Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Obradovic dvije godine nije igrao fudbal, pitanje je da li ce uopste ponovo i zaigrati.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
343
Reaction score
1.461
Локација
Novi Sad
Dovodi se Ožegović kojeg bi do dolaska 99% navijača Partizana pljunulo u lice na ulici, pušta se Rajković na Teleoptik da trenira mesecima, da bi nas ohladio najlaganije kad je trebao ugovor da se potpiše, dovodi se Miljković, ovu panjinu Obradovića zovu brat bratu 5.put nakon što je 4 puta odbio da se vrati....DOKLE BRE VIŠE PIŠANJE PO NAVIJAČIMA PARTIZANA???
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Jebe nas pravilo od 4 stranca.
Mnogi igraci ne zele da se vrate u mulj srpske lige.

Ja verujem da bi se neki od njih vratili u Partizan, ali liga koju, pogotovu u ovim vremenima, igra Partizan je za izbegavanje. Kao i stanje u srpskom drustvu generalno.
Ne idu dzabe 30 hiljada ljudi svake godine preko. A nisu fudbaleri.

Moguce je i da sami igraci srpskog porekla, znajuci za ogranicenje stranaca i to koliko nam gori pod nogama trazi vece i bolje uslove za sebe. To je legitimno, nije grobarski, ali svedocimo smo nasih ovekovecenih grobarskih legendi i njihovog trenutnog pogleda na stanje u srpskom fudbalu, tako da ne smemo da ocekujemo vise od drugih nekih.

U sustini ovo pravilo nije smelo da prodje, a da se nije cuo glas iz nas uprave. Sad je mozda i kasno. I to sa sve najboljim namerama uprave, a u to najblaze receno sumnjam. Da ne kazem da su tu na zadatku, koji je skroz kontra od toga.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Moram da kažem da čestitam Obradoviću na iskrenosti. Odbio je jer ne može da igra onako kako bismo svi očekivali od njega. Pošteno, nisam u stanju, ne trebam vam ovakav. Tuga je što smo svi mi to znali a Stanojević je želeo da ga vrati. Neshvatljivo zaista.

Neko je Obradović a neko Miljković. :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Jebe nas pravilo od 4 stranca.
Mnogi igraci ne zele da se vrate u mulj srpske lige.

Ja verujem da bi se neki od njih vratili u Partizan, ali liga koju, pogotovu u ovim vremenima, igra Partizan je za izbegavanje. Kao i stanje u srpskom drustvu generalno.
Ne idu dzabe 30 hiljada ljudi svake godine preko. A nisu fudbaleri.

Moguce je i da sami igraci srpskog porekla, znajuci za ogranicenje stranaca i to koliko nam gori pod nogama trazi vece i bolje uslove za sebe. To je legitimno, nije grobarski, ali svedocimo smo nasih ovekovecenih grobarskih legendi i njihovog trenutnog pogleda na stanje u srpskom fudbalu, tako da ne smemo da ocekujemo vise od drugih nekih.

U sustini ovo pravilo nije smelo da prodje, a da se nije cuo glas iz nas uprave. Sad je mozda i kasno. I to sa sve najboljim namerama uprave, a u to najblaze receno sumnjam. Da ne kazem da su tu na zadatku, koji je skroz kontra od toga.
Cigani imaju 7 stranaca i zamislite sad ako su propisi u nasoj ligi takvi da mogu 1 dan (ili manje) pred kraj prelaznog roka da povecaju broj stranaca na 8 ? To bi mi sigurno bio jedan od keceva u rukavu sada ili u buducnosti. Nisu im dovoljne ni sudije, ni sklanjalice, ni pumpanje para....kontrolisu i pravila i raspored lige jer i tu vide opasnost od nas da eventualnim povecanjem brojem stranaca mi budemo jos jaci jer imamo sportski centar u kome se svi osecaju ugodno, motivisano da rade i stranac i bilo koji igrac kad dodje kod nas mnogo mu je lakse da se prilagodi nego kad ode tamo u njihovu ergelu. SC Teleoptik je DNK i temelj Partizana, nesto sto i mnogo bogatiji klubovi od nas nemaju. Jos da je ova nasa divna uprava ispunila obecanje pa izgradila internat i tu bi prednost dobili....a koja bi jos dodatna prednost bila za nas da sada imamo stadion koji zaradjuje novac cele godine....e iz istog razloga iz kog se sprecila izgradnja stadiona verujem da se sada sprecava i izgradnja internata.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Jbg, ciganska je drzava, sto ne amnestira u potpunosti nase konvertite. Ja sam i napisao da su na zadatku da budemo iza njih. Samo to sto je bez reci proslo ovo o 4 stranca dovoljno govori. A ima milion primera nazalost.

Znaci cigani imaju kes u neogranicenim kolicinama, savez, medije i na sve to jos i nasu upravu koja ce da im izadje u susret.

Ali mi sebi ne mozemo da priustimo 7 stranaca. Treba to placati. Mi nemamo drzavni bankomat ili neko drvo iza stadiona na kome rastu pare.

Dok je ova situacija, oni mogu da nas karaju kako hoce. Jer je i noz i pogaca u njihovim rukama. Mi ne mozemo preventivno da kupimo jos 3 stranca i da se nadamo promeni pravila. Kad bi imali insajdere i ljude koji stvarno guraju za Partizan(a tada bismo imali i insajdere) onda bi znali sta goveda pripremaju, pa bi smo mogli i mi da spremimo odgovor. Ovako uvek igramo po njihovim pravilima i samim tim kaskamo za njima, jer nam nije ista startna pozicija, a mi nismo nesto ni spremni da se zajurimo do kraja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
“Obradović je, navodno, svestan da je u poslednje vreme često kuburio sa povredama i da samim tim verovatno ne bi na željeni način mogao da odgovori obavezama”

U brzini sam procitao vest, tj. samo taj deo koji sam prokomentarisao. Ako je ovo razlog, onda mu svaka cast na iskrenosti, i izvinjavam se na gresci.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Nisam pljuvao kad se Miljkovic vratio, niti cu bilo koji potez Stanojevica pljuvati jer je covek tek dosao i tek treba da se vide rezultati. Ali ne mogu da shvatim da je na kraju ispalo da smo hteli Obradovica iako nije spreman. Njemu svaka cast na iskrenosti, to je nesto kao Milan Macvan u kosarci sto je uradio. Problem je u tome sto smo hteli da popunjavamo rupe u timu igracem koji nije spreman, a koji nije dosao samo jer je on sam ispao iskren. Zivote lutalico. A mozda i ovo sve vreme sto su pisali za Obradovica da ga zeli Partizan i nije bilo istina, mozda i novinari samo laprdaju.
 
  • Like
Reactions: BaX
Статус
Затворена за писање одговора.
Top