Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da bi "bebe" postojale mora da funkcioniše Teleoptik, da se plaćaju računi, da se ne oteraju stručnjaci zbog bivših igrača sa biroa, da postoji neki talenat u teleoptiku, i da ti momci dobijaju neko iskustvo u evropskim utakmicama i mlađim reprezentativnim kategorijama.
Bukvalno nijedan uslov nije ispunjen.
A ovih poluofanzivnih krila od 160 i 50 kila imamo na tone, kao da se u teleoptiku igra formacija 0 10 0
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
“Dobar dan, mi smo nova uprava FK Partizan, ovu staru su navijaci zapalili”
“Od obecanja, obecavamo ostanak u ligi, necemo izlaziti iz nje, da se prostituka preko puta ne bi sladila, a njen glavni sponzor moze da prihvati samo da nam popusi kurac”
“Igrace deca, za minimalne plate, ona deca koja hoce da se razvijaju i kroz dobre ugovore obezbede, imacemo maksimalno jednog stranca, i to jeftinog i po mogucstvu mladog”
“igracemo napadacki onako kako Partizan mora da igra, i livadarske filijaje od kurve prekoputasice ce nas pobedjivati ali ko im jebe mater, kad tad cemo ih mleti u kontinuitetu jer MI SMO PARTIZAN, i nase bebe ce da rastu u nove Pavlovice Milenkovice Jovetice Mitrovice, u nove Duljaje i Vukice... promenicemo filozofiju i ili garantovati da ostaju makar do 23. godine ili nece ni igrati za Partizan

“Samo odabrani samo Partizan do nekih boljih vremena!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
I da sad krenemo da malo više guramo klince, samo bismo stvorili jednu luzersku generaciju, koja bi prvo, dok ne očvrsne, sigurno bila negde u donjem delu tabele, a i posle bi po inerciji išli ka tome, pogotovo u ovim uslovima...
A i, moj je utisak, više ni nemamo toliko ekstrakvalitetnih klinaca, kao nekada.

Uvek treba gurati par klinaca, ali treba imati meru u tome, inače se upropaste i oni, njihove karijere, a i klub.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
U pravu si, nismo ništa posebno uradili, ali da sada napravimo potpunu smenu generacija i ubacimo 9-10-11 klinaca u prvu postavu, imali bismo rezultate na nivou Teleoptika, otprilike.
I ne verujem da bismo se, u nekoj dugoročnoj perspektivi, uopšte vratili na ovaj nivo na kome smo sada, a koji, svakako, nije zadovoljavajući.

Imali smo onaj period kada su se samo 2 klinca na silu gurala (Marković, Đerlek), pa možeš videti samo na šta je to ličilo, a zamisli, još su oni kao ekstra talenti iz naše škole, šta bi bilo da smo ubacili još 6-7 onih "lošijih" od njih.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Da bi "bebe" postojale mora da funkcioniše Teleoptik, da se plaćaju računi, da se ne oteraju stručnjaci zbog bivših igrača sa biroa, da postoji neki talenat u teleoptiku, i da ti momci dobijaju neko iskustvo u evropskim utakmicama i mlađim reprezentativnim kategorijama.
Bukvalno nijedan uslov nije ispunjen.
A ovih poluofanzivnih krila od 160 i 50 kila imamo na tone, kao da se u teleoptiku igra formacija 0 10 0
Ja bih rekao da je glavni uslov da bi "bebe" postojale to da Partizan tj. njegova okupaciona uprava pronadje i neke druge prihode, a ne vecito da zivimo samo od transfera. Nego to ocigledno nikog ni zanima i onda sve ovo ostalo sto si rekao nije cudno sto ne moze da se realizuje. Strucnjaci kostaju, a tu smo opet oko te price u vezi finansiranja i od cega zavisimo. Planski se pravi okruzenje u kome su prihodi od transfera - jeidni prihodi na kojima se klub temelji. Imali smo stadion koji bi nam zaradjivao novac i koji je zavrsio u fioci i odatle vise nije izlazio, jedno vreme ni sponzora nismo imali.....a i kad ih imamo to je milostinja. Internat naravno nit se spominje vise nit bilo sta....
 
Последња измена:

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Previse filozofiranje, a jedina stvar smo smo trebali da uradimo, je da pustimo Milosevica, da uz pomoc Ilieva, zavrsi ono sto je zapoceo.

Uradili smo iskorak u evropi, izivljavali se nad ciganima, podigli drasticno cene igracima. Znaci uradili smo sve sto smo mogli da uradimo pod ovim okolnostima. I sve to, uz kvislingsku upravu.

I meni je licno prosligodisnje izdanje u LE, mnogo veca satisfakcija kao navijaca Partizana, od bilo koje titule, u ovoj petparackoj i kriminalnoj ligi.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@vukMKD kako mislis filozofiranje? i kako mislis “uradimo” “pustimo” ko to mi brate? mi sa foruma?

Srazmerno kiksevima Savo je najbranjeniji trener ikada! ali istini u korist cak ni uprava nije zelela da on ode, ni uprava, ni mi.

On je sam resio da ode.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ima jedan problemcic... To sto je Savo uradio je moglo jos ove godine - gramo LE i puca nam kurac za cigane i jsl blato... Ja bih prvi pristao na to, ali sta cemo od sledece sezone? Kako dogodine da dovedemo Asana i Sadika, kako da im dignemo cijenu?

PS. Jel objavljeno negdje kolika sredstva se dobijaju za taj intertoto kup? Kako se boduju utakmice za klupski koeficijent?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ljudi, procitajte ovo smece od teksta. Mater ti jebem malicioznu, raspala zgadijo od novinara, popisace ti se po kurvi 17-otg taj isti BAJBEK !

 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@ProvencanoPFK iznerviram odem na Transfermarkt (gde drugo da proverim) i gore je nego sto pise u tekstu

povreda kolena pa 4 meca 2 gola pa povredna clanka pa 7 meceva 5 golova pa povreda kolena opet..

smorih se sad bas
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
@ProvencanoPFK iznerviram odem na Transfermarkt (gde drugo da proverim) i gore je nego sto pise u tekstu

povreda kolena pa 4 meca 2 gola pa povredna clanka pa 7 meceva 5 golova pa povreda kolena opet..

smorih se sad bas

Nisam aludirao toliko na tu pricu o povredama, koliko ovo ismejavanje na konto izgovoranja imena te splacine od novinara. Dogovorise se na kraju nekako kako mu se izgovara ime, ova dva govneta iz teksta.

Sto se tice povreda...slazem se sa Vlad gore...cak mislim da ovi nasi pajseri iz uprave nisu ni bili upuceni u tu pricu da li je Behabek sklon povredama. Ipak se nadam da ce pokazati sta moze i da ce ispolivati ciganku kako dolikuje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top