Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Ја знам за једног Ивицу Илиева, сјајног играча, ексцентрика, одличног СД-а, антипатичног кад проговори, а Илијев, кога многи спомињу на форуму, нема везе са Партизаном. Научите више како нам се зову (бивши) играчи...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
IliJev to je sigurno neki bugarski fudbaler.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Ko se od nas,vas,nije u zivotu pukao po nosu,crtao lajnice?Postali moralni cistunci?Svakog opljunuti sa nicka na forumu?pa sta si nego mis?
Nevezano,nije meni Ivica ni rod ni pomozi Bog,generalno govorim...
Njemu Hvala za onu jesen '98.kad Sam dosao pobegao,odakle Sam dosao na revans sa Lacijom,Hvala mu za mnogo sta,Hvala mu za "Sale,'ajmo jos jednom",za skolovanje karleuse...Hvala mu I za strance koje je dovodio...
Mozda nije bas legenda PFC,ali je tako ciganski ovo pljuvanje I etiketiranje...
Ne navlacim nikome ni poene ni banove,Kad hocu navucem ga sebi sa nedelju na sest meseci...
Postovanje?Sta to bese?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Njemu Hvala za onu jesen '98.kad Sam dosao pobegao,odakle Sam dosao na revans sa Lacijom...

To mi je jedan od tezih poraza, jer sam vec mastao o finalu KPK, sa Celsijem ili Stutgartom.
Da je igrao od starta, umesto onog balvana Gorana Obradovic, ko zna sta bi bilo. I Bjekovic junior. Hladno bilo na stadionu, novembar, vatra u srcu, ja prvi put na severu JNA-cudan osecaj, gol Krstajica koji mi je i dalje pred ocima...ehhh...ustaj srpska nacijo, da karamo lacio...
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@opelnac
Gol,I drhtanje stadiona nikad ponovljeno...
Kartu cuvam :) nisam neki kolekcionar,ali mi je jako draga...Tesko pao poraz,bili u najmanju ruku ravnopravni sa strasnim Lacijom...Uz ciganisanje sadasnjeg trenera kurve... Ja popio kazne jbg,tri me dana nije bilo na duznosti...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Jel beše kup pobednika kupova preteča uefa kupa?
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
1 0,ceka se poluvreme...Usrani penal,Salas...Promasili smo Boga Oca te veceri...Nase evropske price @Stojance,pa hbg...od sjaja do ocaja...ja ih pamtim od sredine osamdesetih,Seltik,Groningen,hbeni Inter Koji je demoliran na JNA....Sve je to PARTIZAN...Najbolji protiv najjacih,useremo na " lako cemo"...Real 2003...Sporting pre toga...Prica koliko hoces...Mozda za drugi temu,ali...Postujmo I te poraze,velikih su,nasi...Tako Grobarski....
@Vlad ....Ne...Da li si ozbiljan sa ovim pitanjem?
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
1 0,ceka se poluvreme...Usrani penal,Salas...Promasili smo Boga Oca te veceri...Nase evropske price @Stojance,pa hbg...od sjaja do ocaja...ja ih pamtim od sredine osamdesetih,Seltik,Groningen,hbeni Inter Koji je demoliran na JNA....Sve je to PARTIZAN...Najbolji protiv najjacih,useremo na " lako cemo"...Real 2003...Sporting pre toga...Prica koliko hoces...Mozda za drugi temu,ali...Postujmo I te poraze,velikih su,nasi...Tako Grobarski....
@Vlad ....Ne...Da li si ozbiljan sa ovim pitanjem?
Sve ok. Mala zabuna oko evropskih klupskih takmičenja. Mlađa sam generacija tako da praštajte.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Zanimljivo je za nekog ko I'ma nalog 8 godina da kaze da je mladja generacija uz potpitanja koja su cista provokacija,trolovanje,u vezi evropskih takmicenja uz konstataciju da je Ilijev neki bugarski fudbaler...Nije moje da sudim,ali fujjjjj...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Djole ne uzbudjuj se mnogo da ne bi otiso po pivo, leto i dalje traje :D

Maestro vas upozorio, tema.. sledeci postovi koji su van teme, poeni.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Čovek bez srama priča o budućim uspešinim prodajama.
Treba da se radujemo?
Pa za pola para se zna gde će završiti.
Koga ti bre zajebavaš Ivice?

Zašto ne pričaš o dovođenju nekih dobrih igrača?
Šta mi imamo od vaših prodaja?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Vala bas...to i mene zanima....sta oni planiraju da urade sa tim parama...osim da zakrpimo dug koji ce na kraju verovatno nekako i dalje da bude prisutan uprkos svemu.
Imamo bas dobre ponude, cije visine mnogo zavise od kvalifikacija za LE.

a da su tompusi skupi skupi su, a da je Ilijev najbolji SD svih vremena u Partizanu, najbolji je.

Jel ukupna cifra manje od 28 miliona ili veca ? Posto se pominjalo kroz medije da za Stevanovica nude 13, a da Sadik moze da ode i za 15......to je ozbiljan novac za nas ali je glavno pitanje sta ce se uraditi sa njim.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top