Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.954
Reaction score
25.916
Локација
ante portas

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Brate ne u tom smislu, nego prelazni rok traje jos par dana, kako ce da skautiraju te igrace i da ih dovedu kroz par dana. Mogu da dovedu nekoga kao Miljkovica, igrace koje niko drugi nece. Ako ce takve igrace dovoditi da se uigravaju onda ni ne moraju. Zato kazem sumnjam da su oni uopste pratili trziste i da nisu ni sagledali opciju da mozemo da ispadnemo iz Evrope. Nas strucni stab i uprava odavno ne posluje profesionalno. Probaj da razumes sta sam hteo da kazem pa se onda smej.
Niko nije spomenuo da moramo 15 igrača promijeniti za ovih nekoliko dana, nego 2-3 dovesti, dvojice-trojice se riješiti. Tu je i zimski rok za ostale rezove.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Vidim da Sadik ne igra sutra. Sve najbolje majstore. Kapiram da je to to. Ostaje nam da vidimo šta će biti do 5.10. Nadam se ne Ožegović iako se uklapa u free transfer filozofiju :D

U slučaju da je 7,5 miliona, mi smo onda na 12,5 miliona minusa. Pošto sam ekonomski potkovan iskustvom i edukovan, odmah da vam kažem da se ne zamarate ovim minusima. Ti možeš da posluješ i sa većim minusom sve dok imaš prilive. Minus koriste kao opravdanje za prodaje.

Iskreno, Štulića ubaci Stanoje. Neka njega i Markovića kao glavnih gore. Ne očekujem da će naći zamenu za Sadika. Nama će dosta zavisiti od zimskog roka, ali ukoliko ne pridjemo na 3 boda ovi neće invastirati. Zato je sve i sumorno. Ovu upravu čita svako ko zna da množi i sabira.

Šta nama ostaje? Pa da volimo ovaj klub. Nemamo drugi. Dao sam predlog da se izadje sa saopštenjem ovog jezgra iskrene Partizanštine i da se obratimo javnosti koliko god to nekima smešno zvučalo. Postali smo Hajduk Split sa ovom upravom.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Niko nije spomenuo da moramo 15 igrača promijeniti za ovih nekoliko dana, nego 2-3 dovesti, dvojice-trojice se riješiti. Tu je i zimski rok za ostale rezove.
Daj Boze brate moj da ako prodaju nekoga da dovedu kvalitetne zamene. Mene samo plasi da oni ni nemaju neke specijalne zamene na oku za fudbalere za koje imaju nameru da ih prodaju, to sam ja mislio, jer kvalitetne fudbalere treba skautirati, gledati i analizirati duze vreme a ne odjednom, to mene plasi. Al aj da verujem da su na sve bili spremni. A ovako pored ovih fudbalera sto su najvise na ceni koje zele da prodaju da bismo preziveli, ima tu jos fudbalera za koje ne vidim nikakvu poentu, treba se onda resiti Matica, mozda vratiti iz Spartaka Nikolica, i davati ponekad priliku Stulicu za kojeg mislim da nece dati manji doprinos na terenu od Matica. Onda ne vidim poentu tog Lalatovica, bzvz dobija platu, bolje onda to sto dajemo Lalatovicu dati Sumi ili Natku da jos vecu motivaciju dobiju u nasoj njiva ligi. Smiljanica ajde neka, moze da udje kao neka zamena u nasoj ligi a i grobarcina je pa treba mu se i oduziti. Pesukica raskinuti ugovor. Nije mi jasno onaj Vujacic kako nikako ne dobija priliku, msm da i nije toliko los, njega ostaviti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Daj Boze brate moj da ako prodaju nekoga da dovedu kvalitetne zamene. Mene samo plasi da oni ni nemaju neke specijalne zamene na oku za fudbalere za koje imaju nameru da ih prodaju, to sam ja mislio, jer kvalitetne fudbalere treba skautirati, gledati i analizirati duze vreme a ne odjednom, to mene plasi. Al aj da verujem da su na sve bili spremni. A ovako pored ovih fudbalera sto su najvise na ceni koje zele da prodaju da bismo preziveli, ima tu jos fudbalera za koje ne vidim nikakvu poentu, treba se onda resiti Matica, mozda vratiti iz Spartaka Nikolica, i davati ponekad priliku Stulicu za kojeg mislim da nece dati manji doprinos na terenu od Matica. Onda ne vidim poentu tog Lalatovica, bzvz dobija platu, bolje onda to sto dajemo Lalatovicu dati Sumi ili Natku da jos vecu motivaciju dobiju u nasoj njiva ligi. Smiljanica ajde neka, moze da udje kao neka zamena u nasoj ligi a i grobarcina je pa treba mu se i oduziti. Pesukica raskinuti ugovor. Nije mi jasno onaj Vujacic kako nikako ne dobija priliku, msm da i nije toliko los, njega ostaviti.

Pa mislim da ne treba da ocekujemo umesto Sadika neko strano ime s obzirom da imamo visak stranaca (osim ako jos nekog stranca ne prodamo) i da su domaci igraci zahvalniji po pitanju plata. Skuletic mozda.....s obzirom da nema jak ugovor koliko vidim...mozda i Nikolic. Bicemo slabiji definitivno i sto rece kolega iznad verovatno vise nece biti toliki jaz u kvalitetu defanzive i ostatka tima....
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.455
Reaction score
5.779
Локација
beograd
Dal iko normalan veruje da smo za sadika mogli da uzmemo vise od ovih 7.5 miliona?!
Ovo je odličan potez kluba i veliko hvala bivsem treneru savi
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
E daj Boze da tako bude. Da ako prodamo sadika i stevanovica, odmah sutradan da dovedemo odlicne zamene od par miliona. To je trenutno za Partizan naucna fantastika. Uostalom nemam pojma zasto bismo odustali od titule. Okej ciganima se svi sklanjaju, na nama je da pobedjujemo sve redom pa bude kako bude. U zdravlje
mi ne moramo da dajemo velike pare za nova pojacanja..dovoljno je samo da ivica nasminka nos i pronadje nekoga kao sto je gomes,tavamba,sadik...za male pare ili pozajmica sa pravo otkupa i da se nadamo da ce ubosti...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.894
Vratio bih Nikolića odmah. Na kub bolji od Matića
Iste sekunde bih ga vratio!
Sadik odlazi nazalost,to je gotova stvar,mogu makar dobrog stranog napadaca da dovedu i da vrate Nikolica,za ovo blato ne treba vise od toga. To je sto se napada tice. Lepo bi bilo jos krilo i neki veznjak,ali iskreno ne bi se cudio i da nikoga ne dovedu.
Prosto ne mogu da me iznenade negativno vise nikako.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Dal iko normalan veruje da smo za sadika mogli da uzmemo vise od ovih 7.5 miliona?!
Ovo je odličan potez kluba i veliko hvala bivsem treneru savi
"Dal iko normalan veruje da smo za Sadika (sa velikim "S". Ne samo zbog gramatike), mogli da dobijemo više od ovih 7.5 miliona?! "
Evo da se javim kao neko po tebi" nenormalan", ko je verovao. Ko još uvek veruje. I ubedjen je u to da Sadik vredi više od pomenute cifre. Kao i što sam uverenja da je ta cifra od 7.5m. Samo jedan od spinova i nista vise od toga.
Sadik, Suma, Asano, Natko..
Cigani mogu kao na traci da prodefiluju ne 4, vec 44 stranaca. Pa neće ubosti nikog nalik prethodno nabrojanima.
Nažalost, znam da će neko pre, neko kasnije. Svi prethodno nabrojani biti prodani.
Al, da ja lično gotivim svakog od ovih stranaca u Partizanu, to je neupitno.
U jednom od svojih prethodnih komentara, napisao sam da bi Sumi ponudio doživotni ugovor.
Ništa manje mišljenje nemam ni o ostalima. Tako i o Sadiku.
Toliko pljuvan, dočekan na nož (Ne kažem da na početku nije davao osnova za sumnju u njegove kvalitete). Sadik je danas. Najbolji špic.. Ne samo u ovoj Ping Pong ligi. Već i jedan od najboljih napadača Evrope u svom uzrastu. Neko ko daleko premašuje vrednost te cifre od 7.5m.
I da.. Potpisujem da sam "nenormalan". Ukoliko se to tako definiše neko ko je sličnog stanovišta kao ja.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Normalno nema nikakvih kontraverzi.
Samo što je trebao da dođe kada je dolazio u vojvodinu, grobarčina sa velikim G Cure je želeo da dođe kod nas, ali Bajatović je demonstrirao silu sa koferom novca. Pa je došao naknadno.
Iz poštovanja prema Curetu neću napisati ništa loše za Matića nikad.
A pomenuo sam ga u kontekstu da kada je dolazio postojala je ozbiljna mogućnost da Sadik ode pa iz te priče znam.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Pa mozda planiraju da dovedu boljeg od Sadika.... Osimhena...posto Lukaku ima preveliku platu..mada ja sma zadovoljan i ako dovedu adekvatnu zamenu...
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Pavlovic 10M - Banjak 0
Miletic 0.5M - Milkovic 0
Ivanovic 0 - ?
( Sadik 7.5+M - ? )
( Stevanovic 12+M - ? )
(Banjak-Ivanovic , prakticno razmena, 0.5M za 0.5M)

Zaradjeno 10.5M - ulozeno 0.5M.....posledica=Sarloa i kurcobolja
Potencijalna zarada do kraja prelaznog roka jos dodatnih 19+M....posledica= ?
Do kraja prelaznog roka jos 7 dana....
Derbi odmah nakon reprezentativne pauze....12 dana od zavrsetka prelaznog roka.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top