Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Obnova saradnje i kradje sa Ramadanijem,moze da znaci samo razvoj igraca za njihov dzep,kao u doba Djure,impotentan partizan u evropi takodje!!!Nije mi dobro samo kad se setim kako je Mario Gomez bacao Marka Jovanovica,pa neki Gavrancic,i Srdja Knezevic,ne mogu to opet!!Vreme je da im se jebe mater!!!VVV-raus
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Obavezno odgledati Z.Pantica.

P.S. Nisam na "njegovoj strani", vec koristim jednu pametnu stvar : kad se dvoje ljigavaca svadjaju, uglavnom sve sto iznesu jedan protiv drugog je istina.
Ozbiljan bolesnik pantic.
Slazem se da ovo treba pogledati, pa videti kako izgledaju stavovi bolesnog i zlonamernog coveka.
 

Verus Adamantem

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
23
Reaction score
83
Локација
Beograd
@dusan.petrovic

Zbog cega je ovde Pantic bolesnik, i koliko vama jos ociglednih dokaza treba da uvidite da je Stanojevic ramadanijeva desna ruka, koju zabole za Partizan? Sta ovde nisu cinjenice? Jel' nije otvoreno mazao govnima Sadika I Sumu, i spustao im cenu 3 dana pre nego sto treba da se prodaju? Jel' nije Fica Stevanovic odjednom postao Ramadanijev igrac? Jel' nije vratio sve Ramadanijeve igrace, eno snimak sa prvog treninga, Obradovic decko vuce prikolicu sa sobom, nije trenirao 3 meseca rekao bih.

Dokle bre vise branite ovog kvazi trenera? Krstajicevog kompanjona. Krstajica koji maze Partizan govnima gde stigne, i koji je dupe dao da bude u Snsu. Unakazi nas lik, sto posto su prodali ficu Ramadaniju za 5 miliona, ako su i toliko uzeli. Stoka.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
E,pa grobari moji...ne znam koliko ste upuceni i unapred se izvinjavam ako se na forumu vec o tome pisalo,ali Stevanovica je preuzeo Ramadani,dakle od love opet kita!

Uvalio nam igrače koje niko neće a uzeo nam zlatnu koku! Koji jebeni biznismen, da mu pružiš ruku i čestitaš.

Očekivao sam i najavio da će nam pokupiti dobre klince misleći na one van prvog tima kako bi ih ugurao i preprodao ali da će pokupiti Stevanovića... Ovo mi ni na kraj pameti nije palo! Zato se i gurao Fića da igra povređen, da bi bio u izlogu i da bi se prodao, kao i Sadiq. Sramota! Šta nam rade, šta nam prave od kluba...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.522
Локација
Beograd
Ti (i jos neki) nikako da shvatis da se fudbal danas igra drugacije, MNOGO drugacije, i jbga zao mi je sto je tako ali je tako. Danas je preduslov da trcis puno i brzo i da si agresivan, inace nemas sta da trazis na terenu, dzabe imas neke druge kvalitete, nedovoljni su.
nastavi da lazes sebe i da zivis u 70-im proslog veka
Ne znam sto vam je toliko tesko da uvazite najbolje nase trenere i njihovu filozofiju igre a ne nebuloze od igre na gol vise, filozofija koja jedino pije vodu u beton ligama gde nema ispadanja...
Jeste, ja živim u 70-im godinama prošlog veka, ali neki fudbal posmatraju po nekim šablonima, da li stalno pratite strana prvenstva ili igrate neke igrice, ili ste pod uticajem nečega što ste negde o fudbalu ,,pokupili,, ili ,,čuli,, šta li, ali fudbal nije šablon...
Ponašate se kao da Partizan ima sve te supersonične strane igrače i onda ako se ne igra tako, ništa ne valja, a mi koji pokušavamo da pričamo o OVOM OVDE smo nebulozni i zastareli...

Pa čekaj, na koju ligu ti više liči naša Njivaliga? Na ,,lige petice,, ili na neku beton ligu? Ili na nešto treće?

Da li je čaša polupuna ili poluprazna - svako bira svoj odgovor, a dobar trener ili poznavalac fudbala, fokusira se na to što ima i traži način kako da od toga što ima, pa od čega god da ga ima - ,,napravi pitu,,...
Evo, Partizan ima Sumu, Natha, Markeca, Fiću, Šćekića i ni jedan jedini ne ispunjava sva tvoja tri uslova: da i trče puno, i brzo i da su agresivni, i šta ćemo sad?
Evo, i Kleo koji nije bio baš nešto brz, pa ni agresivan, uveo nas je ,,onomad,, u Ligu Šampiona, ali, po tvom stavu verovatno ne bi trebao ni da bude u timu...
Evo, juče u Leštanima, u sastavu Teleoptika teren ,,oru,, veznjaci Minić i Momčilović, trče, riljaju, uklizavaju, igraju u oba pravca, otvaraju, zatvaraju, dodaju, čak nisu ni spori, i - i ništa, rezultat 0:0.
Onda Nađ pri kraju utakmice uvede Nenada Marinkovića, čovek verovatno ne može da igra u punom ritmu duže od 15 minuta, nije ni brz kao pre, ne igra u oba pravca. Šta može? Može samo da šutne kako treba. I šta bude? Lopta dođe do njega, on je šutne kako treba, da gol, Teleoptik pobedi.
E tako se to radi.
Ne trče oni fudbaleri tamo po terenu da bi neko sa Foruma bio zadovoljan kako igramo moderno i evropski, nego trče da pobedimo, bar bi tako trebalo da bude...ali, kad ta ,,trka,, ne donosi rezultat, onda treba ,,uključiti mozak,, pa pomisliti i na nešto drugo. Recimo da ubaciš nekog ko ne može da trči brzo puno i agresivno, ali zato može nešto drugo, ili da recimo na treninzima uvežbavaš prekide, itd, itd...
Možeš ti da i dalje misliš da ja imam stavove iz beton lige, sve o.k. ali nama Šarlroa (koji nije iz beton lige) ne dade gol iz trke i brzine - nego iz prekida.
Je l' Leonardo da Silva Souza igrao u oba pravca? Je l' i on bio zastareo pa nije trebao da bude u timu? Je l' taj njegov fudbal isto bio iz sedamdesetih, ili ipak bar malčice moderniji, jer on kod nas ipak nije igrao pre 100 godina...

Nije fudbal šablon i koristiš ono što imaš. Ne apostrofiram ja Sumu, Leonarda, Klea, pa eto i Marinkovića od juče, zbog onoga što nemaju, nego zbog onoga što imaju. A to je ono, jel čaša polupuna ili poluprazna.
E pa, kako kome!
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
95
Reaction score
580
Ivan Obradovic....
Stutgart Partizan 2:0 sudija svira kraj, a u kadru igrac Partizana koji trckara od jednog do drugog protivnika ne bi li zamenio svoj dres kao da je neka krpa bezvredna...

Krpo bezvredna nisi vredan svetog dresa Partizana! Jebo te ko te doveo
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Nevjerovatne stvari se dešavaju u kratkom vremenskom roku, da bi to moglo biti iole ozbiljno..U pola jesenje sezone dovode se 6 novih igrača, pa da su igrali u najboljim klubovima treba ih uigrati zajedno i napraviti od njih tim.
Sve što se dešava direktna je poslijedica amaterskog viđenja kluba da se ne izrazim grublje..
Svi znaju šta se dešava,a niko ne snosi odgovornost za "transparentno" poslovanje našeg a i drugih klubova,dok se mi žderemo i nerviramo zbog posrtanja kluba, neko izvlači ogromnu korist od prodaje igrača, pare idu u privatne džepove dok mi nagađamo ko će doći a koga će prodati..što je apsolutno nevažno,mi u 21 vijeku imamo i dalje komunističko upravljanje kluba kome vladaju mladi a Bogami i stariji namjesnici vladajuće stranke koji samo nama prodaju šarene laže i gase privremeno požar...a u suštini sa sportskog aspekta sve je improvizacija,pa ako prođe na konju smo, ako ne otjeraćemo trenera dovesti Zeku,nekog Francuza i za kratko ugasiti požar.
Krećemo u sezonu lošiji nego prošle godine, bez ikakvog upgrade i stavljamo titulu kao cilj...pa kako???
Za upravu je mnogo važnije da je dala Fiću Ramadaniju jer tu sve informacije o kanalima novca prestaju i svi su pokriveni..vidite sve one afere naših igrača i sumnjivih transfera, pa čak u jednoj aferi su i najslavnija imena našeg sporta ...stvar je vrlo prosta, izbjegavanje poreza stranih platiša i prikazivanje mnogo manjih suma nego što su bile u stvarnosti, s tim što su se onda pare davale na ruke predsjednicima klubova,a oni su od te sume trebali
davati jedan dio novca fudbalerima, velika većina tih fudbalera nikad nije dobila ništa,par njih se sudilo, I vrlo brzo su bili ućutkani,radi se o milionima..
Poenta svega, ovo će se dešavati sve dok ne počne, a nadam se i završi privatizacija,pa nećemo imati slučaj da djeca od 28 godina budu postavljana za glavne i odgovorne za takve gigante i rudnike zlata kao što je naš klub. Po kojim zaslugama i po kojim parametrima vrijednosti i sposobnosti da dobiju takva ovlašćenja i raspolaganja takvim sredstvima..pa zapitajte se svi zašti se onakav Skandal dešavao na Legendarnoj Skupštini Partizana kad je izabrana ova Uprava?
Zbog ljubavi prema Partizanu???Ili će prije biti zbog ljubavi prema NOVCU!!!
Zato za mene, kao i što vjerujem I za većinu iskrenih Partizanovaca ne postoji poklič Uprava napolje već poklič Uprave napolje jer sve Uprave dosada su gledali najviše svoj a ne tuđi interes...pa kad dođe privatnik sigurno sa školom koju ima i sa ulaganjima koja se žestoko vraćaju (primjer Mamić) imaćemo ekipu svake godine u grupama Evropskih takmičenja i u svakom slučaju mnogo jači tim, a ne sezonu krenuti sa jednim desnim bekom ,bez bonus igrača i opraštati se od titule nakon par kola.
UPRAVE NAPOLJE NAPRED PARTIZAN...
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Pantić gresi da su placevi botovi.
Nisu. To su samo deca koja su imala 8-12godina kada je Stanojević bio prvi put trener.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ne vidim razlog pljuvanja Stanojevića osim da su ljudi koji ga pljuvaju bili zaledjeni u periodu kad je harao Partizanom i silovao cigane. Što se tiče mene kao navijača Partizana, taj čovjek kod ima još dosta kredita i smatram ga boljim trenerom i naravno iskusnijim od Sava Miloševića.

Da se ne lažemo, da su došla ova pojačanja prije priprema i da je Stanoje vodio Partizan kroz pripreme, sad bi se druga pjesma pjevala, htjeli vi to da priznate ili ne.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Uvalio nam igrače koje niko neće a uzeo nam zlatnu koku! Koji jebeni biznismen, da mu pružiš ruku i čestitaš.
Tri milje maraka šalje Šefket Ramadani...
U vreme totalne dominacije domaćim takmičenjima, Ramadanizacija beše jedan od simptoma bolesti koja je klub sprečila da napravi taj mitski "iskorak" u odnosu na ciganski i ostali talog. Čemu možemo da se nadamo u sadašnjim okolnostima? Samo da ne ostane Partizan bos, a da hadžije nestanu bez traga.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Citam tvoje postove, ali ne uvek, jednostavno nekad su predugi i nemam volje, a nekad u startu izgubim volju za citanjem kad napises nebulozne stvari... kao ovde npr. pominjes neke trenere koji su radili pre koliko 30 godina? Ili je mozda proslo 50? Mozda je cak i 100 godina bliza cifra...
Ti (i jos neki) nikako da shvatis da se fudbal danas igra drugacije, MNOGO drugacije, i jbga zao mi je sto je tako ali je tako. Danas je preduslov da trcis puno i brzo i da si agresivan, inace nemas sta da trazis na terenu, dzabe imas neke druge kvalitete, nedovoljni su. To je situacija sa Sumom, pre 30-40 godina bi bio vrlo zanimljiv igrac, danas je prosto receno neuverljiv i to blago receno. Mozes ti i jos neki jos milion puta da ponovis da je on igrac sezone i da je najbolji, ali dzaba vam, brojke vas odaju, sa njim u timu mi svaku drugu utakmicu gubimo bodove a on je po pravilu najgori ili medju najgorima na terenu. Jbga, zao mi je sto je tako, ali je tako, a ti slobodno nastavi da lazes sebe i da zivis u 70-im proslog veka...
Ta igra bez briga na gol vise i za dusu je samo alibi prica za slabe trenere i naivne navijace. To vam je prica koju u kosarci fura Muta Nikolic, a sta je prava kosarka videti pod Dule Vujosevic, Zeljko Obradovic ili bar pod Trinkijeri, pa mi tu razjasnite kako je bolje ici na rezultat preko 100 poena a da je dosadno igrati na pobedu od npr. 71-70...
Ne znam sto vam je toliko tesko da uvazite najbolje nase trenere i njihovu filozofiju igre a ne nebuloze od igre na gol vise, filozofija koja jedino pije vodu u beton ligama gde nema ispadanja...
Osavremeni se malo drugar, nije tesko, ne boli, probaj bar... glavom u zid ili u pesak nigde neces stici.
Ne bih da se mesam u vas razgovor, kolege, ali moram da reagujem na jedan detalj - kada se pominje Bice Mladinic, mi koji smo pre njegovog dolaska gledali deset godina bez titule i 13. i 15. mesta na tabeli, ustanemo i nazdravimo. I o Tomi Kaloperovicu, koliko god je umeo da nam ponekad ide na zivce, samo biranim recima. Nisu to neki treneri od pre 50 godina, dragi prijatelju, oni su mnogo vise Partizan nego cela ova bulumenta koja nam se smenjuje pred ocima svakih par meseci ( medju kojom ima dobrih ljudi i trenera, da ne bude zabune).
 

Verus Adamantem

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
23
Reaction score
83
Локација
Beograd
Sve što kaže pantić za stanoja, istina 100%.
Ko hoće neka veruje sad, ostali će se uveriti.

Nece se uveriti ocigledno nikad. Cak je i Dule stao na Djuricevu stranu onda, jer je znao sta rade, ali ne vredi, covek im je isprao mozak nekim nebuloznim megalomanskim izjavama. A lik na prvoj konferenciji izjavio, dosao sam da bih posle probao da se oprobam u ligama petice, jer eto nisam nikad igrao tamo, pa zbog toga nisam mogao da budem trener u njima. Izbija kompleks iz njega. Nije igrao jer je bio kesa govana od igraca, a kao trener posle Partizana nece nigde.

Djukic mi je bio najomrazeniji trener Partizana, ali on je za ovoga trener sa velikim T.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Druze, mi nismo mi nego ramadani united, ako njemu treba doci ce pre ili kasnije, kao sto ce i da ode nedugo zatim . Ako smeta njegovom projektu, doci nece i to je to.
Na kraju bi posteno bilo da nas taj papak kupi, onako zvanicno, i da razigravamo njegovu ergelu. Ima on dobrih grla, ali bi morao da se tali na vise nivoa nego sada, tako da od toga nista do daljnjeg.
Tunel, svetlo, dobro je da za sada voz ne nailazi..
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Kako nam sad izgleda tim? ima li grafičkih dizajnera da nacrtaju?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top