Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Mondo "piskara" da je i Man City zainteresovan za Fiću Stevanovića. Najjaci im je zaključak:
Glavom sam u Partizanu", rekao je Stevanović za današnji "Žurnal", a u međuvremnu je "Sport Klub" objavio vest da je za supertalentovanog igrača crno-belih zainteresovan Mančester siti koji juri talente širom sveta.
Pazi Boga ti, jure talente širom sveta, pa na osnovu toga donose zaključak da su zainteresovani i za Fiću...
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Radujem se dolasku Holendera, konačno neki dobar potez ove očajne uprave. Odavno nisam bio siguran sa nekim pojačanjem da će zaista biti pojačanje kao što sam sada. Filip Holender je kvalitetan ofanzivni igrač.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Makar je dosao covek na predstavljanje u crnoj majici.
Kakvih odevnih kombinacija je ranije bilo ovo je jos korak u napred.

Ne znam koliko ce se krila naigrati, ali u spicu gori od Matica sigurno nece biti.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.913
Reaction score
25.620
Локација
ante portas

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Ta pozajmica bi nam se isplatila ako bi imali mogucnost da ga otkupimo na kraju za ne vise od par stotina hiljada evra ali ako nam uskrate tu mogucnost ili ako udare previsoku otkupninu mislim da nam ne ide u korist da igra kod nas. Da razigravamo igraca olimpijakosu i da nemamo nikakvu dugorocnu korist od toga je neprihvatljivo....bar iz ugla neke logike.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Kakvo je ovo pojačavanje u oktobru? Jel smo čekali ovoliko dugo da bi igračima opala cena? Više bi nam se isplatilo da smo na vreme doveli pojačanja i zbog Evrope i zbog -6 u ligi.
Nama bi, ali njima ne bi.
Morali bi da podnose racune zvalavom za drmanje kaveza sekundarcima, a i malo se teze mulja kad igras grupe u Evropi. Veci protok novca, manji rabat za trozubac na celu FKP.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Prvo da se izvinim administarciji sto sam pisao neke informacije a nisam naveo izvor, nisam ni znao da tako treba. Sto se tice transfera, nije mi jasno sta cemo mi dobiti dovodjenjem Svete Markovica, mislim sta se onda Vitas uigravao do sada da bi od sada ako se dovede Sveta preselio na klupi, Vitas je imao brdo kikseva ali recimo protiv Sarlroe je bio odlican tako da je pokazao da ipak moze da bude dobar. Na klupi imamo Ostojica i Vujacica, mislim da je to okej za nasu ligu, vise nam ni ne treba. E sad iz jednog ugla moze da se kaze da bi bio bonus igrac, ali ni to mi nema previse smisla jer bolje ipak da brani Popovic nego Stojkovic od 100 godina kad vec nece se dati prilika celavom Stevanovicu, ako oce da daju sansu Stevanovicu da brani onda mogu da razumem da se trazi bonus, a iskreno sumnjam da cemo dovesti Svetu i da nam sedi na klupi, 99posto kod Stanoja bice prva postava. Iz drugog ugla moze se reci da ocemo da pravimo tim za narednu sezonu kao sto su neke kolege sa foruma ranije pisale, ali ni to nema neke logike jer Sveta dolazi na pozajmicu, tako da mozemo da razigravamo fudbalera za Olimlijakos, e jedino da se napravi klauzula dovodjenja na pozajmicu uz mogucnost otkupa na kraju sezone ali citajuci po portalima rekao bih da Olimpijakos nece to dozvoliti vec oce da racuna na Markovica sledece sezone.
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Markovic se verovatno dovodi zbog bonus pravila, to jest da bi Stojkovic mogao da brani.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Vjerujem, a i nadam se, da će ako dođe, Marković biti projektovan za desnog beka, a da ćemo taj višak U21 igrača iskoristiti da malo oslobodimo Fiću Stevanovića, koji je još uvijek fizički nezreo za 90 minuta prvoligaškog fudbala. Taman da njegovo mjesto popuni Marković Lazar, a novajlija Holender da pređe na Markovićevo mjesto.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Kakvo je ovo pojačavanje u oktobru? Jel smo čekali ovoliko dugo da bi igračima opala cena? Više bi nam se isplatilo da smo na vreme doveli pojačanja i zbog Evrope i zbog -6 u ligi.
Morala je komsinica na miru, rastereceno, da odigra meceve u prvenstvu i da proba da udje u neko evropsko takmicenje. Nismo smeli ili mogli da talasamo u prvenstvu, jer, izmedju ostalog, onda bi i komsinica morala da se pojaca, a para nema (smanjuju plate itd...kako da opravdaju onoliko para od drzave i evrope...).
Naravno, tu je i "kockanje" : sta ako kupimo igraca (igrace), a ne udjemo u LE...? Ko ce to placati ?
Stoka u upravi, stoka za protivnika, svuda oko nas stoka.... Nama treba jedan dobar cobanin. Cestiti seljak, da sredi nasu kucu, dvoriste, a Boga mi i komsiluk...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam šta je problem oko povrede Sadiq-a? Dajte mu injekciju neka igra! Kad već trener nije mogao da ga odmori protiv Zlatibora pred najvažniju utakmicu sezone neka mu i sad igra povređen.

Što se tiče Markovića, bio sam za njegovo dovođenje ali pre dva meseca, sada ne vidim poentu. Nadam se da neće doći ni jedan igrač U21 jer mi je neverovatno da ih nemamo u našim redovima (mladi i Teleoptik). Plus ako dovođenje klinaca znači povratak Stojkovića na gol, tek onda sam za veto na dovođenje klinaca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top