Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.491
Reaction score
23.090
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Vidim da se veliki deo replike usresredio na deo gde sam ga nazvao "bivši igrač"
I to u rečenici "naš bivši igrač koji je na mestu SD doveo imena koja smo lepo zaradili,igrali i kojima bi trebalo da zaradimo."
Čemu iživljavanje na tom delu moje rečenice?
Fer je da se citira deo koji smeta pa da se diskutuje.
Ali u ovom slučaju ne bi imalo smisla.Čemu onda grananje nepotrebno u tom pravcu.

Video sam u par postova iznad da se pominje "bivši igrač", zato sam i napisao da moj post nema veze s Ilievom, tj. s ovom raspravom oko Ilieva.

To se često povlači po forumu, pa je za kojekakve debile pisano naš "bivši igrač", ili za majmuna ožegola "naš igrač", u kurcu naš.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Meni je Ilive izuzetno drag lik. Imao je glupave izjave ali samo kada je bio isprovociran. Tj. trpeo je konstantne uvrede pa je dočeo da uzvrati, što se naravno ne radi. To što voli da se cepi po nosu mi uopšte ne smeta, čak mi je čudno da mu se to prebacuje stalno, kao da je ovo forum bezgrešnih mudraca a ustvari na svakoj drugoj temi vređanje što među sobom što vređanje igrača. Polazim od sebe. Možda ne pišem pogrdno ali dovoljno je što pomislim da izgovorim najgore psovke za ˝nekog˝ igrača i sad ja kao treba da se šlogiram što Ivica vuče lajne. A i to je neko pustio priču jer je lik pogubljen a zjaka je bio i kao igrač, sa onom ludom glavom a realno niko provereno ne zna. Ako troši belo, njegova stvar. Više mi smeta ˝Bela ciganka˝ kod Vazure sa zvučnika nego Ivicini gresi.
To da li šteti ugledu kluba bi bilo istinito da ovo nije Srbija i da svako ima odgovornost za svoje postupke. Kod nas ministar preko mleka truje celu Srbiju pa ne podnese ostavku. U drugim državama cela Vlada padne, kod nas dobiju novi mandat.

Igrači koje je dovodio su bili top za ono što možemo da priuštimu. Svakako da je imao promašaja ali ko nije. Jedino što mi smeta je to što je on šatro ex-SD. Dajte mu lepo zvanje kad znamo svi da je on i dalje u fotelji.
Ivan Tomić i Ivica Iliev su maherski radili kao sportski direktori.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Iliev je intelektualano nevin, to je valjda svima jasno

Nije los, ne radi los posao, samo mu ne treba dati da istupa u javnost
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Više puta sam ovde ponavljao, da su mu date odresene ruke u radu i normalan budžet, sjajan posao bi obavljao. I ovako je radio odličan posao i za razliku od svih drugih, videla se logika u dovodjenju igrača (uglavnom), ubadali se i domaći epizodisti, eksperimentisalo sa mladim strancima poput Gogue i Solomona, koji nisu bili nelogicni pokušaji.

Njegov je problem impulsivnost i nedostatak takta. Nije mogao da obuzda temperament i talasao u medijima i izjavama.
Ako bi se to ostavilo po strani, i da mu je na vreme to bilo zabranjeno, bio bi bez mrlje na svom imenu najbolji sd.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.898
Reaction score
25.598
Локација
ante portas
Više puta sam ovde ponavljao, da su mu date odresene ruke u radu i normalan budžet, sjajan posao bi obavljao. I ovako je radio odličan posao i za razliku od svih drugih, videla se logika u dovodjenju igrača (uglavnom), ubadali se i domaći epizodisti, eksperimentisalo sa mladim strancima poput Gogue i Solomona, koji nisu bili nelogicni pokušaji.

Njegov je problem impulsivnost i nedostatak takta. Nije mogao da obuzda temperament i talasao u medijima i izjavama.
Ako bi se to ostavilo po strani, i da mu je na vreme to bilo zabranjeno, bio bi bez mrlje na svom imenu najbolji sd.

Vraćajte se na temu da ne bi pali poeni :D
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
670
Reaction score
4.445
Локација
Kosovska Mitrovica
Ivica Iliev je bio odličan fudbaler.
Pobogu bio je deo generacije koja nas je uvela u LŠ i to njegovim pogotkom.
Pa zar da bude nazivan od strane naših navijača narkoman jer ima funkciju u FK Partizan.
Pa i da se samo drogira u Zemunelu i da mu je u togu perceptivnih obmana ukazala Baba Vanga da dovede
Marka Nikolića
Sadika
Evertona
Leonarda
Sumu
Natka
Rikarda
Tavambu
Djurdjevića
Pa jebem mu život kolikogod da je imao promašaja valjda je u ovim imenima zaslužio da ga makar ne moraju zvati narkomanom.
Pa šta rade ostali za Partizan?
Šta rade ovi što primaju plate ...sviraju kurcu .Šta rade ostale legende Partizana -podržavaju Vučića.
A iliev narkoman?!
Ma daj...

Zaboravih Asana
Ne zelim na bilo koji nacin da umanjujem Ivicin uspeh, pa i zasluge.
Ali.. Evertona i Tavambu, doveo je Cakar. Djurdjevica je doveo Nikolic. Djurdjevic recimo, nikad ne bi dosao u Partizan da nije bilo celavog. Natka je doveo Tosic. I Leonarda je doveo Tomic.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ok možda . Možda ti znaš nešto što je ispričao Čakar I Tomić što ja nisam pročitao. Ali svakako nije ok ni voditi diskusiju Ožegović je doveo Iliev a Djurdjevića Nikolić
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261
U drugom mandatu je, na opste zaprepascenje bio fenomenalan, i u poredjenju sa drugima - secam se da je izjavio nesto u fazonu - da odlazi, delom i da ostane utisak kakav jeste iz njegove poslednje sezone. Za razliku od nekih koji bi se verovatno vukli tu godinama bez ikakvog ucinka.
Za ovaj deo baš i ne delim mišljenje. Sećam se da je to bio njegov razlog (iz poslednjeg intervjua) za odlazak. Ali se isto tako sećam da mu Wisla ponudila dosta bolje uslove i ugovor na (čini mi se) dve godine. On je pre svega otišao zbog love, kao i svaki naš bivši igrač - osim možda Saleta Ilića.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.505
@mrzim_sve
Pisi cesce stipso jedna :D
Napisao si jedan post, i pokrenuo lavinu na tri strane za svega nekoliko sati :D
Nevezano sto se za konkretnu stvar ne slazem sa tobom, iako smo skoro pa u svemu, u potpunosti istomisljenici.
Bez zezanja, pisi cesce, nije da nema tema i razloga. :)
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Onda ni profu da ne nazivamo debelim gej pedofilom ? Iliev je narkoman koji ne bi imao za drogu da ne radi za par hiljada € platu u Partizanu.
Dokle god im je fotelja i platica bitnija od obraza i morala moraju se stvari nazivati svojim pravim imenom.
: ne radi za platu u Partizanu poodavno, napravio biznis sa espresso kafom pre pozcije u Partizanu..

porediti bivseg igraca koji je davao golove u evropi i na derbijima, koji je osvajao titule i kupove sa klubom i debeloh pravnika gej orijentacije je malo reci ciganski.
Everton Leonardo Djurdjevic Valjente Rikardo Tawamba Suma Sadik su sve indijanci..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Meni ne smeta što Iliev šiba. To je njegova privatna stvar. I mislim da to ne utiče na njegov rad, možda može i da pomogne :D

ALI, niko ne sme da naziva navijače (a tu je gađao nas forumaše uglavnom) miševima.
A i ova lupetanja po novinama isto nisu nešto što je u duhu Partizana (ako se duvamo da smo drugačiji).

I opet, jel dao otkaz ili radi i prima platu i dalje?

I po čemu je najbolji SD? Zbog jedne prodaje od 10 miliona, koja se desila zbog neuspele prodaje za 5 miliona???????

3 sezone sa 20+ bodova zaostatka. Meni to nisu nikakvi uspesi. Da je Ivan Tomić kupovao igrače za 1.75 miliona, 1.65 miliona, 1 milion itd... Ko zna šta bi sve bilo, recimo.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ALI, niko ne sme da naziva navijače (a tu je gađao nas forumaše uglavnom) miševima.?

I po čemu je najbolji SD? Zbog jedne prodaje od 10 miliona, koja se desila zbog neuspele prodaje za 5 miliona???????

i Savo rece da ogromna vecina ljudi ne poznaje fudbal bas ni malo - i u pravu je.
Ovde na forumu koga ne mrzi moze da se prelistaju komentari i za Leonarda i za Djurdjevica i za Marka Nikolica i za sve gorenavedene igrace koje je doveo, sto samo ukazuje na to da su i Savo i Ivica i svako ko je prismrdeo profesionalnom fudbalu drugi nivo u odnosu na ogromnu vecinu od 7000000 selektora.
Najbolji SD je po kvalitetu igraca koje je doveo u svom mandatu.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Kad on može nas da naziva miševima, što njega nebi i mi nazivali narkoman ili tako nešto. Sam je sebi to napravio raznim ispadima na konferencijama i sličnim stvarima. Niko ne spori da zna da nađe dobrog stranca, ali bi morao da obrati pažnju šta priča i kako se ponaša.
Zato sto on to kaze javno,a misevi iza nicka na forumu...pametnom dovoljno
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.290
Локација
U pizdi materini
@Nikola_G Kad pomenu ovu neuspelu za 5m, setim se da sam se pre neko veče isčuđavao da je Milenković prodat za upravo tu sumu. Naletim na neki video najveći tranferi FKP i vidim da je Savić otišao za 12m ( u vreme prodaje mnogo manja cifra se pominjala mislim da je mutavi Đura bio predsednik) i onda Milenković 5m.

Ko je se pitao za transfer Milenkovića ?
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Pa šta rade ostali za Partizan?
Šta rade ovi što primaju plate ...sviraju kurcu .Šta rade ostale legende Partizana -podržavaju Vučića.
A iliev narkoman?!
Ma daj...

Мени је у сећању Илиевова изјава где и он подржава и хвали вођу. Праштај(те) ако сам помешао.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top