani, došao je u klub (Partizan) iz koga je istog dana otišao igrač (Nemanja Miletić), koji je igrao na toj poziciji, u klub (Al-Raed) koji vodi trener (Besnik Hasi) koga zastupa taj isti menadžer (Fali Ramadani).

Ako je jedan dinar ušao u klub možemo da se šutiramo u zadnjicu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Srecno Mileticu u nastavku karijere. Zamenjen je sa isto toliko losim igracem, sto je u ovom trenutku nasa realnost cini mi se..
O Stanoju cu da sudim kada sam sastavi ekipu, to jest kada bude imao ekipu koja moze da isprati njegov trenerski stil.
Nadam se da sada nece odbiti neku od ponuda za prodaju Sume, ako njega uopste neko i trazi.
 
  • Like
Reactions: BiP

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Potpisivanje Miljkovića je potpuno neplanski i glupo. U ovakvim okolnostima, gdje ti je potrebno da imaš U21 igrače u rotaciji, i gdje praktično trebaš imati ili kvalitet ili prospekt, ti dovodiš igrača koji nije ni jedno ni drugo. Uostalom, i da par U21 igrača budu promašaji, lakše ćeš ih se riješiti, nego Miljkovića sa lošim CV-em i 30+ godina. Što kaže Dule, Partizan mora da ima šampionski tim ili da stvara šampionski tim. U fudbalu nije baš isto, ali može se djelomično povezati princip bar.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Pa zar Iliev nije vise zaduzen za transfere?
Mislim ok, nije zvanicno SD. Ali valjda radi jos u klubu, cim se slika?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ooooooo jebem mu misa....pa gori ste od cigana (ako je to uopste moguce)....

'ajmo ponovo :
Imamo 5 stranaca. 5 (pet)....a mogu da igraju 4. nemamo taj luksuz k'o cigani da nama brdo stranaca sedi na tribinama.
Jedan mora da se 'ladi svako kolo.
E sad kad to vec znate, vi ste zapeli za stranca na poziciji desnog beka. Super...Koju dvojicu da prebacimo na tribine, jer bi smo u toj vasoj varijanti imali 6 stranaca, s'tim sto desni bek, stranac, i Banjak moraju u startnih 11 !!!??? Natka i Sumu ? Asana i Sumu ? Koga ?

Pa na sve ovo dodajte i pravilo o dva igraca U21....

E sad sastavite tim. Bas me interesuje startnih 11, po vasoj zelji.

Plus. Miljkovic je doveden za dzabe, da bude rezerva. Sta tu ima lose ?
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ooooooo jebem mu misa....pa gori ste od cigana (ako je to uopste moguce)....

'ajmo ponovo :
Imamo 5 stranaca. 5 (pet)....a mogu da igraju 4. nemamo taj luksuz k'o cigani da nama brdo stranaca sedi na tribinama.
Jedan mora da se 'ladi svako kolo.
E sad kad to vec znate, vi ste zapeli za stranca na poziciji desnog beka. Super...Koju dvojicu da prebacimo na tribine, jer bi smo u toj vasoj varijanti imali 6 stranaca, s'tim sto desni bek, stranac, i Banjak moraju u startnih 11 !!!??? Natka i Sumu ? Asana i Sumu ? Koga ?

Pa na sve ovo dodajte i pravilo o dva igraca U21....

E sad sastavite tim. Bas me interesuje startnih 11, po vasoj zelji.

Plus. Miljkovic je doveden za dzabe, da bude rezerva. Sta tu ima lose ?
na osnovu cega mislis da je miljkovic doveden da bude rezerva...i to sto je za dzabe svakako nije opravdanje dovesti jednog od najgorih igraca u istoriji kluba kome smo jedva cekali da vidimo ledja....oni da su hteli startnog beka doveli bi boraniju ,a ovako jedino moze plan da im bude taj vlaukin klinac da uci od miljkovica...verujem da ce to na dobro da izadje ;)
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Vala nije ni cudo sto nemamo ponekad j srece koliko se evo recimo ovde na forumu hetjuje i pljuje svaki potez i uprave i trenera, svaka objava, svaki igrac koji dolazi ili odlazi. Stanite malo, da vidimo prvo kakvi ce rezultati biti pa cemo onda ako treba da osudimo. Mozda Miljkovic i da bude prva opcija na desnom beku a mislim da nece demantuje sve nas ovde na forumu i pokaze se kao bolje resenje nego Miletic. Videcemo koga cemo dovesti jos u narednima danima. Uostalom ne bi Stanoje da ne veruje u ono sto radi takve poteze i povlacio, ako se ispostavi da smo mi u pravu onda je sam kriv ko ga sisa ali dajmo podrsku barem igracima, gori smo od cigana. Sreca treba da se zasluzi, bolje Miljkovica da gledam koji je crno-belo dete pa kakav god da je igrac nego da dovode neke cigansture. Kod Stanojevica se igra tvrdji fudbal, odbrana je tvrdja u odnosu na kod Milosevica, samo polako, vreme ce polazati sve.
 
  • Like
Reactions: Dzo

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Nema ništa za džabe.Od tih koje dovedemo kao za dzabe(čitaj "samo" za platu) najviše najebemo.Neko mladji da uči od Miljka? Može, ali jedino ovako:
Dečko gledaj šta radi Miljko. Jel vidiš? E tako ne treba nego sve naopako.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Odgledao sam intervju sa njim. Decko je stvarno korektan i dobar, to se vidi. Mozda sam malo i preterao sa kritikama, sad mi je i zao.
Ali, da je loš bio, jeste. I prvi se nadam da ce odigrati sada bolje. Sada kad smo prodali celavog, cenim da ce neki u21 da bude startni bek a Miljkon backup
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top