Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Na stranici pbg.news koju vodi neki lik blizak upravi pise da ovaj Bajebek 99posto dolazi i da mu je spreman ugovor na tri godine. Tako da verovatno smo prodali Sadika a doveli ovog. Valjda je prodat Sadik za 9 miliona evra plus procenti ili su procenti vec ukljuceni, nisam bas shvatio. Izvor: pbg.news
 

Verus Adamantem

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
23
Reaction score
83
Локација
Beograd

Ne razumem sta je smesno ovde? To sto ti nisi video ogromni potencijal u ovom momku ne znaci da ga on nema. Decko bi ubio ovu sezonu pod Savom, dao bi bukvalno 15+ golova do polusezone (prosta matematika, ne predvidjam nista) jer je prosle sezone kao duplo losiji dao malo manje. Plus to bi verovatno u Evropi odigrali dosta bolje, Sarloa bi prosli sigurno, za Leh vec ne znam. I onda bi otisao za preko 10 miliona. Koliko god ja voleo Pavlovica, ako je on otisao za 10, onda bivsi spic i vunderkind Rome, koji sa onakvom visinom, pretrci teren iz 3 koraka, koji je jak kao zemlja u duelu, zna da igra fudbal, ima vrhunski dribling, decko zalama mene dok gledam na tvu a kamoli igrace, mora da ode za bar toliko. Jedina mana mu je balans i stabilnost, sto bi lako sredio kroz par godina rada u teretani i malo misicne mase.

Ali eto, ne uklapa se u ovoj svemirskoj filozofiji fudbala, covek ga vratio na fabricka podesavanja, i ubio mu cenu za bar 5 miliona. Srecno Umare, da nam dodjes do nekog velikog kluba.

Bajebek deluje dosta dobro i u najboljim je godinama, valjda ce uspeti da se pohvata sa zamislima trenerskog maga.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
E ovaj mi već uliva povjerenje! Jebote, tek mi je sad najviše žao zbog Evrope i vjerovatno već izgubljene titule, ali s ovim pojačanjima bismo se mogli ćerati do kraja s ciganima
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas



 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
I dalje mi nije jasan dolazak Holendera osim u slucaju da Asano ode do kraja dana, ne verujem da je pristao da dodje da greje klupu u Linglongu jednom nedeljno.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Pominje se 9 miliona plus procenti od naredne prodaje.
 

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
B92, Novosti i Telegraf pisu da je prodat za 9 miliona.

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top