Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Natko je najkvalitetniji i najbolji igra od svih ovih oraca terena... covek je napravio karijeru koju nece niko u FKP od svih sadasnjih igraca...

I ja ne mogu samo jednu stvar da razumem... sto sam i pisso kad se svrsavalo na dolazak LaZara...

jel vi mislite da su svi ti silni treneri u preozbiljnim klubovima gde je npr Lazar bio ali i Jojic, da su oni svi ludi i da niko ne vidi potencijal Markovica ili kako Jojic ore teren?

Da li neko zna koliko, stvarno ne mogu da vadim podatak, koliko je Natko imao utakmica u Olimpijakosu pre dolaska kod nas? Eto samo bi voleo taj podatak da znam...

Da ne govorim da je covek kapiten reprezentacije Izraela, vrtovatno na lepe oci...

Jedno je Krstajic, Moreria, Natko, kod cigana Marko Marin (ma sta vi mislili o njemu) koji u nogama imaju utakmica u ozbiljnim tskmicenjima vise nego sto ce nase vedete imati u celoj karijeri y zbiru...
Takvi igraci na iskustvo mogu da odigraju sve utakmice JSLa

sto neko gore rece... covek je zaboravio fudbala koliko ostali nikad nece znati...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Džabe nama i Natko i Jojić i Marković i njihovo znanje fudbala ako neće da trče i da ga igraju. I pun mi je kurac više dovođenja rekonvalesecenata, igrača na zalasku karijere, i oduševljavanja na njihove poteze u dve utakmice, ako će ostalih trideset utakmica da se vuku kao mrcine na terenu i ako ću da gledam kako ih nadtrčavaju igrači Zlatibora. Svaka čast Natku na prošloj sezoni ali ako će da igra kao do sada u ovoj sezoni bolje da se razilazimo, a Marković je odavno prevršio sve mjere. Njegovo ubacivanje prije Lutovca u GM je za zatvor, pa da su ga platili i 100 miliona. Taj Lutovac koliko god je limitiran opet grize i iz želje ulazi u šanse, a Markovića kao da su puškom natjerali na teren.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Ti ne mozes da pojmis da Natko i Lazar Markovic ne mogu u istu recenicu... ni sad ni nikad...

Rekonvalescent je Lazar Markovic, Ivan Obradovic, Miljkovic... Bibras nije sigurno...

kao sto rekoh,nije stvar u oranju terenu nego u pametnom trcanju...i zato bibras na iskustvo moze da igra JSL jos 10 godina... a kriviti njega a raspada ti se citava ekipa...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Tesko da mogu u isti kos Natho, Jojic i Markovic. Covek je imao respektabilnu karijeru i godinama bio glavni igrac CSKA i kapiten izraelske reprezentacije iako je musliman, sto uopste nije zanemarljivo u tom slucaju.
Kada je dosao kod nas izgledao je kao vanzemaljac u poredjenju sa ostalim igracima. Tacno je i da ne igra vise kao pre ali ja verujem da tu nisu samo fudbalski razlozi. Po meni bi bio kriminal pustiti ga bez opestecenja, samo za oprost plata.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Ranije je Rubin vodio do četvrtfinala LE kao ubedljivo najbolji CM ruske lige. Za takvu igračinu mora da se nađe mesto ili da se ponudi vraški dobro taktičko obrazloženje. Ne vidim kako Stanoje može da priušti da mu Čerkez, takav kakav je, ne igra u 4-4-1-1. Volim i Zeku, ali kao da ja pamtim nekog drugog Jojića. U mom sećanju, on nit' ore nit' plete.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Bibras je igrač na zalasku karijere, i ima snage za poluvrijeme. I da li može tako da se igra vidili smo već prvo kolo. Pametno trči Natko, pametno trči Suma, pametno trči Marković. Pa nam drugoligaš napravi pet zicera na kontre. Pa poslije pravi računicu koliko derbija moramo dobiti da bi stigli žgadiju.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Bibras je igrač na zalasku karijere, i ima snage za poluvrijeme. I da li može tako da se igra vidili smo već prvo kolo. Pametno trči Natko, pametno trči Suma, pametno trči Marković. Pa nam drugoligaš napravi pet zicera na kontre. Pa poslije pravi računicu koliko derbija moramo dobiti da bi stigli žgadiju.

opet kazem kad neko od pomenute dvojice napravi i bude imao karijeru kao sto je imao i ima Bibras, onda neka trce koliko i on...

Pri cemu je Bibras 6 godina stariji...

i da, nije mi bilo muka, u Olimpijakosu je igrao 21 utakmicu u sezoni 18/19... pre toga u CSKA za 4 godine 101 utakmicu...

molim te za presek svih nasih igraca a pre svega Jojica i Markovica u tom periodu...

ali ipak mislim da je Lazar nama potaman... valjda Stanojevic vidi nesto sto drugi ne vide
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Natko je najbolji igrač lige. Takvi igrači igraju peške i što kaže Zaro mogu da igraju koliko žele jsl, a ja bih dodao i le bar još 2 sezone.

Ja sam kukao na Forumu mesec dana kad se pojavila mogućnost za Golasom, zašto? Pa zato što je Natko tip igrača koji se ne oslanja na fiziku, već fudbalsku inteligenciju i tehniku i kako stari moraš mu pokrivati mane, nije to mesar koji trči pa da za njega tražiš nekog da trči za njim, pa da neko kaže pusti ga nije to to. Već igrač koji i dalje može ponuditi ekipi nešto, njegove lopte imaju oči, prenosi svoj takmičarski duh na ostale. Porodičan je čovek, ostvaren. Što je mnogo bitna stavka danas za igrača, svaki ozbiljan klub tu stavku gleda i ponekad zahteva da se igrač što pre skrasi i oženi...

Glupost epskih razmera bi bila pustiti ti ga, umesto graditi igru sa njim. I ne dobijamo mi samo na utakmicama sa njim, već i na treninzima, da ti klinci iz Teleoptika i omladinske škole pokupe od njega nešto, da nauče i na terenu i van njega.

Ma Natko ima karijeru za poželeti, 140 utakmica otprilike i za CSK-a i za Rubin, u Makabiju 120, za grčke cigane 40 tak.
Kod nas na 41 utakmicu ima 16 golova i 11 asistencija. Treba istrpeti njegovu lošu formu i polako graditi igru prema njemu. 4-4-2, 4-3-3, 4-2-3-1 baš me briga koja formacija, greota je ne iskoristiti takvog igrača na pravi način.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ne dovodim ja u pitanje njegovu karijeru, niti poredim njih trojicu. Jojić nije ni odigrao utakmicu, spomenuo sam ga jer sam pročitao gore njegovo ime.

A tvoja logika mi ipak nije na mjestu. Šta meni znači što je Natko igrao za Olimpijakos i CSKA, i što je imao dobru karijeru, ako sada u Partizanu ne pruža koliko bi trebalo? Znači ako si imao dobru karijeru, ne moraš da trčiš?
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Bibras je igrač na zalasku karijere, i ima snage za poluvrijeme. I da li može tako da se igra vidili smo već prvo kolo. Pametno trči Natko, pametno trči Suma, pametno trči Marković. Pa nam drugoligaš napravi pet zicera na kontre. Pa poslije pravi računicu koliko derbija moramo dobiti da bi stigli žgadiju.
Jeste, to čak ni Miljković ne može sve pokrpati.
A i nema svako fiziku&vic S.Ilića pa da igra pleja i trči kao navijen 90 minuta i sa 40+ godina.
Putuj Tatko, neka se spremi Suma, tu je i Asano, pa Zdjelar, Stevanović....limitirani igrači, kojih se treba što pre rešiti, i uzeti bar koji dinar dok se može. Puno poverenje u Ram..stručnu procenu oko građenja tima/ekipe!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Prija diskusija koja nema za glavne aktere Savu i Stanoja, pa ću se namerno uključiti kao podrška konstruktivnijim razmenama mišljenja.

Smatram da je Bibras suvo zlato, inostrana verzija Saleta Ilića. Posmatrajući iz ugla uprave, što je jedini relevantan ugao iz kojeg možemo posmatrati dešavanja i razumeti odluke, mimo naših želja, kapiram da je njegova plata na mesečnom nivou čist dug našeg kluba, odnosno uvećanje istog, te je za očekivati da se i njega "ratosiljamo".

Da budem iskren, ne zamišljam Partizan kao konačno odredište prekaljenih stranaca, tako da bih mogao da razumem ovu spekulaciju kao osnovanu, čak i da je neka normalna uprava na našem čelu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.016
Natho je odlican igrac.
Iz ugla uprave on je nebitan u smislu povecanja duga, jer je uprava dovoljno sposobna da dug udvostruči bez problema, to smo vec videli, pre ce biti da njihovom sefu ne prijaju igraci koji trpaju njegovu mezimicu, a oni kao verne sluge, cine sve sto gospodara cini srecnim.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ne dovodim ja u pitanje njegovu karijeru, niti poredim njih trojicu. Jojić nije ni odigrao utakmicu, spomenuo sam ga jer sam pročitao gore njegovo ime.

A tvoja logika mi ipak nije na mjestu. Šta meni znači što je Natko igrao za Olimpijakos i CSKA, i što je imao dobru karijeru, ako sada u Partizanu ne pruža koliko bi trebalo? Znači ako si imao dobru karijeru, ne moraš da trčiš?
Stvar sa Nathom je da ga nikad nije krasila neka fizicka sposobnost ali gde god je igrao odskakao je zbog karaktera, inteligencije i tehnike i zato je bio lider svuda, a zbog fizike nije dogurao do najjacih klubova Evrope. Uopste nije slucajno sto ga uprkos godinama transfermarkt i dalje procenjuje na 3 miliona. Sada je u godinama kada ne moze da trci kao ranije i onda rasporedjuje snagu pa to nekad izgleda kao da ladi jaja ali radi odlican posao, odlicno se krece, postavlja i nisam zapamtio neku situaciju kad je zbog njegovih ispada defanziva trpela. Zdjelar-Jojic-Natho-Suma na sredini je kvartet raznovrsnosti koji moze cuda da pravi. Jeste to tesko uklopiti u neku formaciju ali bih voleo da ih vidim zajedno na terenu (recimo Jojic polu-levo, Natho i Zdjelar u paru, a Suma iza napadaca, krilo Stevanovic ili Asano, napadac Bajbek, Holender ili Asano....).

Osim toga Natho je sa tom svojom fudbalskom inteligencijom i iskustvom po meni predodredjen da nastavi da se bavi fudbalom i sigurno ce to raditi sa uspehom bilo kao trener ili mozda sportski direktor jer ima kvalitetna fudbalska poznanstva i vredelo bi imati ga u klubu kad okaci kopacke o klin i zato bi bilo bas amaterski da pokvarimo odnose sa njim jer je zahvalan i kao licnost i kao igrac.
 
Последња измена:

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
@PFChampion Potpuno se slažem! Žao mi je što ne mogu da nađem analizu njegovog kretanja u Partizanu, prosek pređenih kilometara, radijus i slično. Smatram da bi mnogi bili prijatno iznenađeni.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Suma, Natko, Sadik.....
Jebo taj fudbal ako moram da gledam 11 Scekica na terenu. Ako hocu to odem na oranicu pa gledam traktoriste kako oru li oru....
Jedan ili dva igraca neka oru- dovoljno je
Jedan ili dvojica nek misle...
Jedan ili dvojica nek trpaju
Ostalih pet nek prave guzvu i dodaju onima koji misle - odmah, cim pipnu loptu
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Ljudi, kako ne prepoznajete Vučelinu kuhinju u svemu ovome(vesti o odlasku Natka).
Preiskusan je on.
Pustio malo buvu da naloži nas i kurvu.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nek se ne zajebavaju sa Natkom i nek prestanu vise sa tim odvratnim tekstovima, od koga god da je poteklo budaletina je.

Neko je lepo primetio, umesto da i posle odradjenog ugovara imamo dobre odnose i da covek preporucuje igracima dolazak u Partizan, ovde se ljudi bave spletkama. Isplacivao bih ga u sat, samo da siri dobru sliku o nama u Rusiji, Izraelu, Grckoj...

A sto se tice sadasnjosti, neka Stanoje promeni formaciju koju god zeli, on mora imati mesta u ekipi. Neka izmisli formaciju, to me ne zanima, samo neka igra. Kako kaze ona floskula: forma je prolazna, klasa je vecna. Docice i dobre igre, igrac kojeg vredi istrpeti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top